İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Evden Çalışarak İnternetten Para Kazanmanın Yolları

 

Dünyaca Ünlü internet portalı Mashable evden çalışarak en iyi internetten para kazanma yollarını açıkladı.

 


 


Sizlere dünyada yeni oluşan bir meslekten ve bu mesleği internet ve bilgisayarı olan herkesin yapabileceğinden bahsetsek ilginizi çeker miydi?

Şunu artık kabul etmeliyiz ki günümüzde neredeyse her şey internetten satılmaya başladı. Hatta bazı ürünler internetten çok daha fazla satılıyor. Peki sizler hangi tarafta yer almak istiyorsunuz? İnternette para harcayan mı? Yoksa para kazanan mı?

“İnternetten Para Kazanmak”

Kulağa Çok Hoş Geliyor Değil mi?

Evinizde oturduğunuz yerden çalışarak, normal hayattaki mücadelenizden çok daha az çaba sarf ederek, daha az çalışarak aynı kazancı, hatta çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Milyonlarca insan interneti kullanıyor. Bu durumu bir kazanca çevirmek sizin elinizde. İnternetten para kazanma yolları içerisinde en başarılı ve Mashable’ın da seçtiği gibi en etkili evden para kazanma yollarını anlatmak istiyoruz.

İnterneti Kullanarak Herkes Evden Para Kazanabilir!

 

Ev hanımları! Öğrenciler!

Günde 1-2 saati olan herkes internet üzerinden gelir elde edebilir. İnternet kullanımı arttıkça ve Türkiye’de ki işsizliğinde etkisiyle bu mesleklere ilgi son derece yüksek. Yapılan araştırmalar doğrultusunda milyonlarca insanın günde birkaç saatini ayırıp internet üzerinden para kazanma sistemlerinin en az birini kullanarak hatırı sayılır miktarlarda paralar kazandığı ortaya çıkan bir gerçektir.

Bu sonuç, sistemlerden haberi olmayan ya da bu sistemleri nasıl kullanacaklarını ve nereden başlayacaklarını bilmeyen binlerce kişinin aklına ‘‘internetten nasıl para kazanılır?’’ sorusunu getiriyor.

Yazarak Para Kazanmak

Bu kazanç sistemi son günlerin büyük trendi. Boş zamanı çok olanlar, özellikle ev hanımları bu yolla güzel kazançlar elde ediyor. Birkaç hafta önce bir TV kanalında sadece interneti kullanarak ayda 10.000 TL kazanan bir bayanı sizde izlemişsinizdir. Bu haberin üzerine bu makaleyi yazma gereğini hissettik.

İlk zamanlar da herkes online kazanç sistemlerine çok fazla ön yargı ile bakıyorlardı. Ancak internet üzerinden para kazananların sayısı gün geçtikçe arttığı için insanların kafasına yer etmiş olan bu ön yargı da ortadan kalkmaya başladı.

Peki, bunca insan internetten para kazanmayı nasıl başarıyor?

Bu işe nerden başlıyor?

Nerelerden, nasıl bir eğitim alıyor ?

Günümüzün en son harikası olarak bilinen internetin sağlamış olduğu hizmetler bir yana pazarlama sektörünün de yönünü değiştirmesinde büyük rol oynamıştır. Bugün hemen her evde bilgisayar ve internet bulunmakta. İhtiyaçlarımızın çoğunu internet üzerinden karşılayabilecek bir şekilde yaşıyoruz. Pazarlama sektörünü internet ortamına yönelmesinin en büyük sebebi internetin sağladığı reklam olanakları ve müşteri potansiyelidir. Durum böyle olunca halka birçok yeni iş imkânı ve yeni kazanç fırsatları da çıkmış oldu. Artık internet sayesinde evden para kazanma yolları da gün geçtikçe artmakta. Ek gelir sağlamak isteyen birçok öğrenci, ev hanımı, emekli ya da çalışan internet sayesinde evde iş imkânı bulmakta.

İnternet bundan birkaç sene öncesine kadar sadece eğlence kaynağı olarak görülürken bugün internetin para kazanılabilen bir gelir kaynağı olarak görülmekte. İnternetin sunduğu iş imkanları ile para kazanmak isteyenler bu doğrultuda ellerinden geleni yapıyor. Bu yolda başarılı olup internetten ciddi rakamlarda para kazanan milyonlarca insan var. Fakat bunu başaran insanlar kadar bu sistemlere inanmayan ve böyle bir şeyin mümkün olmadığı ön yargısında olan insanlar da bulunmakta. Ben bu yazımda inanmayanları bir kez daha düşündüreceğim ve denemelerini sağlayacağım. Çünkü internetten herkes para kazanabilir.

Burada önemli olan önce uygulamak sonra inanmak yani taktik basit uygula ve gör. Herkes evinde rahat bir şekilde kendi işinin patronu olarak çalışmak ister. Ancak bu sistemler de başarılı olmak için yapılması gereken tek şey doğru sistemi seçerek doğru kaynaklardan yardım almaktır.

İnternetten Para Kazanmanın En Etkili Yollarından Biri Affiliate Marketing, Yani Satış Ortaklığıdır.

Affiliate Marketing internetten para kazanma sistemlerinin arasında en çok kullanılan ve en çok kazandıran sistemdir. Yalnız ben Affiliate marketing’e (satış ortaklığı) başka bir açıdan yaklaşarak size Affiliate marketing sistemi ile tanıtım yazıları yazarak para kazanma tarafını öğretmek istiyorum. Çünkü şuan için ve gelecek için en sağlam ve güzel para kazanılacak sistem budur.

Bu sistem ile herhangi bir web sitesine ihtiyaç duymadan, yada kendinize özgü küçük bir blog açarak binlerce dolar kazanabilirsiniz. Önemli olan size bu işi tam anlamı ile doğru bir şekilde öğretecek kaynağa ulaşmak. Bunun için biçilmiş kaftan olan, internetten para kazanma konusunda hiçbir bilgiye sahip olmayan ya da bildikleri yetersiz kalanlar için hazırlanmış olan GooMass Kit eğitim seti size bu yolda arkadaş olmaya tek aday. Test edip sizlere ayrıntılı bir şekilde unboxing yapmak amacıyla bu eğitim kitini satın alıp inceledik. Gerek içerisindeki bilgiler, gerek taktikler daha önce kimseler Türkiye’de çok az kişinin kullanmış olduğu fakat Avrupada ve Amerikada oldukça popüler olan yöntemler olduğunu söyleyebiliriz.

GooMass Kit eğitim kitinde gerek Mashable’ın seçtiği en iyi 3 sistem hakkında gerekse diğer para kazanma sistemleri hakkında çok geniş bir bilgiye, taktiğe ve stratejiye sahip. Bu eğitim setinde anlatılanlar hazırlayanlar tarafından denenmiş ve onaylanmış. İnternetten nasıl para kazanılır sorusuna cevap arıyor ve bulamıyorsanız şiddetle öneririz. Eğer sizde internetten para kazanma yollarına bir adım atmak istiyorsanız bu eğitim setinden kesinlikle faydalanmalısınız. Yolunu aydınlatacak, sizi zirveye çıkartacak ve sizi bir numara yapacak yegane Türkçe kaynak.

Birçok insanın ya ek gelir olarak ya da sadece internet piyasasından iş yaptığını ve bu işten para kazandığını biliyor muydunuz?

 

Yukarıda internetten para kazanma yolları içerisinde en iyi 3 metodu verdik. Fakat diğerlerinide belirtmek istedik. Aşağıdaki internetten para kazanma yollarında mutlaka bir tanesi size uyacaktır. Bu konuda yüksek vaatler yerine düzenli bir ek gelir sahibi olabilir ya da biraz daha sermaye ile daha iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Böyle büyük vaat eden firmalara inanmaktan ise bu yazı kaynaklarını bulduğunuz için oldukça şanslısınız çünkü bizde bulunan yazı ve makaleler sadece gerçeği simgelemektedir. İnternetten para kazanma yolları adı altında birçok seçenek bulunmaktadır ve size bu yollar hakkında bilgiler sunacağım gerekli tavsiyeleri ve ipuçları vereceğim. Sizde size en uygun olan bir yoldan ek gelir kazanmaya başlayabilirsiniz. Sizi temin ederim ki ‘bizde büyük vaatler ve kandırmacalar, yalanlar, dolanlar, pazarlama işleri ile’ alakalı değildir. Bizim önerdiklerimiz, sadece hizmetinizi verirsiniz emeğinizin karşılığını işveren kişiden alırsınız. Size bu yolları başlıklar halinde sıralamamız açıklayıcı ve tanımlayıcı olacaktır. Zaten hepsi ayrı ayrı yazılarda eksi ve artı yönleri ile anlatılmıştır.

Adsense ile İnternetten Para Kazanma
Facebook’u Kullanarak İnternetten Para Kazanma
Blog ve Makale Yazarak İnternetten Para Kazanma
Dosya Upload Ederek İnternetten Para Kazanma
Gittigidiyor.com’dan Para Kazanma
Drop shipping ile İnternetten Para Kazanma
“Proje-X”  X-Network Marketing ile İnternetten Para Kazanma
Forex ile Para Kazanma
Hosting ve Domain ile Para Kazanma
Backorder Domain ile Para Kazanma
Sitelere Yöneticilik Yaparak Para Kazanma
Veritabanı (database) ile İnternetten Para Kazanma
Email Okuyarak İnternetten Para Kazanma

Gördüğünüz gibi birden fazla seçenekte internetten para kazanabilirsiniz. Üstelik bunlar diğer sistemler gibi değil, bu yazılar da zaten bir firmaya ya da şirkete bağlı değildir. Bağımsız ve tarafsız olarak gerçekten internetten para kazanma yöntemleridir. Hepsini ufak açıklamalar ile açıklayalım o zaman.

Adsense ile internetten para kazanma: Google reklam servisinin faydalarından yararlanarak bir adsense hesabı alarak sitenizde içeriğinize uygun reklamlar yayınlarsınız ve kullanıcıların bu reklamlara tıklaması üzerine para kazanmaya başlarsınız.

Facebook ile internetten para kazanma: Facebook sayfa veya grubunuz geniş bir üye kitlesine sahip ise bu iş tam size göredir. Bağlantı paylaşımı yaparak reklam verenlerin sitelerinin tanıtımı ile, sayfa önerme sayesinde, sabit reklamlar alarak Facebook sayfanız ve grubunuz üzerinden para kazanabilirsiniz. Ayrıca satış ortaklığı sistemini kullanarak Facebook’tan ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Blog ve makale yazarak internetten para kazanma: Kendinize ait bir blogunuz üzerinden reklamlar sayesinde para kazanabilir ya da başka bir kişiye ait bir blogu güncel tutup, yazılarınızı paylaşarak bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Dosya upload ederek internetten para kazanma: Hotfile, rapidshare gibi dosya paylaşım sitelerine upload ettiğiniz dosyaların indirilme sayısına göre her 500 indirme, her 1000 indirme gibi seviyelerden de para kazanabilirsiniz. Ayrıca sitelere özgün olarak site reklamı taşıyan resim upload, video upload yaparak da para kazanabilirsiniz. Son söylediğim yöntem genellikle dizi, film gibi görselliğe yönelik upload ile para kazanma çeşididir.

Gittigidiyor.com’dan para kazanma: Gittigidiyor.com sayesinde bir ürün satışını yüksek tüketici kitlesine ulaştırarak onlara hitap eden ürünün pazarlamasını ve satışını kolaylaştırabilirsiniz. Siz ürününüzü satacağınız kişiyi değil, müşterileriniz sizi bulmaktadır ve bu işi kolaylaştırmaktadır. Gittigidiyor.com Ebay’a alternatif olarak Türkiye’de girişimciler için etkil bir kazanç platformudur.

Drop shipping ile internetten para kazanma: Komisyoncu olarak bilinen ticaret dalıdır. Siz müşteriyi bularak ondan ücreti ve ürünün teslim edileceği adresi alarak bunu direk çalıştığınız firmaya bildirerek ürünün teslimatını sağlayabilirsiniz. Aracı kişi olarak görev yapmaktasınız.

ProjeX – xNetwork marketing ile internetten para kazanma: Firmaların satış politikaları arasında en ön planda tutulan ve günümüzde oldukça geniş bir ağa sahip olan bu sistem sayesinde bir kişinin yüksek seviye verimliliğinin yerine 100 kişinin az çabasına ihtiyaç duyulan bir sistemdir. Ne kadar ürün satar iseniz o kadar üstünüzdeki kişilere kazandırır, altınızdaki kişi ne kadar çok kişi kazanır ise oda sizinle bu kazancı bölüşmektedir.

Forex ile para kazanma: Bir nevi borsacılık olarak geçen forex döviz piyasasının araçları olan ülke para birimlerinden kazanılan paradır. Ülke para birimlerinin düşüş ve yükselişlerinden anlık olarak yararlanılan bir iştir. Dikkat ve iyi analiz gerektirdiğine inanıyorum, kaybetme riskini de aklınızdan çıkarmayın.

Makale yazarak para kazanma: Bilgileriniz dâhilinde ya da yapacağınız araştırmalar sayesinde yazdığınız makalelerden para kazanabilmektesiniz. Bu makaleler kelime bazlı olarak fiyatlandırılır. Genellikle seo amaçlı site sahiplerinin yazdırdığı ve anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkmak için bir stratejidir. Ayrıca köşe yazarlığını da kapsamaktadır.

Hosting ve domain ile internetten para kazanma: Hosting ve domain konusunda yeterli bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Eğer bu konuda girişime bilinçsizce başlar iseniz sonucunda hüsrana uğrayabilirsiniz. Ayrıca maliyetli ve rekabet seviyesi de oldukça yüksektir. Güvenilirlik ve cihazlarınızın sağlamlığı oldukça önemlidir.

Backorder domain ile para kazanma: Bir nevi boşa çıkacak domaine ön rezerve yaparak para kazanma çeşididir. Genellikle değerli domain kapabilme şansı düşüktür. Biraz şans ve iyi bir takibe ihtiyaç duymaktadır. Eğer güzel domainlere backorder ile sahip olabilir iseniz iyi meblağlarda kazanabilirsiniz.

Sitelere yöneticilik yaparak internetten para kazanma: Özellikle forum veya haber siteleri için bir ihtiyaç olabilmektedir yöneticiye. Bir nevi site yönetimi de denebilir. Sitede paylaşım yaparak ve idare kısmını yöneterek siteden sorumlu olabilir ve bu işten de ücretli olarak emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

Veritabanı (database) ile internetten para kazanma: Size ait olan bir sitenizi kapatmak istiyor iseniz bu sitenizin içeriğini değerlendirebilirsiniz. Örnek verecek olur isek açtığınız mağaza iş yapmadı ve içindeki malları değerlendirmek istiyorsunuz bu malları satarak bir gelir elde edebilirsiniz. Sizde sitenizin içeriğini ve konularını aynı sistemi kullanan bir başka siteye satarak bu işten para kazanabilirsiniz.

Email ile internetten para kazanma: Email ile internetten para kazanmak üç farklı teknikte olabilir. Bunlar reklam aracı olarak kullanılan email gönderimi ile bir firmanın ürününü ya da sitenin tanıtımı yapılarak olmaktadır(satış ortaklığı). İkinci teknik ise bazı email servis sağlayıcılardan açılan toplu sipariş hesaplar sayesinde olmaktadır. Üçüncü bir teknik ise değerli ve jenerik email adreslerinin alım satımı ile olabilmektedir. Son olan teknik artık pek fazla jenerik email kalmadığı için pek tavsiye ettiğimiz bir teknik olmaktan çıkmıştır. Gene de bir para kazanma çeşididir.

203 Yorum

 1. mehmet mehmet 14 Haziran 2011

  iyi gunler kardesim her seyi yazmissiniz iyi guzel ama odeme nasil olacak onuda yazsaydiniz bari???

  • yavuz yavuz 23 Temmuz 2014

   Merhaba Arkadaşlar Napolyon diye bir site var sizden bir tl bile talep etmeden sadece anket doldurmanızı ve para kazanmanızı sağlıyor. Üye olduğunuzda üye bilgilerinizi doldurup anında 15 tl kazanıyorsunuz ve anketler gelmeye devam ettikçe para hesabınızda birikiyor ve çekebiliyorsunuz. aşağıda linki veriyorum üye olmak isteyenler linke tıklayıp üye olabilirler.

   • Emre Emre 08 Ağustos 2015

    Merhaba.. Öncelikle kendimi tanıtayım. Bireysel olarak Web Tasarımla uğraşıyorum. Bir insanın günlük çalışma saati kısıtlı olduğundan kendime çalışma arkadaşı arıyorum. Freelance olarak ve yaptığı iş başına ücret almak isteyen arkadaşlarım bana tanıtıcı maillerini atabilirler.

    emrederebasi92@gmail.com
    Emre Derebaşı

    • Derya Derya 08 Aralık 2016

     Merhaba ben bu isi yapmak isdiyorum a cok bilgimde var

    • Raşit Raşit 12 Şubat 2017

     nasıl kazanılır öğrenmek istiyorum

    • muhammed muhammed 22 Aralık 2017

     mesaj at kardeşim

   • Fatih Fatih 25 Temmuz 2016

    Para kaAnma yolu nasıl oluyor parayı kim verıyor genel bilgi istiyorum

   • mehmet acar mehmet acar 07 Kasım 2016

    merhaba ben payalşımınızla ilgili bilgi almak istiyorum anket doldurarak para kazanmakla ilgi yazınızı okudum

   • meric demir meric demir 13 Aralık 2016

    Ben de evde oturdugum yerden para kazanmak istiyorum lutfen yardimci olabilir misiniz

   • İnci İnci 27 Şubat 2017

    Link yazmamişsiniz yardimci olurmusun napolyon firmasi nasil çalışır

   • Özge Özge 11 Nisan 2017

    Yardımcı olurmusunuz lütfen

 2. yanlız koboyy yanlız koboyy 05 Temmuz 2011

  ben bu işi yapmak istiyorum ama birtürlü karşımdakilere güvenemiyorumm ..

  • sercan sercan Yazar | 05 Temmuz 2011

   Birine güvenmene gerek yok. İngiilizce biraz araştırma yaparsan görebilirsin.

  • ömer ömer 20 Temmuz 2015

   YEPYENİ SOSYAL MEDYA (KAZANDIRAN SOSYAL MEDYA)
   Facebookta resim ,video paylaşıyoruz,yorum yapıyoruz,beğeni yapıyoruz ya kısacası facebookta yaptığımız herşeyden facebook milyarlarca dolar kazanıyor. FUTURENET’şirketi de diyor ki ; gel sen bu yaptıklarını benim sitem de yap bende sana PARA ÖDEYEYİM… KAZANCIMIN %90’ını sizlerle paylaştığım bir sistem oluşturdum. Bizlerde facebookta yaptığımız birçok şeyi FUTURENETE KAYIT OLUP YAPIYORUZ VE PARA KAZANIYORUZ. smile ifade simgesi ÇOK İYİ ÖDEME YAPIYOR BU ŞİRKET….. sizde hemen ücretsiz üye olun kazanmaya başlayın… Yok ben binlerce dolar kazanmak istiyorum, BÜYÜK DÜŞÜNÜYORUM derseniz o zaman bir defaya mahsus 10 dolar ödeyip İŞ PLANINA KATILIN VE FUTURENET SİTESİNDE facebookta yaptıklarınızı yapın ve insanlara ulaşıp ekibinizi kurun…bizlerde aşağıya sizlere üye göndereceğiz sizlerde alt ekiplerinize…. bu iş böyle devam edip gidecek … 
   iletişim numarası : 0545 305 51 20
   Hemen ücretsiz kayıt 
   http://www.ftrnt.club/#!omer/c9wu

   • GÖKHAN AHMET ŞAHİN GÖKHAN AHMET ŞAHİN 05 Ocak 2017

    Bu iş hakkında daha anlaşılır bir bilgi verir misiniz?

 3. demet yıldız demet yıldız 22 Ağustos 2011

  yani olay şu mu seti alıyosun çalışırsan para kazanırsın çalışmazsan bi sıkıntı olmaz sonradan ! ingilizcesi olmayanlar için anketlerin çevirisi var mı yoksa bilmiyosan kendi dilindeki anketleri mi cevaplıyosun. öğrenciyim ve şu an bu işi yapabileceğimi düşünüyorum

 4. evden çalışarak para kazanma evden çalışarak para kazanma 20 Ağustos 2012

  Biraz gayretle herkes internetten para kazanabilir.

 5. Alperen Alperen 19 Kasım 2012

  Sa.bu işlere bende girdim ama bu işler uzun soluk istiyor anlık  yogun bir kazanc olmaz.Projex diye bir sistem olusturuldu. yurtdısındaki afiliate marketing sistemini Türkiyede reel e indirgenmiş şekliyle yani Türkiye ye uyarlanmıs seklidir kısaca.Xnetworklede para kazanabilirsiniz.Zaten işin en güzel taraflarından birisidir.Cok hoş bir sistem arkadaslar eger ilgilenmek isteyen varsa yardımcı olurum.

 6. serdar serdar 07 Şubat 2013

  Aslında yıllardır bilinen teknikleri geliştirmişiniz biraz webten anlayan adam bunları bilir siz sadece mükemmelleştirmişiniz ama iyi etmişiniz kolay iş değil, başarılar.

 7. ebubekir ebubekir 13 Mart 2013

  Merhabalar , ben bu işe baslamayı düşünüyorm bu işi yapan arkadaslar varsa yardmcı olabilirlerse cok sevinirim

  • ayse ayse 22 Ağustos 2014

   arkadasım ben sıze bu konuda yardımcı olurum ama bu konuda gercekten azımlıysenız hemde tlfnda bırebır konusarak bırazdan tlf numarası yazıcam

   • Tuba Tuba 31 Ekim 2016

    Ayşe hanım iş konusu hakkında sizinle gőrűşmek isterim…

 8. Eyyüp CEYHAN Eyyüp CEYHAN 15 Mayıs 2013

  Slmlarf..zamanımın çoğunu pc başında geçiriyorum..yazınızı okudum detaylı bi şekilde ama pek fazla bişey anlamadım daha doğrusu hangi seçenekte başarılı olucağımı ve nerden başlıyacağımı bilemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim..

 9. emel emel 09 Haziran 2013

  Hanımlar!!! Sadece 1TL ye Oriflame ailesine katılıp hem ürünlerini indirimli almak hem de satışını yapıp ek gelir elde etmek istemez misiniz?Ayrıntılar için ekleyin görüşelim. Bugün başlayın hep sevin…
  bilgi için ekleyin https://www.facebook.com/emel.demir.75470

 10. hasan uzun hasan uzun 20 Haziran 2013

  Arkadaşlar internetten para kazanmanın en kolay ve eğlenceli ve bir o kadarda kolay olduğu bir yerden bahsetmek istiyorum. Bu site yabancı bir site ve sistem değil tamamen türkçe ve güvenilir, ödemelerini yapan ve büyük bir kuruluş. Sistem ve mantık yine aslında aynı. Büyük şirketler elektronik-tekstil-gıda-teknoloji vs. insanların düşüncelerini ve bilgilerini alışveriş alışkanlıklarını vs öğrenebilmek amacı ile bu tür sitelerden para karşılığında topluca yazdığım şeyleri talep ediyorlar. Bu sitelerde aldıkları paranın bir kısmını verdikleri bilgiler karşılığında kullanıcılarına ödüyor.

 11. mehmet can mehmet can 11 Kasım 2013

  ben bikaç yol denedim para kazanmayla ilgili genelde anket doldurarak para kazanma öneriliyor fakat ülkemize pek çıkmıyor bu anket işi sonunda reklam tıklayıp para kazanma sitelerini buldum inceledim bence en iyisi http://www.clixsense.com/?4838028 bu site ben hala kullanıyorum zaten reklam tıklama işi yanında task ve offer adı altında faklı işler de sunuyor basit yollu 

 12. aytunc Cav aytunc Cav 11 Aralık 2013

  http://linx.me/?c=63292

  Arkadaşlar yukardaki linki tıklayarak siteye üye olun yapmanız gereken sadece verilen reklamları izlemek. Böylelikle hanenize para ekleniyor iyi çalışırsanız ek gelir elde edebilirsiniz.

  Avrupada yaygın olan web cam görüşmeleri yaparak para kazanabilirsiniz oradaki amaç nekadar çok karşınızdaki kişi ile online kalırsanız okadar güzel para kazanılır tek sorun almanca veya ingilizce bilmeniz gerekli.

  Ben üniversite zamanımda yaptım boş zamanlarımda aylık gelirim yaklaşı 500 euro

 13. Neşe Neşe 28 Aralık 2013

  çok güzel yöntemler. bende birkaç tanesini deniyorum. teşekkürler.

  • hilmi tekin hilmi tekin 12 Ağustos 2016

   Bilgisayarınız harddsikinizden yer kiralayarak gerçekten çok yüksek meblalara ulaşabilirisiniz eğer gerçkten dusnuyorsanız https://www.facebook.com/keysiibiceps facebook adresım budur ekleyın konuşalım herhangi bir sakıncası yoktur..

 14. ÜMRAN ÜMRAN 14 Mart 2014

  ARKADAŞLAR İNTERNETTEN PARA KAZANMANIN BİR YOLU DAHA SADECE DİNLEYEREK ÜCRETSİZ EĞİTİM ALIRKEN ALDIĞINIZ EĞİTİMİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN PARA KAZANABİLİRSİNİZ? DETAYLI BİLGİ İÇİN.. ( http://goo.gl/JDGR0L )

  • melek melek 24 Nisan 2017

   Ne egitimi imis ogrenebilirmiyim

 15. louzun louzun 01 Nisan 2014

  makaleye yorum yapılacağına  herkes aç kurt gibi saldırmış makale hakkında adam gibi yorum yazan yok. sevgili admin bu makalenizde insanların kafalarındaki soruları daha da artırmışsınız.  aradığımızı daha rahat bulabileceğimiz. somut örneklerin olduğu bir platform oluşturulmalı bence… 

  • admin admin Yazar | 13 Temmuz 2014

   Çok genel sorular soruluyor. Daha spesifik sorular olduğunda elimizden geldiğince cevap yazıyoruz. Fakat sitede yüzlerce konu var. Hepsine yetişmek gerçekten zor.

 16. ihsan ihsan 09 Nisan 2014

  eğer grafik tasarımdan anlıyorsanız, internet üzerinden yaptığınız logo, broşür, web tasarım gibi çalışmalarınızı satarak kazanç sağlayabilirsiniz. hatta kendinize bir site kurarak oradan müşteri bulmanız kolay http://lo60.net

 17. ahmet ahmet 09 Mayıs 2014

  Arkadaşlar internetten sadece reklam sitelerine tıklayarak para kazanabileceğiniz bir site önermek istiyorum. ptc siteleri arasında şu an bir numara. güvenilir bir site. Minimum 5$ a ulaşınca para çekebiliyorsunuz bunun için bir payal hesabı da açmanız gerekiyor.. tamamen ücretsiz, yatırım gerekmiyor.
  http://www.probux.com/?rh=76697369746F72

  • Ebru Ebru 03 Aralık 2016

   Bu site tamamen ingilizce ne kadar guvenli olabilir ki

 18. Salih Salih 18 Mayıs 2014

  Merhaba evinizde oturduğunuz yerden bilgisayarınızın başında tertemiz bir iş yaparak para kazanmak istermisiniz. Bunun için birazcık word kullanmayı bilmeniz yeterli olacaktır. Çeşitli firmalara, sitelere, markalara vb. yerlere tanıtım ve reklam yazıları yazarak ayda 600-1000 TL arası kazanabilirsiniz. Boş vaad değildir. gerçekten sürekli çalışacak arkadaşlara ihtiyacım vardır. ilgilenirseniz detayları anlatır, iş öğretilir ve çalışmaya başlanır. s-yildiz55@hotmail.com

 19. Melis Deniz Melis Deniz 16 Haziran 2014

  E-Ticaret Para Kazanmak

  Bu bölümün Tamamını Okuyunuz

  Ticaretin gelişim zamanları bakkalar küçük işletmelerin en çok yer aldığı zamanlarda yerlerini marketler ve süper marketlere bırakmıştır.

  Gelişen teknoloji ile birlikte süper marketler de ürün çeşitini daha bütük iş merkezlerine bırakmaya başlamıştır ve AVM ler ortaya çıkmıştır.

  Hatırlarsanız Alış Veriş haritamız tamda anlattığım gibi olduğunu göreceksiniz. Peki şimdilerde ve geleceğe yatırım olarak neyi seçmeliyiz işte E-Ticaret büyüyor ve çok hızlı gelişiyor artık marketler iş merkezleri avm lerden E-Ticaret elektronik ortama taşınmakta. sizlere bunların sebebindende bahsetmeden geçemeyeceğim

  Her yatırım büyüdükse mailetlerde artmaktadır. bu gün bir market kirası ile bir iş merkezi kiralarını karşılatıramayacağımız gibi AVM lerde ise daha büyük rakamlar yer alır. işte E-Ticaret bunları tamamen ortada kaldırarak insanları Elektronik ortamda internetten alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

  Siz bu durumda hangi noktadasınız İnternetten alış veriş eden kitlemi olmak isterdiniz ? internet ortamında bir mağza sahibi olmak mı isterdiniz. Herkezin bir mağza sahibi olmak istediğini düşünüyorum.

  gelişen teknolojide mağza sahibi olmak ile 7/24 hizmet veren bir iş yeri açmak aynı kavramı taşıyor

  E -Ticaret için ihtiyacımız olan neldir.

  Öcelikle bir Depo

  Bir lojistik büro

  Müşteri Hizmetleri

  Domain + Hosting

  Bir site yazılımı

  Satın Alma

  Muhasebe

  Kargo Takip bürosu

  Bunların sizde var olduğunu düşünsek bile birde yatırım için bol miktarda ücrete ihtiyacımız var.

  peki böyle bir mağzamız olsa aynı gün para kazanmaya başlarmı sizce ? uygun fiyat kalite ve en önemlisi güvenli bir ortam gerekir.

  İşte E-Ticarette hazır Mağzalar bu hizmetlerin hepsini Sağlıyor Sizin ise yapmanız gereken e-ticaret için reklam yapmanız kalıyor.

  Sizlere bu kolaylığı Sağlayacak birisi olsa nasıl olurdu.

  İşte Tamda Bu Noktada MELİS hanım biz bunları yaptık ve sizleri desteklediğinizi söylüyor.

  Kart Vizitlerinizi biz yaptıralım

  İnsert Derğilerinizi biz Bastıralım

  Sticker larınızı mağza kartlarınızı

  Domain – Hosting hizmetini biz sağlayalım

  Muhasebenizi Biz Tutalım

  7/24 Müşteri Destek Hattını Biz verelim

  Siz Mağzanızdan Satışlalrınızı Yapınız ve Yaptığınız Satışlar Üzerinden Kar Payınızı Alınız.

  Bu işin size maliyeti ne olur derseniz Biz ücret Almıyoruz Sadece Yukarıda Hizmet sağlayacağımız işlerin ortalama bir ücretini çıkardık 600 TL gibi bir ücret bunlarında 200 TL sini sizlere hediye çeki olarak geriye sunmaktayız.

  Bende varım Sizinleyim Derseniz melisdeniz0707@gmail.com adresine maillerinizi bekliyoruz.

 20. seqrcan seqrcan 27 Haziran 2014

  arkadaşlar ben size en güzel ve kolay para kazanma yolunu söyleyeyim ben bu teknikle aylık 3 bin bazen 5 bin arasında para alıyorum.

  önecelikle şu benim referans linkin bununla kayıt olursanız siz beş lira bende 2 lira kazanmış olacağım :D
  http://api.hostinger.web.tr/redir/4166681
  şimdi buradan kendinize bir web sitesi oluşturun ve site kurucusundan güzelce kurun çok basittir herkes yapabilir sonra hemen google adsense den reklamlarınızı alın yani kodları onlarıda sayfanın kenarına ekledimmi size tıklama başına para verecektir. ben bu şekilde kazanıyorum isteyen herkesde kazanabilir.

  • dursun dursun 23 Şubat 2015

   Verdigin linkten face hesabimla hesap actim yanliz gerisinden bisey anlamadim nasil yapilacak detayli yazarsan iyi olur birde burdan parayi nasil aliyorsun anlatirsan sevinirim.

  • meric demir meric demir 13 Aralık 2016

   Mrb bana cok ama cok acil yardimci olabilir misin

  • Alp Alp 10 Temmuz 2017

   Google adsenseden nasil reklam alicaz??biraz yardimci olurmusunuz..

  • banu banu 02 Ekim 2018

   Bu nasıl oluyor yardım edin hiç bi şey anlamadım

 21. coskun coskun 30 Haziran 2014

  arkadaşlar boş zamanlarınızı paraya çevirmek istermisiniz. günde 1-2 saat çalışarak kısa sürede kendi işinizin patronu olabilirsiniz. özgürlüğünüzü kazanmak için aşağıdaki linke tıklayarak ürüne mutlaka sahip olun.benden söylemesi. ya vaktinizi ailenizle, sevdiklerinizle geçirirsiniz, yada vaktinizi patronunuzla stres içinde geçirirsiniz. karar sizin. http://www.xticaret.com/xticaret/?1267_75378_&ref=coskunaraz

 22. selami selami 15 Temmuz 2014

  merhaba arkadaslar internetten yabanci icerikli bir program buldum ilk basta inanmadim yalniz programi risk alarak aldim ve soylenildigi sekilde yaparak ayda 1842 dolar kazandim ve inanamiyorum gercekten cok sasirdim ve cok mutluyum suan  sizinlede paylasmak istiyorum linki http://bit.ly/1ksWrdP

  • DENİZ DENİZ 30 Ekim 2014

   Nasıl kazandınız anlatabilir misiniz Ayrıca ingilizce biliyorsunuz sanırım Almak riskli mi

 23. ayse ayse 24 Ağustos 2014

  arkadaslar ınternette para kazanmayla ilgili bircok secenek var ama hic kimse direk yardımcı olmuyor. Ben size tlfnla birebir yardımcı olacagımı soylesem saat 19 ıle 23 arası bana ulasırsanız yardımcı olucam tel: 0553 580 02 85

 24. damla damla 29 Ağustos 2014

  merhaba ben öğrenciyim ve kazanç sağlamak istiyorum okul olduğu için bir işte çalışamıyorum zamanım olmadığı için. şimdi sizin yorumlarınızı okudum ve yardımcı olabileceğinizi düşündüğüm için yazmak istedim.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • admin admin Yazar | 16 Mart 2015

   Makale yazarlığı yapabilirisin. En hızlı kazanma yoludur. En iyi kazanç ise satış ortaklığıdır.

   • zeynep zeynep 20 Eylül 2016

    Merhaba makale yazarlığı tamda benlik bir iş ama bu işe nasıl başlayacagimi bilmiyorm yardmcı olurmusinuz lütfen

    • SELMA SELMA 18 Haziran 2018

     linke tıklayarak üye olabilir ve yazdığınız her kelimeden güzel paralar kazanabilirsiniz. Sistem oldukça kolay ilerlemektedir. Bu link üzerinden üye olduktan sonra size gönderilen ve yazmanız istenen yazıları yazarsınız ve ardından paralar hesabınıza yüklenir.

   • Özkan Özkan 08 Şubat 2017

    Peki admin bey bu makale yazarlığı sadece kendi ürettiğimiz yazılarmi olucak veya şöyle yapabilirmiyiz bir konu hakkında araştırma yapıp ordan alıntı yaparak yazsak etkili olurmu

  • ozgun makale ozgun makale 07 Ocak 2016

   merhaba ozgunmakaleci@hotmail.com üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazarlık konusunda iyi olan bay veya bayan bütün arkadaşlar iletişme geçebilir.

   • fatmanur fatmanur 27 Mayıs 2017

    bakın benim yazarlık tecrübem gayet iyi bana bir şans verirseniz hiç pişman lmasınız emin olun efendim bana bir şans vermeyi isterseniz hiç pişman olmicanıza yemin ederim

 25. erhan erhan 28 Eylül 2014

  internetten gerçekten para kazanmak isteyen varsa bna meil atsın boş laflara kanmayın denizlide internetten para kazanmak isteyen varsa mail atsın bana mal adresim info@erhanapa.com

 26. ayşe ayşe 11 Ekim 2014

  Alışveriş Yaptıkça, Sosyalleştikçe, Kampanyaları Sosyal Ağlarda Paylaşıp Beğendikçe kazanacaksın :d ..Arkadaş davet ederekte kazanıyorsunuz cok güzel paralar kazananlar var bende dahil .cok seviceksiniz….üye olup incelemnizi tavsiye ediyorum..tek hesabız ve agımıza bekleriz..üye olun berabe rkazanlım buyrun agımıza katılın.arkadaşınızı davet ederek daha fazla kaznaıyorsunuz.. tıklayın üye olun arkadaşlar .. Hertürlü sorununuzda yanınızdayım :https://netlioo.com/register/bigmoney

 27. AYSEGÜL AYSEGÜL 13 Ekim 2014

  MERHABA BEN EVDEN PARA KAZANMAK İSTİYORUM BANA BİLGİVERİRMİSİNİZ ANKET DOLDUR PARA KAZAN YAIYOR NASIL OLCAK İŞ BANA BİR YARDIMCI OLUN BEN LİSE TERKİM ÜCRET FİLAN ÖDÜYORMUYUZ 

 28. Serhan Serhan 23 Ekim 2014

  Merhaba arkadaşlar ben Serhan, ben bir girişimciyim. Uluslar arası düzeyde ticaret yapan, pazarlama ve şirket yönetimini iyi bilen birisiyim. Sizlere önemli bir gelişmeden haber vermek istiyorum. Türkiye’ye ilk defa yeni bir konsept, yepyeni bir proje getirdim ve özellikle kendi evinden çalışmak isteyen ve çağımızın en önemli gücü olan interneti kullanarak işini uluslar arası düzeyde yönetmek isteyen insanlar için ideal. Ancak sınırlı sayıda insanla çalışabilecek olmamdan dolayı bu proje hakkında detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar bana iletişim bilgilerini ve daha önceki iş tecrübelerini anlatan bir mail atarsa sizleri değerlendirmemizde ona göre olacaktır.

  s.ozulup@gmail.com

 29. Furkan Furkan 04 Kasım 2014

  Yani bilmiyorum ama tıklama işinde şu anlık para var gibi ilk başlarda kazandırmıyor falan gibi görünüyordu sonradan görevler vs. bayağı işe yarıyor forumda falan ödeme görüntüleri var şu anlık iyi gibi beyler bence bi deneyin http://csl.ink/aIu

 30. Ahmer sağır Ahmer sağır 04 Aralık 2014

  Bu siteyi de denemenizi tavsiye ederim arkadaşlar. Hem ingilizceniZ gelişir hem de hiç yatırım yapmadan günlük performansınıza göre ekStra gelir elde edebilirsiniz.
  http://www.clixsense.com/?5455648

 31. İpek İpek 04 Aralık 2014

  Merhaba. Kayıt oldum. Bir sonraki aşamada ne yapmam gerekiyor yardımcı olun lütfen.

 32. muradı böyle muradı böyle 05 Aralık 2014

  merhaba arkadaşlar.biraz da para kazanma yollarını bana öğretin lütfen.yardımcı olrsanız sevinirim..

  • EYYÜP DOĞAN EYYÜP DOĞAN 02 Nisan 2016

   EK GELİR OLARAK AYLIK 1000 TL 2000 TL MAAŞA GARANTİ VEREMEM BU SİZİN ELİNİZDE 5 TL DE KAZANABİLİRSİNİZ 1000 TL DE TEK YAPMANIZ GEREKEN AZİMLE ÇALIŞMAK SÜREKLİ İNSANLARI BU ŞİRKET HAKKINDA BİLGİLENDİRMEK  ŞİMDİ AŞAĞDA VERMİŞ OLDUĞUM LİNKE TIKLAYARAK ARAŞTIRMANIZI ÖNERİYORUM FAZLA SÖZE GEREK YOK EMEK VERMEYEN HİÇ BİRŞEY KAZANAMAZ ÜYELİK ÜCRETİ SADECE 55 TL DİR AŞAĞDAKİ LİNKTEN 55 TL İLE NE KADAR PARA KAZANIRSINIZ TAKİP EDİN !!!
   Ulusal Mâli Yardımlaşma Sistemi’ne katılın hesabınıza her gün yüzlerce havale gelsin. Hem de öyle 1’er 2’şer lira değil 5’er 10’ar 15’er lira hesabınıza yatsın. Merak ettiğiniz tüm detaylar burada: https://umys.org/?ref=eyyupdogann 
   FACE  :  https://www.facebook.com/eyyp47
   İLGİLENİRSENİZ FACEBOOK ADRESİMDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRİZ 
   DİLERSENİZ TELEFON VERİRİM DETAYLI ANLATIRIM

 33. admodel admodel 18 Aralık 2014

  Sitemiz görüntülü arkadaşlık sitesidir. Kameralı sohbet ederek para kazanıyorsunuz.
  Sitemizde 2 tip oda bulunmaktadır.Biri genel oda, diğeri özel oda
  Genel odada sitemizin bütün üyeleri ile sohbet edebilirsiniz.
  Özel odada ise sadece sizi özel odaya davet eden üye ile birebir kameralı sohbet edersiniz.  
  Sitemizde kamera acmak zorunludur. 
  Yüz göstermek zorunlu değil tamamen sizin insiyatifinize kalmış bir durumdur.
  Genel oda bir saat için 1 TL, Özel oda bir saat ise 25 TL kazanmaktasınız.
  Özel oda ödemelerimiz haftalık genel oda ödemelerimiz aylık yapılmaktadır. 
  Günde 6 saat kaldığınızı varsayarsak günlük ortalama 150,180 TL arası kazancınız olur.
  genel odalar her ayın 1 ile 5 i arası 
  özel odalar haftalık pazartesi günleri ödenir.

  • serdar kara serdar kara 13 Mayıs 2016

   merhaba  benım ismim serdar 30 yasındayım bu bahsettıgınız ıs sadece bayanlara ozelmı yoksa erkeklerde faydalana bılıyormu? cevabınızı beklıyorum sımdıden tesekkur ederım.

 34. battal battal 16 Ocak 2015

  Buyrun size binlerce alt uye bulabılecegınız sosyal medya sıtesı. Facebook size begenilerinize, paylaşımlarınıza,arkadaş eklemelerinize para veriyor mu? blogtaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim…

  http://futurenetturkey.blogspot.com.tr/

 35. Ayata Ayata 29 Ocak 2015

  Merhaba arkadaşlar. Oturduğunuz yerden ticaret yaparak para kazanmak için size bir yöntemden bahsedeceğim. Bu konuyla ilglenen arkadaşlar bana ulaşırlarsa detaylı olarak anlatıp yola beraber devam edeceğiz.

  Lafı çık uztmadan kısaca bahsediyim. Sistemimizin mantığı size verilecek hazır bir web site üzerinden ürünlerimizin satışını gerçekleştirmeniz ve sattığınız her üründen kârınızı almanız. Siz sadece kendinize özel bir domain adresi almalısınız. Bu konuda da yardımcı oluyorum sizlere. Örneğin ticaret.com, ali.com, xxx.com vs.

  Sisteme girdiğinizde size verilecek olaan site aşağıda linki vereceğim sistenin aynısı. Ürünler vs siz hiçbir işle uğraşmıyorsunuz sadece ürünleri satıp komisyonunuzu alıyorsunuz o kadar. Gerçekten çok iyi paralar kazanabileceğiniz bir sistem. Şu an aylık 5000 TL kazanan arkadaşlarımız mevcut.

  örnek site: http://www.ucuztek.com

  Deyalı bilgi ve yardım için: eticaretyardim@outlook.com

 36. adem adem 29 Ocak 2015

  size gerçekten bu konularda güvenebilir miyiz 

 37. mehmet ali mehmet ali 30 Ocak 2015

  Arkadaslar emek harcamadan hicbisey kazanilmaz eger para kazanmak istiyorsan iyi bir fikire kendimizi gelistirmemize ve emege ihtiyacimiz var. Bizim iyi bir fikrimiz cok koklu bir alt yapimiz uygulama yapabilecegimiz bir sahamiz var.siz sadece once kendinizi gelistirip sonrada emek vereceksiniz nasil yapacaginiz konusun da sinirsiz destek alacaksiniz. Kimsenin isinde degil kendi isinizi yapacaksiniz istediginiz zaman yer ve kisilerle. İletisim; info@memetalikaraagac.com

 38. musafa musafa 11 Şubat 2015

  1000 tıka 9$
   Gelelim Dünyanın en yüksek CPM ücretine sahip Link kısaltma servisine. Açıkcası bütün dünya ülkelerine 9$ ödeyen bu sistemi görünce inanmadım kesinlikle dolandırıcıdır dedim internette biraz araştırdım site birkaç kişinin canını sıkmıştı. Yinede başladım 3-5 linkimi bur dan kısalttım. Sonra ilk ödememi veriyor mu diye denedim 2 gün sonra 5$ödemem geldi. Acaba dedim birdaha ödeme yapcak mı? doldum linkleri sonra 15$ çek dedim. 15$ ödemem geldi. Tamam dedim sistem sağlam doldur linkleri derken şidmi 1 haftadır ödeme bekliyorum. 
   Sonra ekstra bir şeyler daha fark ettim. 
   
   Sisteme maximum 200 link kısaltabiliyorsunuz 200 den sonrası eski linklerinizin kazancını kapatıyor. Yani diyelim 200 linkiniz var 1 link daha kısalttınız ozaman 200. linkiniz 201 oluyor ve kazanç listesinden çıkıyor. Bu sistem otomatiktir mesela en son kısalttığınızı silerseniz 201.link tekrar 200. link olur ve ondan kazanç gelir. 
   
   Yani kesin kazanç sağlayacağınız linkleri ekleyiniz. Sistem resim üzerine kurulu. Linklerin resmini çekiyor ve kısaltıyor. Kullanıcılar linklere ulaşmak için resme tıklamalı ve kodu girmeli. 
   Her linkten maximum 100 tıklık kazanabilirsiniz. 100 tık limiti doldukça yeni bir link kısaltınız ve eskisiyle değiştiriniz. 
   
   Link http://cc.cc/?id=48731 
   
   Minimum Ödeme 10$ 
   
   https://www.youtube.com/watch?v=wA_8biKZKcI 
   
   Kayıt olurkan paypalınızın kayıtlı olduğu maili kullanın veya paypalınıza mail adresini ekleyin. 
   http://img.donanimhaber…2-8c85-1e66c56ecd55.png 
   http://img.donanimhaber…b-96aa-c016e0f19516.png

 39. alemdar alemdar 18 Mart 2015

  http://umys.org/?ref=prisoners

  Sizlere getirisi buyuk bir Ek gelir imkânı sunuyoruz. Hic bir ürün vs satmadan kazanmaya var mısınız ? Cevabınız evetse .?! 

  “Beni mutlu eden bir iş istiyorum” diyenler de aynı aldatmacanın içindeler. İş sizi mutlu edemez ancak siz mutlu olduğunuz bir işi yaratıp orada çalışabilirsiniz. Bu da emek ister. Mutlu olacağınız işe giden yolda yeni bir adım için size 
  ULUSAL MALİ YARDIMLAŞMA SİSTEMİ YETER yeni hesap oluşturmak ve daha birçok aradığın her şey davet linkinde . hayırlı ve bol kazançlar. Saygılarımla:

 40. marifetli ev hanımları marifetli ev hanımları 07 Nisan 2015

  selamunaleykum biz evli becerikli marifetli elinden pek çok iş gelen 4 hanımız evimizden çalışarak ailemize katkıda bulunmak istiyoruz bunun için dürüst ciddi ALLAH korkusu olan merhametli vicdan sahibi iyiliksever işverenlerden teklif bekliyoruz kişi başı ayda en az 2000 tl para kazanabileceğimiz işler bekliyoruz beylikdüzündeyiz dalga geçecek komik fiatlar verecek insanlar aramasın bize kişi başı ayda en az 2000 tl para lazım giderlerimiz masraflerımız çok hergün günde 5 saat çalışabiliriz işi bitirdikten sonra emeğimizin karşılığını isteriz günlük veya haftalık ödeme olabilir beylikdüzü büyükşehirdeyiz eşimle görüşebilirsiniz eşime yapılacak işlerden bahsedebilirsiniz beyimin numarası – 05353332261

 41. dilan dilan 06 Mayıs 2015

  Bende turkiyenin en buyuk sirketlerinden birindeyim . ekibime katilmak isteyenlerin sonuna kadar yaninda olurum. Kazandirmadan kazanamayan bi sektor . dilann34.34@hotmail.com sorularinizi sorabilirsnz

 42. HÜSEYİN TOK HÜSEYİN TOK 22 Mayıs 2015

  Artık para kazanmanın kolay yolu kendi mağazanızı açmaktır.. Aylık 1-2-8-10 bin kzazanmak tamamen sizin elinizde… Mağazanı aç, alışverişe başla, tavsiye et ekibini kur, pasif gelire geç ve kazanmaya başla… Ayrıntılı bilgi içim mail atınız… 
  hutok12@gmail.com

 43. esin ergün esin ergün 14 Haziran 2015

  Ingilizce öğretmenliği okuyorum 3. Sınıf öğrencisiyim. Eğitim bilimleri ve çocuk psikolojisinden hafıza teknikleri ve kelime öğrenme yöntemlerine kadar her konuda bilgim var. Çocukların eğitimine çok önem veriyorum ve bu konudaki bilgilerimi paylaşmak istiyorum. Ufak çapta çeviriler de yapabilirim.
  I m studying in Balıkesir University, foreign language education department. I’m interested in education sciences and foreign language education. I think children education is so important and I want to share my experiences about that. I have information about bridge ,the card game too. I have information about so many other themes.
  Esin Ergün
  Balıkesir university

 44. büşra kara büşra kara 30 Haziran 2015

  SADECE ANKET DOLDURMANIZ YETERLİ… SONRA ZAMANLA 100 TL Yİ TAMAMLAYIP PARANIZI HESABINIZA AKTARABİLİYORUSUNUZ. HEMDE HİÇ SERMAYE GEREKMEDEN…

 45. Yeliz Yeliz 06 Temmuz 2015

  Sms okuyarak video izleyerek. üye davet ederek ve aynı zamanda üyelerinizin okuduğu smsden reklamlardan videolardan para kazanabilmek gerçektende çok iyi bir iş imkanı sunuyoruz detaylı bilgiyi https://www.pozitifsistem.com/… adresinden alabilirsiniz. Ücret ödemek yok ürün satmak yok

  • Yunus Yunus 12 Ekim 2016

   Ben üye oldum.siteye nasıl girecek

   • Yunus Yunus 12 Ekim 2016

    Siteye girdim fakat nasil kazanç elde edilir,bunu tam olarak anlayamadım.yardımcı olursanız sevinirim..

 46. kaya bal kaya bal 16 Ağustos 2015

  merhaba, makaleniz gerçekten çok bilgilendirici ve faydalı olmuş yazınızdan gerçekten etkilendim. herkes sizin gibi bilgiler sunmuş olsa bizlere daha fazla fayda sağlanabilir. Yorumları okuyan arkadaşlara tavsiyem ek olarak birde nasilparakazanilir.net sitesine baksınlar. ben çok faydasını gördüm umarım sizlerde faydalanırsınız.herkese bol kazançlar

 47. Filiz Filiz 11 Eylül 2015

  İş arıyorum çok ihtiyacı m var yardımcı olurmusunuz lütfen.

 48. Sosyal Reklamci Sosyal Reklamci 29 Ekim 2015

  İNTERNETTEN PARA KAZANMA YOLLARI 
  Zamanımızın çoğunu internette geçiriyoruz.Bu zaman içerisinde sizlerde para kazanmak istermisiniz? 
  Sizlere bu konuyla ilgili bir yazı yazmak istedim. 
  İnternetten para kazanmanın birçok yolu vardır.Bunlardan bazıları anket doldurarak para kazanma,ptc siteleri ve sosyal medya hesaplarınız kullanarak para kazanma yollarıdır.
  Bu sitelerden birtanesi olan Sosyal Reklamcılık sitesinden bahsetmek istiyorum.Sosyal medya hesaplarını kullanarak kredi toplayabilirsiniz ve bu kredileriniz ile ister takipci sayınızı artırır ister bu kredileri paraya dönüştürebilirsiniz..Güvenli ve güzel olan bu sitede boş vakitlerinizde dolanak kazanç sağlayabilirsiniz
  http://www.sosyalreklamci.com/?ref=6

 49. cuneyt cuneyt 14 Kasım 2015

  Reklam-İzle Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ClixSense’dir. 
  Üyelerine tıkladığı her bir reklam için 0.01$ ila 0.03$ arasında ödeme yapan bu site, 
  2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 2 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir.
  Eğer reklam izle-para kazan işinden gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız ClixSense ile çalışmanız yararınıza olacaktır.
  ClixSense ücretsiz üyeliği için  

  http://www.clixsense.com/?7569072 
  TIKLAYINIZ..

 50. Duygu Duygu 20 Kasım 2015

  Arkadaşlar internetten para kazanmak çok kolay bende bir arkadaşım sayesinde katıldım ve şuan gayet mutluyum ilk başta fazla kazanamıyosunuz en fazla 200 300 ayda ama daha çok çalışarak 1.050 alan arkadaşlarım var benim amacımda yükselmek sizi aramızda görmeyi çok isteriz ulaşmak için linke tıklayın https://www.pozitifsistem.com/?lnk=dd61bfdf-d5c9-4eec-b5e0-af37ddb88f21

 51. Youtuber Youtuber 24 Kasım 2015

  Youtube da para kazanmak için güzel bir topluluk oluşturmuş insanlar. Hatta uygulama yazmışlar ve herkese açık paylaşmışlar.

  Üyeler kanallarını açıp para kazanmalarını aktifleştiriyor (Nasıl kanal açılacağını ve adsense gibi para kazanma özelliklerini anlatan videolarda paylaşmışlar) daha sonrasında kanallarına ekledikleri videolarını bu uygulama sayesinde ücretsiz şekilde izlenme sayılarını tüm üyeler arttırıyor. Topluluk büyüdükçe toplulukta üyeler kazanan adil bir ortam hazırlamışlar.

  Burdan duyurmasıda benden olsun :)

  Facebook sayfasında tüm ayrıntıları var. Sanırım herkese açık bir sayfa.

  https://www.facebook.com/KazananlarHavuzu

 52. ali ali 12 Aralık 2015

  Kendine güvenen ve ticaret anlayısım iyidir diyen hanımlar mutlaka bize ulasım ve tekstil sektörmüze evinizde ve gezdiginiz yerlerde girin 0553 002 02 79

 53. nazmi nazmi 16 Aralık 2015

  Arkadaşlar öncelikle şunu bilmenizi isterim ki bazı atan tutan arkadaşların dediği 2000 2500 tl gibi rakamları kazanmanız imkansız he internetten para kazanılmıyomu tabiki kazanırsınız ama bu rakamlar çok zor söylenen o rakamları kazanmak için örnek verim bir evde bilgisayar kulanabilen en az 7 kişi filan olmalı ve 4 tanede bilgisayar bu bigisayarlar hiç durmadan anket doldurucak ki ayda 1.500 kazansın uzun lafın kısası arkadaşlar eğer internetten para kazanmak istiyorsanız gözünüz yükseklerde olmamalı ben işten artan zamanımın çoğunu yani 2 2.5 saat anket doldurarak geçiriyorum ayda kazandığım para 200 240 tl arası he siz 3 4 saat zaman ayırırım diyorsanız 300 330 tl kazanırsınız anketler nasıl doldurulur internet üzerinde bir sürü tarif var ama hepsi yarım yamalak bunun en iyi tarifini veren anket listesi diye bi paket 45 tl fiyatı var ama içinde size lazım olan tüm bilgiler var eğer isterseniz aşağıdaki adresten inceliyebilirsiniz

  • Aysun Aysun 14 Mayıs 2017

   Nasıl bısey acaba anket ısınız

 54. ufuk ufuk 26 Aralık 2015

  Bilgisayarınız gunde 10 saat açık tutarak oturdugunuz yerden para kazanamaya ne dersiniz detaylar için http://goo.gl/gQUX8v linke tıklayın ve hemen kazanamaya başlayın.

 55. havva havva 06 Ocak 2016

  PARA KAZANDIRAN WHATSAPP ÜCRETSİZ ÜYE OL VE İNDİR(PLAY STOREDE mevcut,BİLGİSAYAR VE IPHONE indirmek mümkün)
  Para Kazandırmayan whatsapp’ızaten kullanıyoruz degil mi?
  O halde Para Kazandıran WowApp’ı kullanmak daha mantıklı olacaktır.
  Ücretsiz üye ol ve indir
  Tek yapmanız gereken
  Uygulamayı indirmek,Konuşmak (Sesli,Görüntülü fark etmez),Mesajlasmak,Üye Kaydetmek ,Uygulamayı Açık Bırakmak,Reklamlara Tıklamak. https://www.wowapp.com/w/havva-brm61/Havva-Burma

 56. okan okan 11 Ocak 2016

  Merhaba haftanin 4gunu bosum internetten kucuk paralar kazanabilecegim bir yontem varmi.birde bu paralar hesabA nasil yatiyo.ill paypal mi gerekiyo.

 57. Sefer Sefer 14 Ocak 2016

  Selamlar makale yazabilecek veya bu işe ilgili duyan ancak tecrübesi olmayan kişilere evinizden iş imkanı, Makale yazarak para kazanmak istiyorsanız e-mail adresimden yada Whatsapp’dan bana ulaşabilirsiniz.
  05352159889 tarmeknet@gmail.com

 58. Roman Roman 20 Ocak 2016

  Selam Kardesler ablalar abiler Su linkden kayit yapib internetden para kazana bilirsiniz Saka yapmiyorum Kayitdan sora Site size 10 dollar bonus vericek Sitede 16 tane setr var 1 tanesi 1 dollar para yatirim yapin zaten otomotik yapacak 10 dollara 10 tane link alabilirsiniz 24saat icinde 4-5 dollar para gelecek yani 14-15 dollar yapacak 14 dollar geldiyinde 14 tane site alacaksiniz yarin 19 dollara kadar kalka bilir ve 16 tane sitenin hepsini alarsiniz boyle boyle kazanacaksiniz profil bolumunden paranizi almak icin cok odeme usulu var Ben VISA yi oneriyorum 100 dollara catdikdan sora 90 dollar parayi ala bilirsiniz 10 dollar sitede kalmak sarti ile ki yarin 10 tane site almak icin… http://bitopt24.com/p96166/

 59. Funda Koç Funda Koç 27 Ocak 2016

  http://www.goeasyearn.com/?ref=fndbks

  İnternetten her gün 5$ kazanmak istermisiniz ? Sıfır sermaye ile çok kolay üye olduğunuz sayfayı arkadaşlarınız bir kere tıklasın size dolarlar gelmeye başlıyor. Siteye üye olunca hiç bir şey yapmadan 2$ veriyor.Size 3$ toplamak kalıyor. Ödemeleri paypal ile yapıyor.
  Kısacası sizin bir şey yapmanıza gerek yok. Sizin sayfanızı tanıtmak, sayfanız görüntülendikten sonra gelsin paralar. Bol kazançlar.
  Adresi :
  http://www.goeasyearn.com/?ref=fndbks

 60. selma dinckan selma dinckan 28 Ocak 2016

  SATIŞ ORTAĞIMIZ OLUN, HEMEN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN!

  Sahip olduğunuz potansiyel blogunuzu, sitenizi, forumunuzu veya e-mail listenizi kullanarak GooMass satış ortaklığı programı ile 50% gibi yüksek oranlarda komisyon kazanabilirsiniz.

  Evden para kazanmak artk cok kolay.

  http://www.xticaret.com/xticaret/?1267_91126

 61. selma dinckan selma dinckan 28 Ocak 2016

  İnternette para kazanma yolları, internetten para kazanma diye google de arama yaparken Anket Listesi kitabıyla tanıştım. Tüm anket firmalarına kaydımı yaptım. Her gün onlarca anket geliyor ve hiç birisini sektirmeden dolduruyorum. Şu ana kadar(2 hafta) toplamda kazancım 700$ oldu. Teşekkürler Anket Listesi.

 62. Aygun Aygun 02 Şubat 2016

  Sadece facebook gibi bir yerde olup 10 dolar yatirim ve ya yatirimsiz para kazanmak istermisiniz hemde ayda 1000 dolara kadar bu iste gercek bir site ve bu site bir sirket duneyanin her yerinde calisanlari var buyrun kayit olun ben yeni basladim 2 falan 10 dolar yatirimla suan benim 300 dolarim beklerim buyrun kayit olun yardimci olurum http://www.aygunmilay.futurenet.club

  Aygun verdiyeva

 63. anket doldurarak veya makale yazarak para kazanmak isteyenler http://elmnhamuruylakazandm.blogspot.com.tr/ burayı inceleyebilirler.

 64. Kerem Kerem 08 Şubat 2016

  Merhaba ben öğrenciyim anket ile para kazanma yollarinin olduğunu söylemişsiniz biraz daha bilgilendirir misiniz.

 65. sami sami 20 Şubat 2016

  Merhaba,
  1800 liranız varsa ayda 365tl,
  4700 liranız varsa ayda 961tl,
  8200 liranız varsa ayda 1700tl
  para kazanabilirsiniz.
  İsterseniz network marketing mantığı da kullanıp sizin getirdiğiniz kullanıcılardan %15 kar elde edebilirsiniz.
  Bulut bilişim üzerinden güvenlik hizmeti veren firma ev kullanıcılarının harddisklerini kiralıyor.
  Detay almak isteyen mailimden ulaşabilir. mimsami@hotmail.com

 66. Buse Buse 03 Mart 2016

  Peki ben bu islerden birini yapmak istersem kiminle ietisime gecicem . Yani kazancimi kimden tahsil edicem.  

  • Ufuk Ufuk 29 Mart 2017

   Türkiyede yeni açilan Epitelyum groupla çok daha kolay ve büyük paralar,aylik binlerce TL kazanabilirsiniz Emin olun işe girdikten sonra keşke daha önce girseydim diyceksiniz
   Benimle bir an önce iletisime gecin
   Whatsapp:05426484168

   Hemen tanitimi izle:
   https://t.co/I9NSw3oquQ
   Kaydol
   https://t.co/ZlGoxN2yKc

 67. Ceyhun Ceyhun 03 Mart 2016

  Merhaba, ben de bir anket doldurup para kazanma sitesini size tavsiyye edeyim
  http://paidviewpoint.com/?r=ceyhun
  Adamlar 25 $ veriyolar
  Ve de her gun anket sorgulari ve her sorguya 5-10 cent arasi para veriyolar

 68. ömer ömer 10 Mart 2016

  Türkiye’de ve dünyada bir devrim yaptık. Amacımız işe ve ek işe ihtiyacı olan herkese internete sahip olduğu heryerden bilgisayarını 10 saat açık tutarak ayda ortalama 1.000$  ve üstü gelir imkanına kavuşturmak. Yapmanız gereken sadece bilgisayarınızı 10 saat açık tutarak kazanç elde etmek. Ayrıntılar için linki tıklayınız
  http://lidergirisim.org/ekgelir/affiliates/signup.php?a_aid=56c577a2bf421 

  • Ayten Ayten 04 Ağustos 2016

   Tam olarak ne yapıyoruz bahsettiğiniz işte biraz bilgi verebilir misiniz?

 69. Ben bu yöntem ile gerçekten para kazanmaya başladım arkadaşlar inanmayacaksınız ama ayda 2000 tl gibi bir nakit akışı oluyor ve git gide artmaktadı. inanmayanlar bakabilir http://bc.vc/uMcKBW

 70. emir emir 16 Mart 2016

  ClixSense nedir? Nasıl Para Kazanılır?
  Anket doldur-Reklam-İzle Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ClixSense’ dir. Üyelerine izlediği herbir reklam için 0.01 ila 0.03 arasında ödeme yapan bu site 2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 6 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (anket-ptc) sitelerinden birisidir. boşluğu sil kayıt ol sende kazan
  KAYIT OLMAK İÇİN http://www.clixsense.com/?8786593

 71. Celal Cenk Celal Cenk 20 Mart 2016

  EVİNİZ VEYA İŞYERİNİZDEN GÜNDE 10 SAAT BİLGİSAYARINIZI AÇIK TUTARAK  PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ ? MEMURLAR EV HANIMLARI EMEKLİLER ÖGRETMENLER ÖGRENCİLER İNTERNETİ KULLABİLEN HERKES BİZİMLE CALISABİLİR .ÖNEMLİ NOT İŞİMİZ SATİŞ VE PAZARLAMA DEGİLDİR DETAYLI BİLGİ İCİN TIKLAYINIZ…. http://goo.gl/cqf7u5

 72. ferhat ferhat 27 Mart 2016

  merhaba arkadaslar sıze tavsıye edeceğim recyclix Şirket bizim adımıza atık alıyor ve GERÇEK FABRİKALARDA işliyor.Kazancımızıda bize gönderiyor..Deneme için 20euro veriyor hemen katılın derim 35 gunde %14 gıbı buyuk bır kar payı verıyo ben guzel paralar kazanıyorum sızede tavsıye ederım hıc pişman olmıcaksınız bı ınceyelın derım    
   https://recyclix.com/?id=efd788d527f2c6

 73. Dilek Dilek 07 Nisan 2016

  Arkadaşlar merhaba benim de ek ise ihtiyacım var aşırı derecede borcum var yardımcı olursanız çok sevinirim

  • esma esma 18 Aralık 2016

   arkadaşlar benimde size anlatcagim güzel bir network sistemi anlatayım birmilyonizliyici .com ögrencilere yönelik kampus paket kampanyalı ucret ödemeden eksi 75 tele bine bibi izleme olunca ayda 1800tl gelir elde ediyosunuz 125 tl 33pozisyon reklam paketimiz var bine bin izleme olun ayda19800 tl gelir elde edersiniz bitmedi tavsiye kazancı ekip kazancı  bitmedi 131000bintl kariyer kazancı su anda 5000bin ekibim var ciddi düşünen bana özelden ukaşabşbilir 05415490361 esma

  • esma esma 18 Aralık 2016

   dilek özelden arayın yardımcı olayım 5415490361 5346212298

 74. Ünal Ünal 11 Nisan 2016

  İnternetten harika paralar nasıl kazanılır. Web adresimden detaylı bilgi alıp bana ulaşabilir siniz.
  Teşekkür edeceğinize eminim.
  http://www.unalcimen.com

 75. İsmi lazım değil İsmi lazım değil 11 Mayıs 2016

  HEEKEZ ŞURAYA Bİ BAKSIN İNANIN Kİ MİLYONLARCA DOLAR KAZANAMAZSINIZ BU YÖNTEMLERLE ANCA BİR KAC BİN DOLAR KAZANA BİLİRSİNİZ AMA İNTERNET ÜZERİNDEN MAFYALARIN KARA PARA AKLAMASINA YARDIM EDEBİLİRSİNİZ YADA KENDİNİZDE AKLAYA BİLİRSİNİZ Kİ BU COOOOK KOLAY PARA AMA HARAM O DA VAR AMA DEDİĞİM GİBİ MİLYONLARCA DOLAR PARAYI 1 YIL İCERİSİNDE RAHATLIKLA KAZANA BİLİRSİNİZ YADA EN BASİDİ DERİN WEB DEN BİTCOİN YADA EYSYCOİN CALA BİLİRSİNİZ KATİLLERİN ÜNLÜ PORNOCULARIN PARALARINI CALA BİLİRSİNİZ BU COOK KOLAY VE SAĞLAM İŞ BİDE TÜRKİYEDE YAPMAZSANIZ İYİ OLUR AFRİKA YADA AZ BİLİNEN BİR ÜLKE OLSUN YETER YADA AZ GELİŞMİŞ BU YÖNTEMLE HAYATINI KURTARAN HACKER LAR TANIYORUM VE HEPSİ MUTLU VE SOMALİ AFRİKA YANİ ACLIKTAN ÖLEN İNSANLARA YARDIM EDE BİLİRSİNİZ

  • İsmi lazım değil İsmi lazım değil 11 Mayıs 2016

   ARKADAŞLAR YUKARIDA YAZDIĞIM ŞEYLER BİR SUC ARZ ETMEZ LÜTFEN KÜFÜR ETMEYİNİZ BU SADECE BİR ÖNERİYDİ BİDE BEN SADECE DERİN WEB E FAZLA İLGİ DUYAN BİRİSİYİM O YÜZDEN KOLAY DEDİM SİZİN. İCİN ZOR TABİ AMA BENİM İCİN COCUK OYUNCAĞIDA DEĞİL Kİ BEN ŞU ZAMANA KADAR 1 KURUŞ BİLE HARAM PARA KAZANMADIM BENİ YANLIŞ ANLAMAYIN BU YAZDIKLARIMIN HEPSİ SUCTUR BUNU BİLİYORUM AMA KİM SUC İŞLEMEDEN ZENGİN OLMUŞ Kİ BİDE BEN MÜSLÜMANIM

 76. Merhaba,

  Alman LR Health and Beauty kozmetik markasını duydunuz mu? Avon ve Oriflame gibi üyelik sistemiyle kendinize indirimli ürün alabiliyor veya temsilci olup ürünlerin satışını yapabiliyorsunuz. 

  Ben 1 yılımı tamamladım, bu süre içinde ekibimi kurdum, şirket aracımı teslim aldım ve hatırı sayılır da bir gelir elde ediyorum. Detaylar için websitemiz http://www.aloeveraisfirsati.com ziyaret edin lütfen.

  Ayrıca https://youtu.be/qIaZb_rIP1w adresindeki 1 dakikalık tanıtım videomuzu da izleyebilirsiniz.

  İyi günler

 77. Anonim Anonim 24 Mayıs 2016

  Arkadaşlar cyclix diye diye geri dönüşüm firması buldum , bu firma aracılığı ile plastik atık alıyorsunuz sonra granüle dönüşen atıkların satışından %14 kar payı alıyorsunuz , başlangıç için 20 euro bonus veriyorlar doğum tarihi ve ad soyad paylaştığınızda 20 euronuz aktif oluyor hemen yatırıma başlayabiliyprsunuz . 20 euronuz 3 sene sonra 1019 eur 5 sene sonra 14000 eur oluyor . türkçe dil desteğide var enteresan geldi link paylaşıyorum inceleyin isterseniz. forexte sürekli kaybedenlere alternatif yatırım aracı olabilir firmanın güvenilirliğinide araştırdım kesinlikle güvenilirfirma konu hakkında bilgi almak isteyen benimle irtibata geçebilir 0535 378 01 55
  https://recyclix.com/?id=c3fe25fab33cfd

 78. belfin belfin 12 Haziran 2016

  Ücretsiz üye olup anket doldurarak para kazanabilirsiniz arkadaşlar.
  Giriş sadece referans ile yapılmaktadır.
  Üye olduğunuz sistemde hergün farklı anket çeşitleri ile görüş bildirerek veya tek tıkla form doldurarak anketlerden para kazanabiliyorsunuz.

  http://www.anketlio.com/?r=0002474

  Ben gold üye oldum birgünde 30 tl kazandım yani. Bir ayda siz düşünün.

 79. tacck tacck 19 Haziran 2016

  Önemli arkadaslar lütfen okuyun
  Bu fırsat 31.05.2016 tarihine kadar geçerli sonrasında sisteme üye olanlar para yatırmak zorunda kalacak

  sisteme üye olunca sistem sizin için 120 dolarlık pozizyon alıyor bu pozizyona ödediği parayı ileride bizden geri alıyor yani borç diye biliriz
  Simdi sisteme üye olduk diyelim biz sadece referansla arkadaş davet edeceğiz üye olan arkadaşlarınıza da 120 dolar yatacak ve siz bunlardan kazanacaksınız
  Hesabınızda günlük para gelecek ve bu paralar120 dolar oldugunda120 dolarlık pozisyonu 500 dolar olduğunda ise500 dolarlık posizyonu alacaksınız
  Bu 2 pozisyonu aldığınızda ise geriye kalan biriken tüm parayı çekebilecek sınıf
  Peki bu paralar ne kadar sure içinde birikiyor 1 yada 2 haftada bu paraları kazanabilirsiniz hatta daha fazlasını
  https://youtu.be/t7qn_U-9Ibg videoyu izleyin
  http://www.phoenixpowerrising.net/?tacck
  http://www.phoenixpowerrising.net/?tacck

 80. murat köksal murat köksal 20 Haziran 2016

  İnternet üzerinden canlı yayın yaparak para kazanmak isteyen bayan arkadaşlar bana ulaşsın para direk olarak banka hesabınıza yatıyor ve para yatmadı gibi derdiniz olmuyor… detaylı bilgi için mesaj atın…
  https://www.facebook.com/murat.koksal.0671

 81. murat murat 22 Haziran 2016

  Arkadaslar para kazanmak cok kolay buyrun 05060507958 ulaşın bilgi verelim internet üzerinden kafanızda para alabilirsiniz acaba diye düşünmeden canlı yayın yaparak para kazanın izleyeceklermi bana hediye göndereceklermi gibi bi derdiniz olmasın…

 82. Döne Döne 12 Temmuz 2016

  Merhaba arkadaşlar size bir iş önerim var ister meslek olarak yapın istese ek gelir olarak firma adı beontel güvenilir bi firma
  Yatırım yaparak veya ekip kuarark kazniyoruz kazançlar güzel detaylı bilgi için mesaj atin whatsap 05393375332

 83. Mecit Mecit 31 Temmuz 2016

  işsizim yardımcı olabilir misiniz 05364065225

 84. Mahir Mahir 31 Ağustos 2016

  Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler en kısa sürede bu yollardan birine başlamak istiyorum İnşallah…

 85. Berensu Berensu 03 Eylül 2016

  Arkadaşlar zamanım ölmesin emeklerim boşa gitmesin diyorsanız kesinlikle üye olun sadece profil bilgilerimi doldurdugum halde 2300 puan geldi çok güzel bir site tavsiye ederim denemekten hirbirşey kaybetmezsiniz. ilk 10 dakikada 2300 puan. Diger anket sitelerine de üye oldum bekle ki anket gelsin günde 1 tane bile gelmiyor bazı sitelerde ama bu çok iyi :)

 86. hasan hasan 18 Eylül 2016

  Oyun çok basit ütopya puanlarla çiftlikten inek alıp sÜtünü sat bölümünden sütünü satıp gerçek tl ye çevirip paranızı çekiyorsunuz.

  http://utopya.online/kaydol.php?davet=1f0123643c referansımla 100 ütopya ile kazanmaya başlayabilirsiniz

 87. Selahattin Selahattin 21 Eylül 2016

  ((((((THW HAKKINDA BİLGİ…)))))onemli:ucretsiz kayitlar icin zaman daraliyor arkadaslar.sitenin turkce dil secenegi mevcuttur.
  Siteye uye olduktan sonra kısa bir anket dolduruyorsunuz sizin ilgi alanlarizla ilgili videolu reklamlar izleyeceksiniz haftada
  en fazla 10 saat reklam izleyebiliyorsunuz ve 1 saat reklam izlemeniz karşılıgında 25 dollara kadar kazanabiliyorsunuz.
  Bu haftada 250 dollar demek. Ayda 1.000 dolar yapar.
  Direk kaydettiginiz arkadaşlarınızdan onlar 1 saat reklam izlerse 5 dollar kazanırsınız.
  Örneğin 30 arkadaşı direk kaydettiniz onlar da haftada 10 saat izledigi icin
  1 kişiden 1 saatte 5 dollar 30 kişiden 150 dollar yani bu haftada 30 direk kayıt ettiginiz arkadaşlarınızdan 1500 Dollar kazanırsınız
  demek oluyor
  Bu arkadaşlarınızda kendi üyelerini kaydederse onların üyelerinden 1 saat reklam izlemeleri durumunda 1 dollar
  kazanıyorsunuz
  Diyelim ki 30 arkadaşınız 5 er kişi kaydetti
  150 kişi x 10 Dollar bu da haftada 1500 Dollar eder.
  Not.. Kayit olurken gmail hesabi kullanmaniz gerekmektedir.Şuanda site Önlasman üye kayıtları yapıyor üye sayı kotası var bunu türkiye doldurduğu zaman dunyadaki ülkeler gibi
  bizim hesaplarada videolar izlenmek için gönderilecek. Tüm gerekli bilgi ve detaylar uye olduktan sonra hesaplarınızda
  bilgi olarak mesaj olarak şirket gönderiyor.
  Üyelik ücretsiz hemen üye olmak için tıklayınız .UCRETSIZ KAYIT ICIN SON 4 SAAT KALDI ARKADASLAR
  http://Selades01.thwglobal.com/

 88. mehmet mehmet 29 Eylül 2016

  Merhaba arkadaşlar para kazandıran tüm sitelerin incelendiği forumumuza sizi davet ediyoruz. Buradan ödeme yapan siteleri inceleyebilir, sizde tek lira harcamadan makul paralar kazanbilirsiniz

 89. BlogYazmak BlogYazmak 05 Ekim 2016

  Arkadaşlar, Blog ile para kazanmak da en popüler ve kolay yöntemlerden biri internetten para kazanmak ve ek gelir elde etmek için, programlama bilgisi falan da gerekmiyor. Burada ücretsiz videolar var, inceleyin derim: http://blogkazanclari.com/

 90. Ozan Ozan 10 Ekim 2016

  Kısaca Sistemi Sizlere Anlatmak istiyorum!
  – Sisteme Üye olup Dükkan Alıyorsunuz.
  – Dükkanların Saatlik Ürünleri birikiyor ve sizde bunları satıyorsunuz
  – Sattığınız Ürünler Oyun Lirası ve Gerçek TL olarak Hesabınıza yansıyor.
  – Günlük ve Haftalık Dağıttığımız Kar puanları olacaktır Bunları Oyun Liraları ile Topluyorsunuz.
  – Oyunda Birikmiş Gerçek TL hesabınız 10 TL Geçince ve Kar Puanlarını da 10 ve üzerine Çıkardığınızda Hesabınıza Çekim emri veriyorsunuz.
  – Güle Güle Harcayın :)
  -Referans Yaparak Oyunda ki Saatlik Ürün Artışını Yapabilir ve Kar Puanı Kazanabilirsiniz.
  – Referans Yaparak bizim Kar puanları dağıtmamızı beklemeden de sizler de Kar Puanı kazanabilirsiniz.
  Etkinliklerimiz Her Daim olacaktır.
  İyi Oyunlar Dileriz.
  http://www.kazandiranticaret.com

 91. cuneyt cuneyt 31 Ekim 2016

  Reklam-İzle Para Kazan sitelerinin içerisinde en güvenilir ve en eskisi ClixSense’dir. Üyelerine tıkladığı her bir reklam için 0.01$ ila 0.03$ arasında ödeme yapan bu site, 2007 yılından bu yana internetten para kazandırma konusunda faaliyette ve 2 milyonu aşkın üyesi ile bugüne kadar ödemelerini aksatmayan nadir tıkla-kazan (PTC) sitelerinden birisidir. Eğer reklam izle-para kazan işinden gerçekten para kazanmak ve vaktinizi boşa harcamamış olmak istiyorsanız ClixSense ile çalışmanız yararınıza olacaktır. ClixSense ücretsiz üyeliği için
  http://www.clixsense.com/?7569072 TIKLAYINIZ..

 92. Esra Esra 31 Ekim 2016

  Merabalar arkadaşlar.Alman kalitesinde Lr şirketinde bağımsız iş ortağımız olmak ister misiniz.Bilgi için instagram:esra.esen10 mail adresim esr.esn@hotmail.com detaylar için mesaj atın

 93. erdi erdi 18 Kasım 2016

  HABER OKUYARAK PARA KAZANMA

  http://ok-haber.com/p111582

  Haberleri okuyun, Bütün güncel haberleri bizim sayfamızdan okuyunuz, okuduğunuz her haber için 1$ dan başlayan 3$ a kadar kazanç elde ediniz.

  Web sayfasında referans programı etkindir. Kendi referans bağlantı adresinizi sosyal medya üzerinden yayınlayın, her getirdiğiniz üye için 70$ ve getirdiğiniz üyenin günlük karının %20 nu kazanın.
  Haber kuruluşları, yeni seyirci kitlesi sağlama amacıyla bütün aktüel haberlerin kendi sayfalarında öğrenilmesini ve okunmasını istiyor ve bunun için ödeme yapmaya hazırlar. Medya sistem kuruluşu bize her okunan her haber için ödeme yapıyor, bizde bu ödemenin %80’nini yaptığınız çalışmalar için ödüyoruz.

 94. Alp murat kilic Alp murat kilic 30 Kasım 2016

  Selam arkadaslar
  Yatiriminiza en Güzel gelir.Haftalik %6 aylik %27 ve yillik %312 Kar.
  90 Euro ile haftada 3.5 Euro
  270 Euro ile 11 Euro
  810 Euro ile 35 Euro
  2430 Euro ile 120 Euro (ayda 500 eur)
  Kazanmak Artik Cok kolay.
  Daha fazla bilgi icin irtibata gecebilirsiniz.
  alpmuratkilic76@yahoo.de
  Mobil;+49 157 392 43 506

 95. Yatirim yap kazan Yatirim yap kazan 05 Aralık 2016

  Yatirim yaparak herkes gelir sagkayabilir utopya sitesine kuruculari yeni bi adim atti ve ciddi kazanclar sagliybiliyorsunuz uye olup baslayin ilk uyelikler herzaman kazandiri unutmayin . Ayrica diger siteler gibi odeme puani yok tsvuk al sat gibi degil
  Uye olup yatirim yaptiginiz zmn anlicaksiniz
  http://arter.online/sign.php?ref=1dbac5-1f5197

 96. Ferhat Ferhat 06 Aralık 2016

  Arkadaşlar mobil uygulamalar üzerinden para kazanmaya ne dersiniz? Tek yapmanız gereken bir mobil uygulama yapmak ve uygulamada gösterdiğiniz reklamlardan para kazanmak. Kod bilmenize gerek yok. https://www.mobiroller.com/tr bu siteyi kullanarak kendi mobil uygulamanızı hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Site Türkçe, destek verenler de Türk. Sorunuz olursa kolayca sorarsınız.

 97. vahdet vahdet 07 Aralık 2016

  Merhaba kesinlikle riski olmadan kendinizi sıkıntıya sokmayacak kadar yatırımla yada hiç yatırım yapmadan günlük yaşantısını değiştirmeden, işine engel olmadan evinde de yapabileceği aylık net kazanç sağlayan bir sistemde kendine ve girişimciliğine güvenen pozitif ekip arkadaşları aranmaktadır detaylı bilgi için

  vhdtkrt@gmail.com .
  0 553 343 66 47 irtibata geçebilirsiniz

 98. vahdet vahdet 07 Aralık 2016

  Merhaba kesinlikle riski olmadan kendinizi sıkıntıya sokmayacak kadar yatırımla yada hiç yatırım yapmadan günlük yaşantısını değiştirmeden, işine engel olmadan evinde de yapabileceği aylık net kazanç sağlayan bir sistemde kendine ve girişimciliğine güvenen pozitif ekip arkadaşları aranmaktadır detaylı bilgi için

  vhdtkrt@gmail.com . irtibata geçebilirsiniz

 99. sinan konuk sinan konuk 09 Aralık 2016

  merhaba arkadaşlar ekonomini yükselte bilirsin gelirini artırabilirsin çok para kazana bilirsin.
  sadece biraz yatırım yap ve güzel para kazan reklam sektöründe milyon euro lar dönüyor,
  bu büyük pastadan sende payını al paranı kazan…
  Arkadaşlar yeni bir sistem yeni nesil kazanç sistemi TRAFFİC NETWORK ADS(TNA)sizlere tanıtacağım.
  trafficnetworkads
  üye yapmak zorunlulugu yok
  ürün satmak yok
  saatlerce ugraşmak zaman harcamak yok
  sadece nekadar yatırım yapacagınızı düşünün yapın ve kazancınızı hesaplayın…
  aylık 3 bin euro 5 bin euro 10 bin euro ve daha fazlası…
  Sisteme ücretsiz kayıt olabilirsiniz.kayıt linki http://trafficnetworkads.com/r/30369 tıkla kaydolun yerinizi alın..
  1 Jeton ile 2000 Jeton arasında sisteme yatırım yapabilirsiniz.
  1 jeton 50 euro.
  Günlük kazancı : %0.5 %0.8 arasında traffik akışına göre kazanç.
  Jeton ömrü: 730 gün aktif
  Alt derinliklerden gelen bonus oranı.
  Düzey 1 -% 10 – 5€
  Düzey 2 -% 5 – 2,5€
  Kademe 3 -% 3 – 1,5€
  Level 4 -% 3 – 1,5€
  Düzey 5 -% 3 – 1,5€
  Seviye 6-3% – 1,5 €
  ücretsiz kayıt linki :http://trafficnetworkads.com/r/30369
  bilgi ve destek için tel watsapp : 0546 863 41 55
  email:isagprensi68@hotmail.com

 100. Anonim Anonim 12 Aralık 2016

  değerli arkadaşlar blogumu açalı çok kısa bir süre (2 ay kadar) olmasına rağmen aşırı merak ve ilgi uyandırıyor ayrıca yoğun şekilde REKLAM teklifleri geliyor, yavaş yavaş para kazanmaya başladım, blogumu ziyaret ettikten sonra olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi iletirseniz çok mutlu olurum.. https://hastaliktakip.blogspot.com.tr/

 101. hastalıktakip hastalıktakip 22 Aralık 2016

  Değerli arkadaşlar bir çok para kazanma yolu olabilir ama ben şuan bir blog açtım ve burdan devam etmek istiyorum ayrıca blogumu açalı 2 ay kadar oldu gerek sabit yerler gerekse de özel olarak bir sürü reklam teklifi geldi ve ilk paramı kazandım. Blogumu ziyaret edip olumlu-olumsuz eleştirilerinizi yazarsanız sevinirim.. blog adresim https://hastaliktakip.blogspot.com.tr

 102. Hakan uysal Hakan uysal 31 Aralık 2016

  NASIL KAZANIRIZ?

  .ÖNCE ÜCRETSİZ ÜYE OLUN

  .YATIRIM YAPMAK İÇİN BİR KUMBARA SEÇİN

  .SEÇTİĞİNİZ KUMBARA MİKTARINI ŞİRKET HESABINA HAVALE EDİN.

  .ŞİRKET HAVALENİZİ GÖRDÜKTEN SONRA HESABINIZA KUMBARANIZI AKTİFLER

  .ARTIK KAR ORTAĞIMIZ OLDUNUZ VE BU YATIRIMINIZ %1500 KATLANMIŞ OLARAK SİZE 6 AY SONRA GERİ DÖNECEKTİR. BU KESİN KAZANCINIZDIR.

  100,00 TL KUMBARA ALDINIZ KARŞILIĞIN DA 1,500,00 TL ALACAKSINIZ, VE YA 100,00 TL’lik KUMBARA ALDINIZ 15,000,00 TL OLARAK HESABINIZA YATACAKTIR.

  • ÜYE OLDUKTAN SONRA YATIRIM YAPMAK İÇİN KUMBARA SATIN AL KISMINDAN EN AZ 30 TL İLE YATIRIMA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

  •TEK YAPMANIZ GEREKEN 100 TL KARŞILIĞIN DA 6 AYLIK SÜRE İÇİN DE SADECE 1000 ADET TIKLAMA YAPMAK. 6 AY İÇİN DE 1000 ADET TIKLAMAYI DA YAPAMAM DİYENİNİZ ÇIKMAZ SANIRIM 1 HAFTA İÇİNDE DAHİ BİTECEK BİR TIKLAMA SAYISINDAN BAHSEDİYORUZ.YANİ TIKLAMA SAYISI KORKUTMAYACAK SAYIDADIR . TIKLAMA AZ OLDUĞUNA GÖRE NE DURUYORUZ O ZAMAN YATIRIMA BAŞLAYIN.
  http://www.kumbarakutum.com/Home/refuyeol/kumbarakutum-36313

 103. Ayna Ayna 05 Ocak 2017

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler icin tesekür ederim.

 104. Emre Emre 16 Ocak 2017

  Faydalı ve oldukça uzun bir makale olmuş, eski olmasına rağmen anlatılan bilgiler geçerliliğini korumaktadır. Bunun yanı sıra tek bir konuya bağlı kalınmadan birden fazla para kazanma yolunun anlatılması da gerçekten iyi olmuş. Ziyaretçilere fazlasıyla yardımı olacaktır bu makalenin, tebrikler.

 105. Faruk Faruk 22 Ocak 2017

  Para kazanmanın yolu buyrun size advpuys.ru. gercekden işe yarıyor.verdigim linke girin gelen sayfadaki yazılar rusca telefonunuza ceviriyi indirim siteye giris yaptığında yazıları cevirin daha kolay üye olursunuz sadece uye olmanız yeterli gerisi cok basit.. ://mwj.doref.loan/606218461373/

 106. Mehmet Mehmet 22 Ocak 2017

  Arkadaşlar internetten haber okuyarak  para kazanabilirsiniz her haber başına 7 $ veriyor güvenilir bir site İnternet’ten araştırabilirsiniz ödeme dekontları mevcuttur kayıt olmak isteyenler linke tıklayıp para kazanmaya başlayın  

  http://surveynoticias.com/p245097

 107. Oyun gurmesi Oyun gurmesi 24 Ocak 2017

  Bugüne kadar internetten para kazanmak için birçok yöntem denediğinizi biliyorum. Bende denedim ve en kolay ve eğlenceli para kazanma yolunu buldum diyebilirim. “WHAFF” uygulaması ile oyun indirip, oynayıp para kazanabilirsiniz. Uygulamaya kayıt olurken EG47703 referans kodunu yazarak ilk kaydınızda 1$ kazanabilirsiniz iki senelik üyesi olduğum için sanırım bu miktarı veriyorlar kısacası sizde kazanın bende :)

 108. Delon38 Delon38 17 Şubat 2017

  YENİ KAZANÇ SİTESİ EPİTELYUM YENİ AÇILAN BU SİTE TAMAMEN RESMİ OLUP İZMIRDE KURULMUŞTUR KISA VADEDE ÇOK BÜYÜK KAZANÇLAR SAGLAYABILIRSINIZ DÜNYANIN HICBIRYERINDE HICBIR BANKADA PARANIZA BU KADAR FAZLA KAR KATAMAZSINIZ BUYRUN AŞAĞIDAKİ LINKTEN GİRİN VE ÜYE OLUP DENEYİN SONUÇTA ÜYE OLMAK PARA İLE DEĞIL ŞU 1500 TL ILE BEN KAZANC SAGLAMAYA BASLADIM HERKESE BOL KAZANCLAR https://www.epitelyum.com/kayitol.php?ref=3941&lang=TR

 109. recep recep 24 Mart 2017

  Arkadaşlar sistem çok güvenilir ve yeni rahatlıkla katılabilirsiniz.

  Depo yok, ödeme puanı yok ve daha yeni bir sistem bu sistemlerde sizin de bildiğiniz gibi ilk katılanlar kaymağı yer.

  Geç kalmayın katılın hep beraber kazanalım.

  Link : http://sanaltren.com/?ref=409

 110. Vedvedo Vedvedo 26 Mart 2017

  Sıfır sermayeyle başladım suan haftalık 10 tl kazanıyorum.bı hızla aylık 500 tl ye ulaşırım.otun çok basit gunde 1 saatınızı almıyor.bıraz sabırlı olun tabıkıde.başta yavas ilerliyosun fakat sonradan hızlanıyor.kayıt olunca deponuzu ve hayvan sayınızı sureklı arttırın.
  http://cilginciftlik.com/?ref=30751
  Bu sekmeden kayıt olabılırsınız

 111. Yuksel Yuksel 26 Mart 2017

  Arkadaşlar buyrun buna bakın tamamen Türk firması parayı banka hesabıniza cekebiliyorsunuz soru sormak isteyen 5417241989 hafta içi 08:00 ile 16:00 arayabilir güZel bir kazanç kapısı artı üyelik işlemlerinde de çok güzel kazanç sagliyorsun

 112. Ufuk Ufuk 29 Mart 2017

  Türkiyede yeni açilan Epitelyum groupla çok daha kolay ve büyük paralar kazanabilirsiniz Emin olun işe girdikten sonra keşke daha önce girseydim diyceksiniz
  Evde oturarak aylık binlerce TL…sadece işin ne oldugunu öğren zaten girceksin
  Benimle bir an önce iletisime gecin
  Whatsapp:05426484168

  Hemen tanitimi izle:
  https://t.co/I9NSw3oquQ
  Kaydol
  https://t.co/ZlGoxN2yKc

 113. Kezban Kezban 02 Nisan 2017

  Merhabalar

  Burada bahsi geçen tüm işleri azar azar neredeyse hepsini denedim. En sonunda biobellinda firmasını buldum. Üyelik yaparak para kazaniyorum. Tavsiye ederim. Facebook hesabım dan bana ulasabilirsiniz. Kezban Elmacı yardimci olurum

 114. neriman neriman 03 Nisan 2017

  Merhaba ise ihtiyaci olanlar.cocugum var evden cikamiyorum diyenler.size cok gizel is teklifim var .facebooktan para kazanmk ister misiniz

 115. Vedvedo Vedvedo 09 Nisan 2017

  suan haftalık 10 tl kazanıyorum.bı hızla aylık 70-80 tl ye ulaşırım.oyun çok basit gunde 1 saatınızı almıyor.bıraz sabırlı olun tabıkıde.başta yavas ilerliyosun fakat sonradan hızlanıyor.kayıt olunca deponuzu ve hayvan sayınızı sureklı arttırın.size tavsiyem ilk başlarken kucuk bi yatırım yapmanız ben oyle yaptım.20 tl yatırdım.suana kadar yaklasık 50 tl aldım.
  http://cilginciftlik.com/?ref=30751
  Bu sekmeden kayıt olabılırsınız

 116. gurbet gurbet 14 Nisan 2017

  Yazdığım 2 tane sanaryo var birşeyler yapmak istiyorum yani paraya hihtiyacim var satabilirsem çok sevinicem bunun için elimden gelen herşeyi yapiyorum bna biraz yardımcı olur musunuz

 117. Ahmet yaşar türkeş Ahmet yaşar türkeş 06 Mayıs 2017

  Para kazandıran uygulamalar arasında haku.club gerçek para kazandıran bir uygulama. Hayata dair tüm hizmetlerden para kazana biliyoruz. Hem de ufak tefek rakamlar değil. Aynı zamanda piyasanın hareketlenmesine katkı sağlıyor. Biriken puanlar 100 TL olduğunda nakit veya bir hizmet alıyorsunuz.

 118. Mustafa özdemir Mustafa özdemir 20 Mayıs 2017

  Selamünaleyküm bu işi yapabilirim Yardımcı olursanız sevinirim

 119. Funda A Funda A 05 Haziran 2017

  Gerçekten kazanmak mı istiyorsunuz.? Ben birçok yöntem denedim ve çoğu tek seçenek yada 2 seçenek sunuyor. İşte size içerisinde birçok alternatif barındıran garantili bir sistem.Reklam tıkla kazan,video izle kazan,anket doldur kazan,Online seminerlere katıl hem eğitim al hemde kazan,satış Networ sistemi ile kazan,E-ticaret sistemi ile kazan kısaca yok yok.
  Şirketin adresi istanbul’da isteyen ziyaret edebilir.
  Size hayalet bir sistem sunulmuyor.mutlaka deneyin.
  http://www.nakitsermaye.com/591f82bc086f6

 120. Nicat Nicat 21 Haziran 2017

  Millet yeni site buldum, mutlaka refferal olun, verdiyim linkle kayıt olun, facebookla kayıt olmayın, epostayla olun, günde kendi başınıza yalnız 5.20$ alıyorsunuz, 3 gün içinde 20$ yapar, ama 7 kişi davet edin mutlaka ve 20 iş bitirin, my jobs yazılı yerden, çok kolay gerçekten ödedi, visa elektronla bankadan çıkardım şimdi çikolata ve et yanımda keyfime bakıyorum , http://hotlogo.net/p705679/

 121. Ayşegül Duruoğlu Ayşegül Duruoğlu 18 Ağustos 2017

  Çok kolay ve hızlı bir para kazandırma sitesi..
  Sadece logoları değerlendiriyorsunuz..Hepsi bu kadar..
  Güvenilir ve kazançlı..

  http://piplogo.net/p827688/

  Bir göz atın..Pişman olmazsınız :)

 122. Zafer Zafer 16 Aralık 2017

  Merhaba arkadaşlar hiç yatırım yaparak haber okuyup haber başına 2 ila 5 dolar gibi bir para kazanmak için benim başladığım bı siteyi size aşağıya bırakıyorum girin deneyin bişey kaybetmezsiniz

  http://LIKENEWSBR.COM/P39

 123. bayram bayram 19 Ocak 2018

  Merhaba arkadaşlar,
  İnternet üzerinden çok fazla para kazanma yöntemi var, fakat bir o kadar da dolandırıcılık yöntemi var.

  Size bir firmadan bahsedeceğim, bu firma size 1 adet notebook veriyor ve günde 8-14 saat çalıştırmanız karşılığında günlük olarak hesabınıza 5$-14$ (19₺-55₺)/ Günlük aralığında ödeme yapıyor. Buda ayda min. 560₺ – 1700₺ kazanç demek. Siz her gün min. 8 saat notebooku açıp bir program çalıştırıyorsunuz ve bu program aracılığı ile web sitesi olan insanların belirlediği kelimelerde üst sıralarda çıkmasını sağlıyorsunuz.(Siz programı çalıştırdığınızda bilgisayarda program kendiliğinden yapıyor). Siz sadece bilgisayarı açıp programa tıklıyorsunuz bu kadar.

  Olay çok basit ve anlaşılabilir aslında. Firma müşterilerine ortalama 100.000 görüntüleme için 100$ fiyat veriyor bu 100$ ın yaklaşık olarak 55$ ını sizin bilgisayarınız çalışarak size kazandırıyor. Ortada bir dolandırıcılık vs kesinlikle yok ve tamamen devlet kontrolünde vergileri var iso belgeleri mevcut bir firma.
  Firma ismine gelecek olursak, detay maxinet diye geçmektedir. Ve uzun süredir aktif olan firma 1 kişiyi bile mağdur etmemiştir.
  Yalnız firmaya üye olmak için referans linki gerekmektedir, kafanıza göre üye olamıyorsunuz.
  ÜCRETSİZ Üyelik Linki şuradan yapılıyor : https://sys.detaymaxinet.com/?r=68SBSF

  Buradan ÜCRETSİZ ÜYE OLUYORSUNUZ , karşınıza 2 paket geliyor.
  1. Gümüş Paket : 590$
  2. Altın Paket : 1534$
  Fiyatlar şimdilik bu şekilde ileride bir zam gelebilir, fiyatlar değişmişse sitedeki fiyatları baz alın .
  Paket detaylarına gelecek olursak;
  Gümüş Paket ile günde 8 saat çalıştırarak 4$ kazanıyorsunuz. (Aylık ort. 560 TL civarında kazanç.)
  Altın Paket ile günde 14 saat çalıştırarak 15$ kazanç elde ediyorsunuz. (Aylık ort. 1500 TL civarında kazanç.)
  Tavsiyem ilk başta gümüş paket ile başlayın, paranızı 3 ayda çıkartın, sonra Altın pakete geçebilirsiniz.
  Olay tamamen budur… Yinede merak edenler özeldende sorabilirsiniz.
  bayramkisa. tr@hotmail. com

 124. İsmail İsmail 28 Şubat 2018

  Merhaba arkadaşlar
  Mobilon uygulamasını AppStore’dan playstoreden
  Ücretsiz indirip uygulamayı 20277438 referans
  Kodumla kayıt yapabilirsiniz.
  Bu uygulamada nasıl kazanabilirsiniz;
  Anket cevaplayarak
  Soru cözerek
  Video izleyerek
  Otobüs ve uçak bileti satarak
  Otel rezervasyonu yaparak
  Sigorta yaparak
  Alışveriş yaparak
  Önerdiği uygulamaları indirerek
  Fatura ödeyerek
  Ve bir çok yeni para kazanma medotları uygulamaya
  Yüklenecek.
  Türk menşeili bi firma ücretsiz mobilon uygulamasıyla
  1 dk girerek para kazanın.
  Mail adresim: ismaildnzl_20@hotmail.com
  Mobilon uygulama referans kodum: 20277438
  Denemesi bedava

 125. Hatice Hatice 17 Mayıs 2018

  Evde ek is yapmak istiyorum yardımcı olursanızolursanız memnun olurum

 126. SELMA SELMA 18 Haziran 2018

  İnternet üzerinden yazı yazarak ayda 2000 tl’ye varan kazanç elde etmek için linke tıklayıp üye olabilirsiniz.

 127. mark roney mark roney 14 Eylül 2018

  Westlake Financial Services, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük özel finans şirketidir. Biz sadece% 2 faiz oranı için her türlü krediyi sunuyoruz
     daha fazla bilgi için bugün bize sözleşme
  E-POSTA —— westlakefinancialservices02@hotmail.com
  WHATSAPP —— +12675713908

 128. seda seda 24 Ekim 2018

  arkadaslar internetten para kazanma odeme onaylı nikten giris yapa bilirsinizhttp://ulmoney.win/7642984011700/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.