İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Affiliate Marketing İle İnternetten Para Kazanma Yolları

Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) Nedir?

Affiliate kelimesi iştirak etmek anlamındadır. Ama günümüzde bir ürüne ya da hizmete satış ortağı olmak anlamında da kullanılmaktadır. Satış ortaklığı ile internetten para kazanma (affliate marketing) dünyada ilk kez 1992 yıllarında kullanılmaya başlandı diye biliniyor. Şu anda ise milyonlarca insan affliate marketing sayesinde internetten çok ciddi paralar kazanmakta.

Türkiye’yi göz önüne aldığımızda ise satış ortaklığı ile internetten para kazanma sektörü 2010 yılında patlama yarattı. Elbette bu patlamanın etkisi büyük firmaların da dikkatini çekti. Şuanda Türkiye’de 2000’nin üzerinde şirket ürünlerini internetten affiliate marketing sistemiyle satıyor. Bu durum binlerce insana iş imkanı yarattı. İsteyen evden blog yazarak para kazanıyor, isteyen çeşitli reklam platformlarıyla ürünleri tanıtarak evine ek gelir sağlıyor.

Bu pazarında genişlemesiyle birlikte piyasada çeşitli eğitim setleri oluştu. İsterseniz işin uzmanlarından eğitim alarak daha hızlı ve minimum hata ile evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Eğer bu eğitim setlerinden fayalanmak isterseniz kendinize uygun olanı alın. Çünkü bazıları tek stratejiye odaklı hazırlanmış. Size hangi satış ortaklığı stratejisinin uygun olduğunu belirlemek için tüm eğitimlerin bir arada olduğu GooMass İnternetten Para Kazanma Kiti‘ni öneririz. Bu eğitim kitinin bize olumlu geribildirimleri oldu.

 

Satış ortaklığı ile internetten para kazanma “affliate marketing” sistemi en çok arama motoru merkezli kazandırıyor.

Örneğin;

Öncelikle ziyaretçi kitlesinin en çok nelerle ilgilendiğini tespit ediyorsunuz ardından bu alanda ürün tanıtım yazıları yazıyorsunuz. Bu yazıları yazmak için ürün hakkında bilgi ve tecrübeye ihtiyacınız yok. GooMass’ta çok kolay bir teknik öğretiliyor. Hiç tecrübeniz olmadığı konularda tanıtım makaleleri hazırlayabilirsiniz. Daha sonra bu makaleleri isterseniz bir site kurarak, isterseniz makale sitelerinde yada forumlarda yayınlayalak ürünü tanıtıp para kazanabilirsiniz. Veya bir siteniz varsa reklâm ve banner’arını web sitenizde yayınlıyarak ürün sahibinden komisyon alabilirsiniz.. Ayrıca Google Adwords gibi reklam mecralarından istediğiniz sitede reklam vermek mümkün. Elektronikten sağlık ürünlerine kozmetikten dekorasyona kadar birçok firma artık satışlarını internet üzerinden bu sayede yapıyor. Ürünleri kendileri pazarlamak yerine, reklam ve tanıtım maliyetlerini bu insanlara vererek hem çok daha etkili reklam yapmış oluyorlar, hem de binlerce insana iş kapısı aralıyorlar. Bu sistem sayesinde evinizde oturduğunuz yerden başka bir ülkede yaşayan ve hiç tanımadığınız bir kişiye bile ihtiyacı olan ürünü satabilirsiniz.

İşte tam burada herkesin aklına aynı soru takılıyor…

Peki, bu insanları nasıl bulacağım?

İşte en zevkli kısım da burası siz onları değil onlar sizi bulacak. Ama nasıl dediğinizi duyar gibiyim. Az önce bahsettiğim arama motorları sayesinde tabiki. Kendinizi bir düşünün internette bir ürüne ya da bilgiye ulaşmak için ne yapıyorsunuz hangi aracı kullanarak istediğiniz şeye ulaşıyorsunuz. Türkiye’de bunun cevabı %99 Google’dır. Diyelim ki piyasada son moda bir telefon var ve sizde bu telefonu internetten almak istiyorsunuz. Google’a ne yazardınız. Telefonun markasını değilmi belki fiyat da eklenebilir yanına. Şimdi siz bu aramayı yaptığınızda bu telefonla ilgili Google’da pek çok site, blog veya reklâm çıkacaktır.

İşte burada sizde bu telefonun satışına aracı olarak internetten para kazanmanız mümkün. Affliate programına katıldıysanız size özel bir bağlantı ile insanları teşvik edersiniz. Bir düşünün telefonu satmak için dil dökmüyorsunuz kargoya ve telefon ile ilgili hiçbir şeye karışmıyorsunuz. Çünkü ürünün sahibi siz değilsiniz. Siz ürün sahibi ile satın alacak kişi arasında ki köprü vazifesini görerek ürün sahibinden komisyonunuzu alarak kazanç sağlamış oluyorsunuz.

Affiliate Marketin ile internetten para kazanma, ürün resmi sitesine ne kadar ziyaretçinin gönderdiğinize bağlı bir tür satış-pazarlama stratejisidir.

Fakat… Her yiğidin ayrı bir yoğurt yeyişi vardır…

Bu işte herkesin kendine özgü taktikleri var. Bazıları gerçekten sistemi çok iyi tutturmuş. Türk kullanıcılarımızdan aylık 6-7 bin TL kazananlar var. Azarbaycandan bir kullanıcımız 4 ayda 12 bin TL kazanmayı başardı. Biz bu işte Türkiye’de en profesyonel olarak GooMass yazarlarını görüyoruz. 5-6 ayda 40.000 TL gibi bir rakam ulaşmayı başaran GooMass yazarları, aynı zamanda bu konuda profesyonel danışmanlık yapmaktalar.  

Tabi bu satış ortaklığı ile internetten para kazanma affliate sisteminin bir yüzü. Bu sistemi değişik şekillerde de kullanabilirsiniz. Affliate marketing sisteminin en karlı şekilde kendi web sitesi olanlar yapıyorlar.

Türkiye’de affliate sisteminin ne kadar kazandırdığını öğrenmek için bizzat denemek gerekmektedir. Yeni başlayan ve düzenli çalışan bir satış ortağı ayda 2000 TL kazanabilir. Emek veren kişiler başarıyor. Kendini bu işe adamış ve yıllarını vermiş bir affliate için bu rakam çok küçük kalıyor. İngilizce kaynaklara baktığınızda dünya çapında çok popüler kişler görebilirsiniz.

Satış ortaklığı ile internetten para kazanırken genelde kimse kimseyi şahsen tanımaz. Sistem otomatik olarak çalıştığından siz kime satış yaptığınızı bile bilmezsiniz.

Ancak burada bir dip not eklemeliyim.

Satış ortaklığı ile internetten para kazanma affliate sisteminde başarı elde etmek istiyorsanız bu işi bilen iyi bir rehbere ihtiyacınız olacaktır. Tek başınıza uğraştığınızda yolunuzu çok uzatmış olursunuz. Buda bizden size bir tavsiye olsun.

83 Yorum

 1. gülsüm gülsüm 19 Ocak 2012

  bu işi yapmak istiyorum nasıl başlayacağım?

  • Aykut BİLGİÇ Aykut BİLGİÇ 04 Ağustos 2014

   bana ulaşabilirsiniz. mail adresimden veya kalite sepeti face sayfamdan ulaşınız

   • Tuğba Tuğba 07 Aralık 2017

    Aykut bey internet üzerinden bu işi yapmak istiyorum beni bilgilendirir misiniz ?

   • Sevda Sevda 25 Şubat 2018

    Slm bende bu isi yapmak isriyorum yardimci olurmusunuz

   • Murat güler Murat güler 06 Haziran 2018

    Hocam nasıl başlayacağız bu işe

 2. admin admin Yazar | 02 Şubat 2012

  Blog yazarı olarak çok iyi kazançlar elde edebilrisiniz. Ben özellikle banner reklamcılık ile çok iyi kazançlar elde ettim. Son zamanlarda çok iyi ürünler satış ortaklığına açıldı. Örneğin markafoni, trendyol gibi mağazaların ürünlerini satabiliryorsunuz. Banner reklam ve toplu mail şirketleri üzerinden yapılan çalışmalar çok etkilidir.

  • abdullah esen abdullah esen 23 Ekim 2016

   hocam merhaba, markafoninin ürünlerini nasıl satışa sunabiliyoruz.
   Teşekkür ederim

  • Anonim Anonim 06 Ocak 2017

   Trendyol vs Markafoni Gıbı Sıtelerın Urunlerını Nasıl Satabılırım Bılgı Verebılırmısınız Tskler Sımdıden..

 3. nurettin nurettin 21 Mart 2012

  admin merhaba birşey soracam diyelimki birtane blogum var yazdığım metinle bu ürünü anlattım linkini paylaştım . tıklama başına benden para kesiliyormu yoksa o sadece adwords içinmi geçerli?

  • admin admin Yazar | 21 Mart 2012

   Hayır. Sizden para kesilmnez. Blogculuk ücretsiz bir çalışmadır. Bahsettiğiniz sadece Adwords gibi ücretli reklamcılık ağları için geçerlidir. Ben adwords fiziksel ürünlerde Adwords, dijital ürünlerde ise blogculuk ile çalışmanızı öneriyorum. Blogculuğun en güzel yanı bütün kazancınız doğrudan kardır. Hiçbir masrafınız yoktur.

 4. merve merve 12 Nisan 2012

  admin nasıl satış ortağı olucaz peki onuda anlatabilirmisin..yapmamz gereken bütün işlemleri sırayla yazarsan çok memnun olucam..şimdiden teşekkürler.

  • Aykut BİLGİÇ Aykut BİLGİÇ 04 Ağustos 2014

   bana ulaşabilirsiniz. mail adresimden veya kalite sepeti face sayfamdan ulaşınız
   kalitesepeti gmail.com

   • Merve Merve 28 Ekim 2017

    Bende satış ortaklığına katılmak istiyorum

 5. Ali Baykuş Ali Baykuş 18 Haziran 2012

  Çok faydalı bir yazı olmuş.Öncelikle bu yazınız için size teşekkür ederim.Satış ortaklığı konusunda en iyi eğitimin Goomass olduğunu söylüyor herkes.Ve gördüğüm kadarıyla siz de Goomass ‘ı önermişsiniz.Size sorum şu; satış ortaklığı ile internetten para kazanmaya başlamak için ne kadar bir süreç gerekli?Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkürler.İyi çalışmalar diliyorum.

  • admin admin Yazar | 19 Haziran 2012

   Nasıl bir stateji kullandığınız ile ilgili bir durum. Ben her zaman zor fakat kalıcı olan yolları kullanırım. Örneğin banner reklamcılık üzerinden satış ortaklığı yapmak oldukça kolaydır ve bir kaç gün için de satış yapmak mümkün. Eğer yüksek hitli sitelerle anlaştıysanız ilk gün bile satış yapılabilir fakat reklam yatırımı gerektirir.

   Eğer arama motorlarından ücretsiz ziyaretçi çekmek isterseniz bu orta vadeli bir emek yatırımıdır. Cebinizden pek fazla para çıkmaz. tek ihtiyacınız bir web sitesidir. 1-2 ay sonra kazanmaya başlarsınız. Bu stratejide kazancınız bir süre sonra hem otomatik hemde kalıcı olur. Örneğin 1 ay ilgilenmeseniz bile günlük 1 satış yapıyorsanız bu yine devam eder. Tabiki aylarca sitenizle ilgilenmeseniz satışlarınız duracaktır. Bu web sitesine google gibi arama motorları üzerinden ziyaretçi çekmenin en iyi yolu siteye özgün içerikler eklemektir.
   Sattığınız ürünün konusu ile ilgili olarak ne kadar çok içeriğiniz varsa ziyaretçi sayınız giderek artacaktır. Bu ziyaretçilere satış yapmak sizin elinizde. Geçtiğimiz günlerde GooMass yazarlarından Cüneyt bey ziyaretçilere nasıl satış yapılacağı konusunda çok güzel bir makale yayınlamıştı. GooMass blog sayfasına ara sıra bakarsanız görebilirsiniz. Ayrıca üyeleri ile çok ilgililer. GooMass blog sayfası http://www.goomass.com/blog/

 6. Yaprak Çepni Yaprak Çepni 24 Ağustos 2012

  Merhaba, bir süredir sayfafınızı inceliyorum. bende bu işi yapmak istiyorum. Kapitalist düzenden bunalmış , keyif olarak çalışmak/ üretmek isteyen bir bayanım. İnternet ve bilgisayarı iyi kullanabildiğimi düşünüyorum. Okuduklarımdan anladıgım kadarıyla goo mass ile başlamak mantıklı görünüyor ancak anket doldurarak para kazanma kitinide cok merak ediyorum . yeni başlayacak birine öneriiniz nedir ; nereden başlamalıyım .. yardımlarınız için şimdiden tesekkurler

  • Cenk Boztepe Cenk Boztepe Yazar | 24 Ağustos 2012

   Tabiki tartışmazıs satış ortaklığı sisteminin öneriyorum. GooMass gibi bir eğitim setini almak şart değil fakat amerikayı yeniden keşfetmenin size bir faydası yok. Herşeyi deneyerek tecrübe etmek çok vakit ve para kaybettirir. GooMass ile başlayanlar genelde memnun. Bizimde yüzümü kara çıkarmıyorlar. Özellikle soru cevap konusunda iyiler.

 7. biricix biricix 25 Şubat 2013

  admin merhaba uzun süredir bu konuyu araştırıyorum bu işi bnde yapmak istiyorum bi web sitem var içeriği geniş habrler tanıtımlar resm video tarfler falan herşey var ek site açmadan kndi web sitemde blog oluşturup para kazanabilirmiyim yardmcı olursanız çok memnun olurum çok faydalı bilgiler veriyorsunuz teşekürler

  • admin admin Yazar | 28 Şubat 2013

   Sitenizin konusu nedir?

 8. biricix biricix 25 Şubat 2013

  admin ayrıca web sitemde adsense reklamları var

 9. biricix biricix 04 Mart 2013

  bulunduğum ilçeye hitaben bir site ilçeyi tanıtan bir site

 10. DÜRDANE DÜRDANE 12 Mart 2013

  bu işi yapabilmek için ingilizce ii derecede bilmek mi gerekiyor?
  ve bu eğitim setini almak zorundamıyız. ? başlangıç için ilk olarak eğitim setiylemı başlanmalı?

  • admin admin Yazar | 14 Mart 2013

   İngilizce sadece yabancı alışveriş siteleri ile çalışmak için gerekli. Türk alışveriş siteleri için gerekmez. Aynı şekilde hangi ülkedeki alışveirş siteleleri ile çalışacaksanız o ülkenin dilini biraz da olsa bilmek gerekir. Eğitim seti almak şart değildir. Eğitim setleri araştırmaya gerek kalmadan size doğru yolu gösterir. Kendi başınıza ilerlemek zor olabilir. Bu durumda bir eğitim seti alarak hem teknik destek alırsınız hemde hata oranını en aza indirirsiniz.

  • PaRaSigMa.com PaRaSigMa.com 14 Ağustos 2015

   Merhaba. Goomass eğitim kitini kullanmış biri olarak alanında yazılmış en detaylı Türkçe kaynak olduğunu rahatlıkla belirtebilirim. Eğitim seti içerik olarak oldukça geniş. Web sitesi oluşturmaktan SEO ya, satış ortaklığı sisteminden yazarak para kazanmaya, ilave bir çok bonusa kadar gerekli her konu detaylarıyla anlatılıyor. Hatta meslek sırrı denebilecek kadar detaylı bilgiler dahi mevcut.  Biz kendi sitemizde de bu konu üzerine detaylı anlatımlarda bulunmaya çalıştık.  http://www.parasigma.com/   İnternette detaylı araştırma yaparsanız Goomass kullanıcılarından hiç bir olumsuz geri bildirim gelmediğini görebilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi çalışmalar.

 11. ayşe ayşe 24 Mart 2013

  ELAM SATIŞ ORTAĞI OLMAK İSTİYORUM FAKAT ÜCRETLİ OLDUĞUNU DUYMUŞTUM BEN ÜCRETSİZ OLMAK İSTİYORUM MÜMKÜNÜ VAR MIDIR

  • admin admin Yazar | 27 Mart 2013

   Satış ortağı olmak ücretli değildir. İstediğiniz bir alışveriş sitesine satış ortağı olabilirsiniz. Satış ortaklığı eğitimi ücretlidir. Eğitim almak için ücret ödersiniz.

 12. Akif Akif 19 Nisan 2013

  merhaba websiteniz de çok güzel elinize sağlık,ayrıca teşekkürler ben de çok istiyorum bu sistem il eçalışmayı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 13. mete mete 17 Haziran 2013

  merhaba
  ev tekstil ürünlerini,internetten satmaktayım.nevresim takımlarında,tabi her markayı satmıyorum.hangi marka nevresim iyidir,fiyatı nedir,nerede ucuzdur,kampanyaları günlük takip ediyorum..sırf nevresim takımlarıyla ilgili bir sayfa oluşturup,alıcılara fiyat ve kalite konusunda rehberlik yapayım diyorum..
  x marka en düşük fiyata  şu sitede,şu fiyata ve x makanın kalitesi budur gibi..nereden ve nasıl başlamalıyım?..siteye ziyaretçi girişi çok oluncamı para kazanıyoruz?şimdiden teşekkürler..

 14. metin demir metin demir 08 Eylül 2013

  Kazandırımı,kazandırmazmı derken,ciddi ciddi kazandırdığını daha bir kendime güvenerek dürüstçe açıklamak istiyorum.Bu işi XTicaret ile yapın

 15. Elif Elif 06 Kasım 2013

  benim ıngilizce öğretmr amaçlı kurdugum bi facebook sayfası var. 51.000 e yakın takipçim var. bu işten para kazanmak istiyorum ne yapmam gerekiyor. nerelere basvuracagim

  • admin admin Yazar | 16 Ocak 2014

   Sayfanda reklam yayınlayarak kazanabilirsin.

 16. Ercan Ercan 22 Aralık 2013

  Merhaba, çok güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler. Bende para kazanmayla ilgili satış ortaklığının iyi bir yöntem olduğunu düşünüyorum. Herkese de tavsiye ederim.

 17. Volkan Volkan 12 Şubat 2014

  Affiliate marketing konusuyla ilgili yazılabilecek nadir güzellikteki yazılardan birisi olmuş, elinize sağlık.

 18. Ahmet Ahmet 17 Mart 2014

  Sitenize banner koyarak satış başına %7 komisyon kazanabilirsiniz.
  Detaylı bilgi: http://www.sosyotik.com/affiliates/

 19. Nazlı Nazlı 17 Nisan 2014

  GooMass eğitim setinde hersey sıfırdan mı anlatılıyor? Yani ben blog nasıl açarım açsamsa reklamı nasıl yayınlarım linki nasıl eklerim bütün bunları bilmiyorum yani işin teknik kısmıyla ilgili bilgim sıfır özgün makale konusunda sorun yok o zaten benim işim ama bütün bunları nasıl yapıcaz nasıl başlatıcaz hiç bilgim yok

  • admin admin Yazar | 13 Temmuz 2014

   Evet dersler yeni başlayan kişiler için fakat ileri seviye konularda var. Adım adım ilerleme yöntemi kullanılmış.

 20. tuba ovalı tuba ovalı 24 Temmuz 2014

  Admin merhaba bu işi yapmak istiyorum ama nasıl olucak bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz

  • admin admin Yazar | 30 Temmuz 2014

   Merhaba,

   Soruların olursa buradan yorumlara yaz. Ben veya diğer arkadaşlar yorumları sürekli kontrol ediyoruz.

   • Çiğdem Çiğdem 07 Şubat 2018

    Ben bu işi yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?

 21. tugba tugba 31 Temmuz 2014

  Ben bu işi yapmak istiyorum ne yapmam lazım?

  • admin admin Yazar | 16 Mart 2015

   Affiliate ile para kazanmak için öncelikle ortaklık programlarına üye olmanız lazım.

 22. Emrah özdemir Emrah özdemir 04 Ağustos 2014

  Bu quzel bi yol bende yürümek istiyorum

  • admin admin Yazar | 16 Mart 2015

   Para harcaman sermayesiz olarak yapılabilcek en güzel internet işidir.

 23. Aykut BİLGİÇ Aykut BİLGİÇ 04 Ağustos 2014

  bana ulaşabilirsiniz. mail adresimden veya kalite sepeti face sayfamdan ulaşınız

 24. yusuf yusuf 29 Ağustos 2014

  s.a hocam ben adtriplex’e başvuru yapmak istiyordum bilgilerimi doldurdum enterladım ama hiçbir sayfada hiçbir değişiklik olmuyor.  kaç kere denedim olmuyor ne yapmalıyım.

 25. Emre Bozkurt Emre Bozkurt 21 Ekim 2014

  Admin eline sağlık her şeyi çok güzel anlatmışsınız,fakat merak ettiğim bir nokta var.Goomass eğitim kitini satın alırken ödeme yaptığımızda ödeme ne zaman onaylanır.Goomass eğitim kitini ne zaman indirebiliriz ?

  • admin admin Yazar | 03 Kasım 2014

   Kredi kartı ile alımlarda hemen onaylanır ve direk indirme sayfasına yönlendirilirsiniz. Havale/Eft ile alımlarda 1 gün içinde onaylanarak size onay maili gönderilir.

 26. Ahmet Ahmet 09 Ocak 2015

  Peki bu iş için 18 yaşını doldurmamız gereklimi.Ben 17 yaşınayım.

  • admin admin Yazar | 03 Temmuz 2016

   Evet ödeme almak için gerekli.

 27. Tolga Tolga 21 Şubat 2015

  Merhaba,
  Uzun zamandır internet üzerinde para kazanma konusundaki yazıları takip ediyorum. Fakat bir türlü cesaret edebilmiş değilim. Yabancı dile de sahibim. İnternet başında gerçekten ek gelir sağlama durumu gerçek mi? Bunu nasıl başarabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 28. Murat Murat 23 Mart 2015

  Merhaba, çok güzel paylaşım olmuş teşekkürler. Bende satış ortaklığı üzerinde araştırmalar yapıyorum. Bu yöntemle, doğru yapıldığı taktirde, internet üzerinden çok güzel paralar kazanılabileceğini inanıyorum. Aslında Türkiye ve dünyadaki satış ortaklığı pazar payının her geçen gün artması bunun çok net bir kanıtı…İyi çalışmalar diliyorum

 29. mustafa mustafa 28 Nisan 2015

  Arkadaşlar beğeni paylaşım ve multimedia özellikleriyle para kazanabileceğiniz harika bir sistem. Kesinlikle ilgelnemenizi öneririm pişman olmayacaksınız. Yukardaki google ile kısaltılmış linke tıklayıp üye olabilirsiniz. Üye olurken yada her aşamada yardımcı olrum. Bana facebook adresimden ulaşabilirsiniz.

 30. murat murat 24 Mayıs 2015

  Mrb bende bu işi yapmak istiyorum ama web sitem yok nasıl bir web site kurmalıyım nasıl başlamalıyım bu işe yardımcı olurmusunuz.

 31. mahsum mahsum 05 Haziran 2015

  bu is icin site sahibiolmak gerekiyor mu?

  • admin admin Yazar | 28 Haziran 2015

   Şart değil ama site sahipleri çok daha iyi kazanıyor.

 32. Ali Hayrettin GÜVENÇ Ali Hayrettin GÜVENÇ 21 Haziran 2015

  Merhaba kendime ait bir online alışveriş üzerine kurduğum ve sonrasında pek ilgilenemediğim bir web sitem var. Ben web sitemi tamamen reklam üzerine çevirmek istiyorum. Her markaların reklamını verebileceğim bir web sitesi olabilir. bu konu hakkında tam detaylı bir bilgi alabilirmiyim?

  • admin admin Yazar | 28 Haziran 2015

   Hayrettin öncelikle siteni alışveriş temasından çıkarıp blog temasına çevirmelisin. Veya forum tarzı bir sitede olabilir. Ve sonra içeriklerinle ziyaretçi kitleni arttırmalısın. Reklam alabilmek için çok fazla ziyaretçin olmalı. Günlük 300-500 ziyaretçi ile olmaz.

   • resul resul 23 Şubat 2016

    merhaba adtriplex ve zanox sitelerine kayıt olamıyorum. bilgisi olan var mı?

 33. kunduz kunduz 12 Temmuz 2015

  La ne zaman bedava olduki bu işler sen satın alıyorsun satışın garantısı yok aldıgın yanında karmı zararmı bılmıyorsun adamlar sürümden kazanıyorlar .ya arkadasım kaldırın gıçınızı dogru adam gıbı bır kursa yazılın kendı ısınızı kurun olsun bıtsın.basur olursun o pc nın basında bır suru hastalık turer sonra .evde otur aksama kadar yapılcak iş degıl bu

 34. hacer hacer 14 Aralık 2015

  merhaba ben de bu işi yapmak istiyorum fakat nereden başlamalıyım nasıl yapmalıyım bilemiyorum admin yardımcı olur musunuz? web site blog vs. herhangi bi şeye sahip değilim bu iş için sermaye gerekiyor mu? teşeskkürler

 35. hacer hacer 14 Aralık 2015

  merhaba bu işe başlamak istiyorum ve fakat sermaye mi gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim

  • admin admin Yazar | 14 Nisan 2016

   Sermaye gerekmiyor. İş gücü ve emek lazım.

 36. Cemal Cemal 03 Şubat 2016

  Bir sey diyecegim ben yabancı bir site actm ve clickbanktan satışortaklıgı linklerini paylaşıyorum. Urun hakkında bilgi vererek fakat yazzılarım kısa ve bu işe başlayalı 3gün oldu yardım edermisiniz daha kazanamadım.

 37. Rıdvan Rıdvan 17 Şubat 2016

  bende blog yazarak para kazanmaya calışlıyorum ama yapamadım bı turlu

 38. Saadet Saadet 13 Nisan 2016

  Merhaba Admin
  Benim yemek üzerine blogum var.
  Bu blog üzerinden nasil para kazanabilirm ve nereye başvurabilirim.bilgilendirseniz memnun olurum

 39. Anlatımınız gayet güzel, satış ortaklığı internetten para kazanma yolları arasından en çok kazandıranı ve en güveniliridir. Burada dikkat edilmesi gereken ise doğru stratejileri uygulamaktır.

 40. ahsen ahsen 19 Kasım 2016

  Merhaba arkadaşlar

  İnternetten alışveriş yapmayı seviyor ve cashback sistemini kullanmıyor iseniz çok şey kaybediyorsunuz demektir  ben açıkçası sırf cashback alabilmek için alışverişimi internetten yapıyorum çok da memnunum 

  Cashback imkanı veren siteler alışveriş sitelerine satış ortağı olurlar ve siz Beruby sitesinde bulunan defacto adlı alışveriş sitesinin linkine tıkla**** Beruby” para kazandırırsınız beruby de o link üzerinden alışveriş yaptığınız için size para kazandırır yani kazan kazandır hesabı
  Kullandığım ve son derece memnun olduğum cashback sitelerini sizlerle paylaşmak istiyorum

  1-) beruby

  • alışveriş yaparak alışverişinizden belli oranlarda iade alabilirsiniz
  • fırsatlar kategorisindeki kayıt , ziyaret , internetteki fırsatlar ile kazanabilirsiniz
  • referansınızın ; alışverişlerinden , fırsatlar bölümündeki etkinlerinden kazanabilirsiniz
  • siz hiçbir şey yapmasanız bile referanslarınız daima size kazandırıyorlar

  http://tr.beruby.com/promocode/ueyx95

  2-) avantajix

  bu site beruby”den daha kapsamlı , daha çok kazanma seçeneği ve daha çok cashback veren bir site hatta ben bazen “ yok artık bu kadar çok iade veremez kesin bir şey var bunda “ diyorum fakat alışveriş yapmaya da devam ediyorum çünkü güvenilir bir site
  • alışveriş yaparak alışverişlerinizden yüksek oranda iade alabilirsiniz
  • fırsatlar bölümündeki fırsat.me , grupfoni gibi siteleri kullanarak kazanabilirsiniz
  • referansınızdan kazancınız bu site de biraz farklı yani şöyle ; onun yaptığı alışverişlerden , fırsatlar vs kazanmıyorsunuz avantajix yıllık olarak 10 tl aidat alan bir site ve siz arkadaşınıza siteyi tavsiye ettiğinizde ondan alınan 10 tl”nin 5 tl si size veriliyor
  • siteye fikirlerinizi göndererek 10 tl kazanabilirsiniz yani ; yıllık 1 kez fikrinizi , projenizi paylaşıyorsunuz ve fikriniz sitede yayınlanmaya uygun görülürse 10 tl kazanıyorsunuz ( sitede yayınl**** fikirler çok basittir o yüzden benim ki onaylanmazsa diye düşünmeyin )

  http://www.avantajix.com/default.aspx?b=bcdckc

  3-) Qassa

  Bu site şuan beni en çok sinir eden sitelerden bir tanesi sitede 14.99 tl “m var fakat 15 tl olmadığı için çekemiyorum 
  • alışveriş yaparak yüksek oranda iade alabilirsiniz
  • mail oku ve ücretsiz kategorisindeki kayıt , ziyaret vs ile kazanabilirsiniz
  • referansınızın tüm profil bilgilerini doldurması halinde 3 tl kazanabilirsiniz
  • sitede bulunan oyunlarda skor yaparak kazanabilirsiniz

  https://www.qassa.com.tr/21836

  benim bildiğim ve kullandığım cashback yani iade siteleri bu kadar vermiş olduğum link ile üye olan arkadaşlar sormak istediğiniz herhangi bir şey olursa
  rtefatihsultan@gmail.com ile bana ulaşabilirler , bol kazançlar …

 41. Habip Habip 04 Aralık 2016

  Yardımcı olurmusunz bende bu işi yapmak istiyorum nasıl nerden başlamam gerek

 42. kemal kemal 15 Aralık 2016

  1- 40 ayrı ürüne ortak isek, 40 ayrı site mi kuracağız yoksa tek bir site üzerinden 50 farklı sayfa mı yaratmalıyız? Hangisi daha mantıklı?

  2- Sayfada direkt ürünü tanıtıp, araya satış linkleri, banner’lar mı konulmalı yoksa önce ürünle ilgili pek çok güncel haber, tüyolar, trendler, tavsiyelerin olduğu sayfa yapıp, o sırada kenarlara da banner’lar mı konulmalı?

 43. zenn zenn 24 Ocak 2017

  2017′ deyiz bu işi yapıp para kazanan oldu mu baylar bayanlar merak içindeyim

 44. zenn zenn 24 Ocak 2017

  2017’deyiz bu işi yapıp para kazanan oldu mu baylar bayanlar merak içindeyim

 45. Yunus Yunus 05 Mart 2017

  yollasepetine.com Alışverişin güvenli adresi Sizleri alışverişe bekliyorum

 46. Betül Betül 28 Ağustos 2017

  Bu işi yapmak istiyorum

 47. Sinan Sinan 10 Ekim 2017

  Reklam tıklayarak kazanç sağla. ayrıca yatırım kazançları da mevcut.

 48. Mail Reklam Hizmeti Mail Reklam Hizmeti 17 Aralık 2017

  Affiliate sistemleri kullanıyorsanız Toplu mail göndererek bu işi daha rahat yapabilirsiniz. Dilerseniz irtibat kurunuz. Toplu mail sunucuları kuruyor ve gönderimlerinizi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Size sunucu paneli veriyoruz tüm gönderilerinizi kendiniz ayarlıyor ve rapor alabiliyorsunuz kaç kişi açıyor okuyor gibi.
  http://www.mailreklamhizmeti.com irtibat kurabilirsiniz.

 49. Murat Murat 05 Nisan 2018

  Bu işi veya diğer online işleri yapmak istiyorum lütfen mail adresimden bana ulaşabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.