İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İnternetten 5 Ay’da 37.000 TL Para Kazanılır mı?

 

İş mi Arıyorsunuz ? ARAMAYIN…

İnternette sermayesiz olarak yani hiç para harcamadan kendi işinizi kurun.

Nasıl mı ?

Evinizde bilgisayarınızın başında çalışın. Bedeninizle değil aklınızla para kazanın.

Geç kalmadınız ! Daha herşey yeni başlıyor. Çok kısa zamanda Türkiye’de pek çok internet girişimcisinin ilgisini çekmeyi başaran Affiliate Marketing ile herkes internetten kazanç sağlayabilir. Google’ı kullanarak başkalarının ürünleri binlerce kişiye tanıtarak evinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Ülkemizde de internetten alışveriş çılğınlığı artık önüne geçilemez bir trend olmuş durumda. Bankaların sunmuş olduğu sanal kredi kartı hizmeti ve alışveriş sitelerinin kapıda ödeme sistemlerinin başlaması ve bir çok ürünün internette daha ucuz olmasıyla birlikte internetten alışveriş her geçen gün daha da artıyor. Tabiki bu durum beraberinde bir çok insana yeni iş kapılarını aralıyor.

Başkalarının ürünlerini internette tanıtarak, %50’ye varan komisyon kazanın.

Affiliate Marketing sistemi ile herkes internetten para kazanabilir. Sadece bir bilgisayar ve internet yeterlidir. Bağlı kaldığınız bir yer yoktur. İnternetin olduğu heryerden çalışabilirsiniz. Bu sistemde amaç satıcı ile alıcı arasında köprü oluşturmak yani aracı olmaktır. Arama motorları içerisinde Türkiye’de %95 lik bir pazar payına sahip Google’ın büyük potansiyelini kullanarak, başkalarının ürünlerin internet üzerinden pazarlayarak para kazanabilirsiniz.

Bir site kurmanız şart değil. Affiliate Marketing sistemini kullanarak ücretsiz makale sitelerinde seçtiğiniz ürünleri tanıtan makaleler yazarak ta evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Bildiğimiz pazarlama şeklinden farklı olarak internetteki pazarlamada siz müşterinin ayağına değil müşteri sizin ayağınıza kadar geliyor.

Şehrin en işlek caddesinde bir mağazanız olduğunu düşünün. Mağazanızın önünden her gün milyonlarca insan geçseydi ne olurdu? İşte internet böyledir. Bir anda binlerce, hatta milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz. İnsanlar hergün google aracılığı ile birşeyler arıyor. Sizde bu pastadan payınızı almak istemez misiniz? Bunun farkedenler kazanıyor, kazanmaya devam edecek. Türkiye’de pek bilinmediğinden, GooMass yazarları gibi ilk başlayanlar çok kazanacaktır.

Avrupanın ünlü evden para kazanma sistemi olan Affiliate Marketing (internette ürün tanıtımları ile komisyon kazanma) sistemini Türkiye’de uygulayan GooMass yazarları, türkçe’ye satış ortaklığı olarak çevirebileceğimiz bu sistemi hem kendileri uyguluyor hem de bunun eğitimini veriyor. Hürriyet’in haberine göre geleceğin en popüler internetten para kazanma yöntemi olan bu “kazan ve kazandır” mantığı müştiş bir hızla yayılmakta.

Affiliate Marketing ile Avrupada binlerce insan evinden para kazanıyor.
Affiliate Marketing ile Avrupada binlerce insan evinden para kazanıyor.

Bu kadar hızlı yayılmasının sebebide hem ürün sahipleri tarafından hem de evde boş zamanı çok olan kişiler tarafından çok avantajlı olmasıdır. İngilizce öğretmenliği mesleğini bırakıp sadece bu iş ile para kazanmaya başlayan GooMass yazarları, Türkiye’de ki işsizlik sorununa önemli ölçüde çözüm olabileceğini savunuyor. GooMass Türkiye’deki ilk ve tek internetten para kazanma eğitimi veren bir bir set. Detayları öğrenmek için videoya tıklayın.

 

Bazı İnsanlar Çok Kazanırken, Bazıları Başarısız Oluyor Neden ?

“Başarısızlığın sebebi birazda mevcut parasızlıktan kaynaklanıyor.”

Bu duruma benim çok daha farklı bir bakış açım var. Bugün internetten çok para kazanan kişilerin hikayesi genelde aynıdır. Ya işsizlik sorunu, onları bu sektöre yöneltmiştir, yada bir tanıdığının internetten para kazandığını görmesiyle birlikte başlamıştır. Bunların haricinde hayatından memnun olan insanlar internetten para kazanmakla ilgilenmezler. Örneğin başarılı bir ticaret adamı, mimar veya doktor internet üzerinden para kazanmayla ilgilenmez. Çünkü zaten parayla ilgili bir sorunu yoktur. Yani onu böyle bir girişime itecek problemi veya gereksinimi yoktur.

Yaptığım analizlere ve bize gelen maillere göre Google’da “internetten para kazanmak” arama sorgusuyla araştırma yapan kişilerin büyük bir çoğunluğunun maddi açıdan problem yaşayan ve ciddi anlamda parasızlık sorunu olan kişiler olduğunu farkettim.

Bu kişiler genellikle ;

 • Geçim sıkıntısı yaşayan üniversite öğrencileri,
 • Eşinden ayrılmış yada evde vakit öldüren ev hanımları,
 • Banka kredisi borcu olan yada kredi kartı borcunu ödeyemeyenler,
 • Ataması yapılmamış işsiz üniversite mezunları,

Yani kısacası işsizlik sorunu yaşayanlar diyelim. Bunun gibi geçim sıkıntısı çeken kişiler internetten para kazanmaya çalıştığında kimi zaman başarısız oluyorlar. Neden ?

İnternetteki işyerinizi normal hayattaki işyerleri gibi düşünmek gerekir. Örneğin bir iş kurarken önce bazı masraflarınız olur. Eğreti bir şekilde başlarsanız başarısız olursunuz. İnternetten para kazanabilmek için ilk etapta küçük bir paraya ihtiycınız oluyor. Örneğin bir site kurmak için gerekli olan masraflar (20-30 TL) veya bazı satış ortaklığı ağlarına katılmak için gereken küçük ücretler gibi.(10-20 TL) Fakat bu kişiler zaten para sıkıntısı içersinde olduğu için bu küçük ücretleride ödemek istemiyorlar, geçici  ve genelde yatırımsız stratejilere yöneliyorlar. Örneğin binlerce kişiye ulaşabileceği bir site kurup, kendine bir okuyucu kitlesi oluşturmak,  burada ürün tanıtım makaleleri oluşturmak yerine gidip reklam oku kazan, dosya upload et kazan, gibi çerez parası bile çıkmayacak işlerle uğraşıyorlar. Yada bir domain adresi satın almak yerine ücretsiz bloglarda blogculuk yapıyorlar. Yani başarısızlığın sebebi birazda mevcut parasızlıktan kaynaklanıyor. Zaten kazanabileceklerine inanmakta zorluk çeken bu kişiler belkide kendi şartlarına çok uygun bir internetten para kazanma metodunu öğrenmekten yoksun kalıyor. Açıkçası parası olan daha girişimci olabiliyor.

Bazı Kişiler Neden İnternetten Para Kazanılamayacağını Savunuyor ?

Bazen forumlarda yorumlar görürsünüz. “Bırakın bu işleri palavra bunlar.” gibi. İşte bu insanlar yukarıda belirttiğim gibi durumlar yüzünden başarısız olduğu için bazı yerlerde çok saçma sapan yazılar yazıyor. Bazı insanlar internetten para kazanılmasının imkansız, hatta bazıları ise bu işlerin tamamen boş veya palavra olduğunu yazıyor. Ve bu yazıyı okuyan sizler gibi kişilerde bu yorumlara mutlaka denk geliyorsundur. Çünkü zaten güzel para kazanan kişiler gidipte bir forumda bakın ben şunu yaptım çok para kazandım demezler. Onlarda muhtemel olarak tecrübelerini GooMass yazarları gibi satarlar. Bu sebeple sizde hep kazanamayan kişilerin yorumlarına denk gelirsiniz.

Banada zaman zaman internetten para kazanılıp kazanılmayacağını soran sorular geliyor. Bu soruların sorulmasını oldukça haklı buluyorum. Bu tür soruların nedenini çok iyi biliyorum;

İşte bu netameli sorular, internette yazılan internetten para kazanma konularındaki bazı yazılara, ya da reklamlara yapılan önyargılı ve bilgisizce yazılmış, herhangi bir dayanağı olmayan yorumlardan kaynaklanıyor.

Ben sizlere bir gecede, kısa bir sürede veya birkaç haftada zengin olacağınızı söylemiyorum. Ancak bir uzman yardımı ile bu işe başlarsanız internetten para kazanmanıza yardım edecek ve başarılı olmanızı sağlayacaktır. Ebetteki her işte olduğu gibi internetten para kazanmak için de belli bir çalışma gücüne ve zamana ihtiyaç vardır. Siz de çok iyi bilirsiniz ki, ne kadar çok çalışırsanız, o kadar çok başarılı olursunuz.

63 Yorum

 1. merda merda 29 Nisan 2011

  internetten para kazanmayla ilgili her bilgi var ancak işe nasıl başlarım start nasıl olur yani adım adım anlatsanız çok iyi olur. Yeterli bilgi yok tamam detayları oluru olmazı öğrendim fakat bunlar yeterli değil. affiliate marketing ile kazananlar gördüm çok kazanıldığını biliyorum fakat kitap eğitim seti falan almadan bir ucundan başlayamazmıyız.

  • ycn ycn 03 Mayıs 2011

   Emek olmadan yemek omayacağı gibi ticarette belli bir biktar yatırım yapmadan kazanç sağlayamazsınız.Ya emeğinizi paraya çevirirsiniz ya da paranızı emek ile birleştirip daha çok kazanırsınız.Ancak elinizdeki parayı çekip çevirebilmek için doğru yatırımı yapmak için de tecrübenin yüksek mertebesine sahip olmanız gerekir.

   Varsa bu ikisi de buyrun başlayın,ancak gördüğüm kadarıyla tecrübe eksikliği var.Dolayısıyla sizin yapacağınız iş de tecrübe kazanmak.Bu e-kitaplarının hepsi farklı kişilerin kendi tecrübelerine dayanarak yapmış oldukları emek bankalarıdır.0 bilgiye sahip insanları bile ciddi para kazanır hale getirmişleridir.Tabii ki bunun da bir ücreti olacaktır,unutmayın bu kitapların yazarları da insan ve onlar da sizin gibi para kazanmayı düşünüyor.Bu yüzden bütçenize göre bir e-kitap seçerek işe koyulmanız sizin için en doğrusu olacaktır,yok bana göre değil derseniz siz bilirsiniz,ama emin olun pişman olursunuz böyle derseniz ;) bence bu kadar hizmete böyle bir fiyat ödemek kimseye GoMaz :) (koymaz anlamında ;) )

   • gülay gülay 14 Ekim 2011

    bende merda ya katılıyorum.güvenmiyorumki öncelikle para yatırıyımda eğitim setini alın.çevremde bizzat bi tanıdığım bana önerse tamam derim ama nasıl güvenebilirim internete.nerden biliyim yalan haber değil,bunun garantisi bana nasıl verilecek..ben başlangıçta para harcamak istemiyorum,ncelikle kazanmak istiyorum.bu elle tutulur bişey değilki internet üzerinden yapacağız bu işi.. kitabı almadan çözüm yolu sunun bana,kazanıyım sonra kitabı alıyım olmazmı yani..

  • Abdullah Zengin Abdullah Zengin 27 Şubat 2015

   Böyle bir iste başarılı olmak isteyen arkadaşlar mail adresimden ulaşabilirler. Güvenilirliği ve sorular hakkında iletişime gecmemiz daha sağlıklı olur. Büyük ailemizde görmekten mutluluk duyarız.   abdullahzengin34@gmail.com

  • Sabahattin Sabahattin 27 Ağustos 2016

   Çok Kıymetli Saç Bakım Ürünlerim var. Yeni bir firma kurdum. Ürünlerim çok tutuldu. Fakat internette özellikle de sosyal meday üzerinden daha çok kişilere ulaşmak için hırslı ve zeki insanlara yüksek maaş kazanma şansı sunuyorum. 05337651634 keratinbakim.com

  • yunus yunus 04 Ekim 2017

   Kardeşim yunus3498@gmail.com mail adresim bana buradan ulaşın size yardımcı olayım. Para kazanmayla ilgili merak ettiğiniz her şeyi anlatabilirim. Elimde ücretsiz e kitaplarda mevcut.

 2. admin admin Yazar | 30 Nisan 2011

  İnternetten para kazanmak için kitap vs. almanız şart değildir. Fakat bir uzman yardımı aldığınızda 1 ayda öğreneceğiniz yöntemi 1 haftada öğrenirsiniz. Yolu bilmek ile yolda yürümek aynı şey değildir. Birçok kişi aynı hataya düşerek yanlış işlerle uğraşıyor ve para kazanamayınca bir süre sonra bu işten soğuyor. Sonra bu işlerin yalan dolan olduğunu yazıyor. Para kazanamamanızın sebebi sistemin yanlış olduğundan değil siz yanlış bir şekilde uyguladığınız içindir.

  Bu yüzden size önerim kendi başınıza kazanmaya çalışmayın. Bir çok kişi bu hatayı yapıyor ve başarısız oluyor. Kestirmeden gitmek varken boşuna yolu uzatmayın. Eğitim satın alarak kaybedeceğiniz çok büyük bir para değildir fakat belkide tam size göre olan büyük bir kazanç yolunu elinizin tersiyle itmiş olabilirsiniz.

  Bizim burada tavsiye ettiğimiz sitelerle bir bağlantımız yada bir kazancımız yoktur. Fakat kendi başına uğraşanlar ve yardım alanlar arasındaki fark gerçekten ortadadır. Sağdaki ankette de bunu farketmek mümkün. Bazı kişiler hiç kazanamazken bazı kişiler düzenli bir gelir sahibi olabiliyor. Bizim sitemizdeki tavsiyelerle 1 yılda binden fazla kişinin artık düzenli bir maaş’ı var. Buradaki tavsiye edilen yöntemler bizlerinde denemiş ve başarılı olduğumuz yöntemlerdir.

  İnternetten para kazanan kişilerin nasıl bugünlere geldiğini soracak olursanız girişimcilik derim. İnternet girişimcilerinin diğer kişilerden farkı, siz daha nasıl başlasam diye düşünürken onların sizin düşündüğünüzü çoktan denemiş olmasıdır. Yani kısaca anlatmak istediğim şudur;

  İnternetten para kazanmak için belki 10 yol denersiniz, belki bazen para harcarsınız yada para kaybedersiniz. Fakat bunlardan 1 tanesi işe yararsa bu yöntem sizi zengin eder. İnternetten para kazanmak için harcadığınız parayı bir sermaye olarak düşünün ve gözden çıkarın. İşe yarar veya yaramaz o ayrı konudur ama denmeye değerdir. Çünkü internet öyle bir saha ki, bazı alanlarda milyar dolar diye tabir edebileceğimiz rakamlar dönüyor. Bu pasta diliminin ucundan ve köşesinden faydalanabilen kişiler bile zengin oluyor.

  Bugüne kadar edindiğimiz tecrübelere göre kazanamayan ya hiç kazanamıyor yada düzenli bir şekilde ek gelir elde ediyor. Yani ortası yok. Yaptığımız ankete dikkatlice bakarsanız oy sonuçlarının bunu ne kadar da doğrular nitelikte olduğunu görebilirsiniz.

  Hiç kazanamayan kişilerin sorunu yanlış yönlendirilmesinden kaynaklanıyor ve daha ilk haftasında vazgeçiyor yani çabuk pes ediyor. Bu duruma gelmelerinin sebebide kendi başlarına deneme yanılma metoduyla kazanmaya çalışmalarından kaynaklanıyor ve doğrusunu bulamadan artık bu işten soğumuş oluyor.

  Aşağıda size bana gelen bir mailden alıntı yapmak istiyorum. Aynen kopyalıyorum.

  2 sene önce wikipedia’nın ingilizce bir sayfasında affiliate marketing hakkında birşeyler okumuştum. O zamanlar daha amerikada bile yeni yeni popüler olmaya başlamıştı. 1 ay uğraştım fakat para kazanamadım sonra vazgeçtim. geçen hafta sizin önerdiğiniz goomass eğitim kitini aldım. bu gün hesabımda hesabında 34 lira kazandığımı görünce inanılmaz bir motivasyon oluştu. affiliate marketing ile internetten ürün tanıtımları yapıyorum. azda olosa ilk haftada kazandığımı görünce şaşırdım aslında beklemiyordum. şimdi o gaçirdiğim 2 seneye çok üzülüyorum. o zmanlardan vazgeçmeseydim birazdaha uğraşsaydım veya birinden ders falan alsaydım belki şuan çok daha farklı bir durumdaydım. bu mesajı bir teşşekkür olarak gönderiyorum. ilk sizin tavsiyenizle başladım. aynı şekilde goomass yazarlarınada teşşekürlerimi kullanıcı yorumları sayfasında yazdım

  Hiç imlasına bile dokunmadan sizinle paylaşmak istedim. Böyle hikayeler gerçekten çok güzel. İnternet dünyasının gelecekte bir çok kişi iş imkanı sunacağını Türkiyedeki işsizliğe önemli ölçüde çözüm olacağını düşünüyorum.

  Size en güzel örnek olarak Hindistan’ı göstermek isterim. Bir doktorun 100$ maaş ile çalıştığı Hindistan ingiltere sömürgesi bir ülke ve ingilizce nereyse 2. resmi dil gibi kullanılıyor. Fakat bir çok hintli bunu internetten para kazanmak için kullanıyor. Amerika odaklı ingilizce anketleri doldurarak bırakın bir doktor gibi ayda 100$ kazanmayı günde 100$ dolar kazanıyor. Hintilerin bu girişimi CNN’de haber olan bir konu.

  • sparta sparta 08 Mayıs 2011

   Bir dizi sitesi sahibiyim. 8-9 aydır uğraştım hiti yüksek bir site haline getridim. Günde 5000 kişi tekil hiti var. ayda 350-500 tl arası kazandırıyordu bana. geçen ay goomass taki eğitimlerle birlikte aynı sitede affiliate ürünlerinin tanıtımını yapan bannerlar ekledim. aylık kazanç 500 tl den ilk ayda 1100 tlye çıktı.

   Bunu yazmamın sebebi şu arkadaşlar. Bir çok site var internette neden bunu bilmiyorlar. Çünkü kimse araştırmıyor. Millet hala adsense ile kazanmaya çalışıyor. Adsense ile çerez parası ancak çıkıyor. Bırakın artık sizde affiliate marketing’e yönelin.

 3. Ali ekber Ali ekber 01 Mayıs 2011

  Merhabalar,
  Bende yaklaşık 4-5 aydır affiliate işiyle uğraşan bir öğrenciyim. Bu konuda biraz eğitim aldım. Fakat Goomass gerçekten çok övülüyor. Bayağı zengin bir kaynak gibi görünüyor.

  Şimdi size sorum şunlar.

  1. Bu kitap adamakıllı clickbank’tan google tarafından banlanmamış ürün seçmeyi ve bu ürün seçmeye yaran sitelerin nasıl kullanılacağını anlatıyor mu? Bu kitapta sağlam anahtar kelime bulma yöntemleri var mı?
  2. Bu kitap blog açarak satış yapmamızı öğretiyor mu?
  3. Bu kitap worpress temalı siteye satacağımız ürünlerin bannerlerini eklemeyi öğretiyor mu? Worpress temalı bir sitenin nasıl yönetileceğini ve nasıl satış sayfalarını oluşturacağımız öğretiyor mu?
  4. Bu kitap xticaretteki banlı ürünlerin banlı olduğu halde reklamını nasıl verebileceğimizi ve nasıl para kazanabileceğimizi öğretiyor mu?
  5. Bu kitap google adwordste nasıl sorunsuz reklam vereceğimizi öğretiyor mu? Kuponla reklam vermeyi öğretiyor mu? Reklamın sorunsuzca yayınlanmasını?
  6.Bu kitap google adwords kuponu bulmayı öğretiyor mu?
  7.Bu kitap seo yu öğretiyor mu? Worpress temalı bir sitenin nasıl google aramalarında ilk sayfada çıkacağını öğretiyor mu? Seo ile nasıl satış yapacağımızı öğretiyor mu?
  8.Kısacası bu kitap yazılanları doğru bir şekilde uyguladığım takdirde bana para kazanabileceğimi garanti edebiliyor mu?

  Açık konuşmak gerekirse ben yazdıklarını doğru bir biçimde yapabilirim. Net bilgim fena sayılmaz. Yazarlık kabiliyetim vardır. Özgün denemeler yazarım.

  Biliyorum sorularım fazla oldu hatta belki aşırıya da kaçtı diyebilirisiniz. Ama ben İzmirde üniversite okuyan bir öğrenciyim. İşin duygusallık kısmına girecek olursak o kadar kişi bu yöntemden para kazanırken biz burda hala msn facebook takılıyoruz. Yukarıdaki soruların cevabı umarım olumludur. Eğer olumluysa GooMass eğitim kitini alacağım. Cevabınızı bekliyorum. Bol kazançlar ve hoş günler dilerim.

  • burak burak 06 Mayıs 2016

   bana ulaşırmısın beraber yapalım şu işi BURAK HALICI 
   fb.com/mynameslife

 4. admin admin Yazar | 01 Mayıs 2011

  Merhaba Ali Bey,

  GooMass bir e-kitap değil yazılım ara yüzlü bir eğitim kiti. Size verilen kullanıcı adı ve şifre ile yazılıma giriş yaparak videolara ve yazılı eğitimlere ulaşabiliyorsunuz.

  Sorularınızın cevapları:

  1- Banlanmamış ürünleri aramanıza gerek yok. Anlatılan bir teknik ile banlanmış ürünlerin bile reklamını yapabiliyorsunz. Anahtar kelime seçimi videolu olarak anlatılıyor. Fakat ayrıca mailden destek oluyorlar.
  2- GooMass’taki eğitimler genel olarak blogculuk temelinde dayalı. Yani Adwords’ten daha çok blogculukta yoğunlaşmışlar.
  3- Wordpres banner ekleme oldukça basit bir şeydir.
  4- Xticaretteki ürünler için Adwords’ü kullanmanıza gerek yoktur.
  5- 1. sorunun cevabına bakınız.
  6- Öğretiyor.
  7- Herşey doğru bir şekilde yapıldığında mutlaka kazanırsınız.

  Yukarıdaki cevapları sadece siz sorduğunuz için cevapladık. Şimdi bizim Affiliate marketing anlayışımızdan bahsedelim. Adwords fanidir. Gelir ve geçer. Biz size bugün kazandığınızı yarın veya 1 yıl sonrasında da kazanmaya devam edin diyoruz ve bu stratejilere yönlendiriyoruz.

  Biz sizin gibi pek çok öğrenciye iş imkanı sağladık. Ve bir çoğu da kazanıyor. Hatta bazılarının yorumları sitemizde mevcut.

  Affiliate marketingde en önemli şey ürünün sitesine olabildiğince fazla trafik yollamaktır. Bu trafiği nasıl yolladığınız önemli değildir. Biraz internette gezintiye çıkarsanız insanların nerde toplandığını görebilirsiniz.

  1- Google (organic arama sonuçları)
  2- Facebook
  3- Twitter
  4- Toplu E-Mail
  5- İnsanlar her nerdeyse (dizi siteleri video siteleri VS…)

  GooMass’ın övülen tarafı içeriğinin zengin olmasından ziyade, burada anlatılan yöntemlerin ne kadar tutarlı ve işe yarayan yöntemler olduğudur. Bu güne kadarki bizim tavsiyemizle alan yüzlerce kişiden hiçbir tanesi GooMass’ı satın aldığı için pişman olmadı. Bu eğitim setinde bulmacanın kayıp parçası SEO kitabıdır. 150 sayfalık tek başına bile 100-150 TL piyasa fiyatı olan bu rehber Google webmaster yardım forumunda danışmanlık yapan orçun bey tarafından goomass’a eklendi ve ayrıca diğer kitapların her biri 100-150 sayfa arasında değişiyor. (12 punto yazı boyutu) Ve tabiki bir çok video.

  iyi günler.

  • TRaKYaLiWeBMaSTeR TRaKYaLiWeBMaSTeR 06 Eylül 2011

   arkadaşlar bir webmaster olarak ve yıllardı bu işin içerisinde ve bilişim alanında çalışan biri olarak sizlere şunu söylemek isterim,internetten para kazanmak için birtakım girişimleriniz olabilir ve bu girişimlerinizden para kazanabilmek için sitenize ziyaret çekme amaçlı bazı yönmteleri deniyebilirsiniz hepsinde ufak ziyaretler gelir,fakat en sonunda google karşınıza çıkar kaçış yok işte bu aşamada googleden trafik çekebilmek için çalışmalar yapma girişimleriniz olabilir,googleye paralı reklam vermek gibi işte bu aşamada karda edebilirsiniz zararda çok iyi sitenizle alakalı arayanın aradıgı kelime öbeklerini içeren bir siteniz varsa google size öncelik tanır,öte yandan sponsor reklam vererekte çıkabilirsiniz,o kolay yöntem ama hem para kazanayım ama googleyede satışım oranında para veriyim diyorsanız goomas ı tavsiye ederim,goomas size para kaybettirmez ufak bi riskiniz var goomas kit ücreti,ama çok büyük avantajınız acemice googleye reklam vermeniz çok paranız gitmeden biraz riske girmek ve kiti almak samimi bi şekilde size tavsiyem olur,çok akıllıyım,hedef kelimeleri tam belirlerim,hedef kelimeye göre sitem var,sitem güncek diyorsanız bilemem

  • kevser kevser 29 Haziran 2014

   bu işi yapmak istiyorum elimden geldiği kadar da ugrasırım yapabilecegime de inanıyorum bana yardımcı olursanız 

   • admin admin Yazar | 13 Temmuz 2014

    Merak ettiğin, takıldığın yerler için buraya yorum bırakın. Biz elimizden geldiği kadar cevap yazıyoruz.

 5. sezai sezai 14 Mayıs 2011

  internetten para kazanmak için onlarca yerli yabancı siteye üye oldum en fazla 3 gün sürdü,
  bosyere zamanımı harcadım. Sonunda buldum çok samimi olarak söyluyorum, ilk ay en az 500 tl elde ediyorsunuz,
  slogan yada reklam olsun diye demiyorum, sadece deneyin!

  • Tuba Tuba 08 Kasım 2016

   Lütfen banada yardımcı olurmusunuz ev hanimiyim internette gecirebilecegim bol vaktim var

 6. Ali Ekber Ali Ekber 23 Mayıs 2011

  Merhabalar,
  Yukarıdaki bazı sorularımı Goomass yazarlarına gönderdim ve onlarda büyük bir içtenlikle her soruma cevap verdiler. Bende onlara güvenerek Goomass Eğitim Kitini satın aldım. Goomass Eğitim Kiti bana ihtiyaç duyduğum bütün bilgileri öğrenmemi ve hızlı bir şekilde teoriden pratiğe geçmemi sağladı. Bu eğitim kiti sayesinde Online Satış Ortaklığı sistemini daha iyi öğrendim ve ihtiyacım olan herşey artık bir tık yakınımda. Özverili çalışmalarından dolayı Goomass Yazarlarını tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

  Eğitim kiti hakkında şüphesi olanlar, aklınızda soru işareti kalmasın. Bu eğitim kiti size ihtiyacınız olan herşeyi eksiksiz bir biçimde öğretiyor. Gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

  Hepinize bol kazançlı günler dilerim.

 7. mehtap demirci mehtap demirci 04 Temmuz 2011

  ben para kazanmak istiyorum. ama elime nasıl geçeçek para .. çok çevrem var

 8. yasemin özakıncı yasemin özakıncı 21 Temmuz 2011

  ben bir şey anlamadım. internetten para kazanmak için illa bir kitap ya da adı herneyse bir kit mi satın almam gerekiyor. yahu kardeşim zaten param yok ki. nasıl alacağım. kredi karı bile kullanmıyorum.. bir açıklama yaparsanız sevinirim.

  • Sertan Sertan Yazar | 10 Ekim 2011

   Kitap almak gerekmez. Herkes internetten para kazanabilir. Sadece nasıl bir yol izlemen gerektiğini bilmen lazım. Ben adminn ne demek istediğini anladım. Örnek vermek gerekirse ben 5-6 ay önce başlamıştım. Blog açarak google da satış ortaklığı ürünlerini tanıtıp komisyon kazanmaya çalıştım ama sanırım yeterli ziyaretçi oluşturamadım yada yanlış ziyaretlere çalıştım. Ne yaptısam tatmin edilecek bir kazanç olmadı. Sonra r10 dan bi üstatla tanıtştım. Bana sadece 3 cümle söyledi olayın rengi hemen değişti. Ben blogta her telden yazıyor önüme gelen bütüm ortaklık ürünlerini satıyordum ama öyle olmamsı gerekiyormuş. Bana hedefi olabildiğince küçültük arama sorgularında sadece 1-2 anahtar kelimeye odaklanmamı söyledi. Yani pek çok arama teriminden ziyaretçi sağlamaktansa sattığınız ürüne odaklı bir kelimede googleda en üst sırada olmanın önemini anlattı.

   Sözün kısası adminin de söylediği gibi bir eğitim seti veya birinden yardım almadan deneme yanılma ile bu işler zor. Zaten bu sayfadada admin sizin durumunuzu vurgulanmış. “Başarısızlığın sebebi biraz da mevcut imkansızlıklardan kaynaklanıyor. “

 9. musta musta 05 Eylül 2011

  Yaa internetten para kazanmak için illaki bi kit almanız gerekmez ama insan bir yol gösterene ihtiyaç duyuyor hep. neyi öğrenmeniz gerektiğini bilmeyince nasıl öğreneceksiniz ki? Ayrıca bu tür eğitimlerle 2 yılda alacağınız yolu 2-3 ayda alabiliyorsunuz. bu çok önemli. ben goomass ı ilk alanlardanım sanırım. çok şey öğretti bana. fiyatı size çok gibi gelse de bu işlerin içinde olanlar bilir, oldukça düşük bir fiyat. bun uzamanla anlarsınız zati. ama yanlış anlamayın. maddi durumunuz yoksa bişey diyemem. siz de araştırma yaparak bişeyler yapmaya çalışırsınız. sizi yoracak ve zamanınızı alacak. Belki de yanlış yerlerde yanlış işler peşinde düşeceğinizden “olmuyor yaa!” diyip bırakacaksınız. ama dediğim gibi imkanınız varsa ve internetten harbiden para kazanmayı kafanıza koyduysanız orda burda zaman harcamayın. bir kit veya kitap alıp başlayın.

  • recepo recepo Yazar | 06 Eylül 2011

   GooMass’ın teknik desteği çok iyi. Ne zaman bir şey sorsam 1-2 saatte cevap geliyor. Mübarek sürekli PC başında yaşıyor bunlar. 2 cümlelik bir soru soruyorum adam bana 1 sayfa yanıt gönderiyor. verdiğim para helal olsun.

 10. ahmet ahmet 10 Ekim 2011

  Goomass kullanan arkadaşlar dün seti satın aldım ve kitapların hepsini okuduğumu söyleyebilirim benim sadece 1 eksiğim var oda bu seti alıp belli bi seviyeye gelen (başarıya ulaşmış ) bi arkadaş la konuşmak bana yardım edicek herhangi birisi varmı .

  • Emre Emre Yazar | 10 Ekim 2011

   Ben GooMass sayesinde şuan günlük 1 satış yapıyorum. Allah razı olsun kredi kartı batağındaydım 2100 TL sini ödedim 5 bin borcum kaldı. Bende çok profesyonel sayılmam ama az çok birşeyler öğrendim. Sormak istediklerini bana sorabilirsin. Ben kafama takılan bir konu olduğunda direk goomass destek panelinden soruyorum en fazla 24 saat içerisinde cevap geliyor. Bazen cüney bey bazende orçun bey cevap veriyor. Zaten en çok beğendiğim yönü sattıktan sonra yarı yolda bırakmıoyorlar. İsmi lazım lazım değil daha önce bu işi öğreten bir forum üyeliği satın almıştım onlar bir kez sattılar sonra yardımcı olmadılar. Bu sitede de aslında affiliate marketing ile ilgli önemli şeyler anlatılıyor. Sayfaları gezersen görebilirsin. Ben ayrıca dropshipping sistemine biraz merak saldım ama orçun bey tek bir işe odaklanın yoksa başarısız olursunuz dediği için yanaşmıyorum. İlerde dropship olayına da başalyacağım.

   • özlemm özlemm 22 Ağustos 2013

    bende satın almak istıyorum ama basarısız olmak benı korkutuyo.bu goomas kıtı güncel mi.

  • Cengizcan Cengizcan Yazar | 11 Kasım 2011

   Ben goomassı kullanıyorum. sana yardımcı olabilirim. Ben ilk ay kazanamadım ama şimdi olayı tam kavradım. geçen haftaki kazancım toplamda 210 tl’yi buldu. Mantık çok basit aslında ürünleri tavsiye ederek komisyon kazanma mantığına dayanıyor. Bu arada bu işi amazon ürünleriyle yapan birinin hesabını gördüm çok güzel kazanıyordu. Benim de hedefim bu.

 11. mustafa mustafa 04 Ocak 2012

  bana ürün verecek firmaları nerden bulacağım?

  • admin admin Yazar | 04 Ocak 2012

   Mustafa satış ortaklığı havuzları var. Ürün sahipleri ürünlerini oraya ekliyor. Satış ortaklarıda içlerinden satmak istedikleri ürünleri seçiyorlar. Hiç ürün sahibi ile iletişime geçmek zorunda bile kalmıyorsun. Örneğin limango veya markafoni gibi büyük şirketlerin ürünleri bile ürünlerini bu satış ortaklığı sistemi ile satıyorlar. Yani sizler için ucu açık olan çok büyük bir pazar. 6-7 ay için aylık 1000 TL kazanmaya başlayanlar var. Bu sitede bazı yerlerde sanırım yorunları vardı.

   • Anonim Anonim 05 Ocak 2012

    teşekkürler

 12. fatih fatih 16 Ocak 2012

  İnternetten para kazanılır arkadaşlar. anketlede kazanılır, benim gibi resim,saund effect,animasyon, satarakta para kazanabilirsiniz,( tabi kendi eserleriniz olması şartıyla) . Affiliate marketing yaparakta kazanabilirsiniz, okadar çok yöntem varki saymaya kalksam 5000 sayfalık kitap olur inanın. freelance çalışıp para kazanabilirsiniz, veri girişleri yaparak vs vs vs .. Önyargılı arkadaşlar a tek tavsiyem. Bu paraları şirketler üzerinden kazanırsınız. ve bu şirketler dünya çapında marka olmuş şirketlerdir. örnek: site sahipleri adsenseden kazanır adsense google’e ait reklam satma hizmetidir. bunu bilen insanlar adsenseden kazanır. fakat bilmeyen öğrenmeyen önyargıyla hareket edenlerse acaba sorusuyla boğuşup durur. son olarak eklemek istediğim. hemen pat diye para kazanılmaz emek ve zaman harcayacaksınız. öyle havadan para gelmez. hiçbir sitede tıkla 5000 dolar vereyim gibi bir konudan bahsedilmez. eğitim setlerinden bahsedilir.

 13. zeki zeki 28 Ocak 2012

  baştan sona okudum para para herkes peşinde kaybedecek cok şeyimiz yok ben en kısa zaman icin de bu işe yogunlaşıcm bir cok arkadaş guzel yorumları var umarım herkes zekice para kazanır.

 14. Sedat Sedat 09 Mart 2012

  Goomass internetten para kazanma kiti ile ilk tanıştığım yıllarda gerçekten para kazanmaya çok hevesli biri olarak kitabı alıp denediğimde gerçekten çok güzel dönüşler aldım. Fakat kitapta anlatıldığı gibi bir kere yaptıktan sonra daha elinizi sürmezseniz kazancınız düşecektir sürekli bir iş performansınız olması gerekli günde 1 saat değilde 2 saat çalışarak daha fazla kazanabilirsiniz zaten kitabı alıp uyguladıktan 1 sene içerisinde tüm gelirleriniz otomatikleşmiş olacaktır.. 
  Güzel makale teşekkürler..

 15. Anonim Anonim 18 Temmuz 2012

  arkaşalar ben hç bişe anlamadım bu kitabı alınca ne anlıcaz ne ögretcek bize mesela faceboktan para kazan dio nası olcak bana bi anlıcagım şekilde anlatırsanız kitap falan alırız o problem diil

  • bilall bilall Yazar | 19 Temmuz 2012

   Goomass’ı soruyorsan zaten o dediğin şeyler için ders veriyor. 2 cümle ile anlatılacak bir şey değil.

 16. pınar pınar 12 Ocak 2013

  aff. marketlerden ürün alırken (yani linkini) ücret varmı,birde istediğimiz kadr bu ürünlerin linkini alabilirmiyiz.(üyeliği sormuyorum),,şimdiden tşklr ve başarılar

  • admin admin Yazar | 13 Ocak 2013

   Hayır. Herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Katıldığınız affiliate ağında istediğiniz herhangi bir ürüne ücretsiz olarak satış ortağı olabilirsiniz.

 17. cevriye cevriye 26 Temmuz 2013

  bende internetten bi cd alıp satış ortaklpğını öğrenmek istedim ama başarısız oldum burada yazılanlar güzel ve gerçekten bu işi yapmak istiyorum  şirketlerin reklam eklediği sitelere yayıncı olarak üyede oldum ve bana dönüş yaptılar ama reklamlarını nasıl yayınlayacağımı çözemedim  sizin sisteminiz bana  bu konuda yardımcı olucakmı lütfen kullanan arkadaşlarda bana cevap yazsın çünkü ben  reklamları yayınlamak konusunda takıldım kaldım günde 4  5 saat uğraşıyorum ama sonuç yokkkkkk

 18. esnaf esnaf 27 Aralık 2013

  merhaba benim internet sitem , blog falan yok. banner den anlamam. nası olcak.

 19. murat şahin murat şahin 05 Ocak 2014

  Bahsettiğiniz sistemle kendi ürünümü daha hızlı satabilme şansım nasıl olur aydınlatabilirmisiniz

  • admin admin Yazar | 16 Ocak 2014

   Kendi ürününüz varsa site affilite ağına satış ortağı olarak değil, ürün sahibi olarak kayıt yaptıracaksınız.

 20. ahmet ahmet 29 Temmuz 2014

  Yazı yazarak para kazanacağımızı söylemişsinz fakat yazı yazma yetenekleri eğitimi olmayan ne yapacak yada nasıl kazanacak .Anlamadığım şu sadece yazarakmı kazanabilirim..

  • admin admin Yazar | 30 Temmuz 2014

   Yazılarınız bir araç oluyor. Yani google gibi arama motorlarından doğru müşteri kitlesini sitenize çekmek için çeşitli makaleler yazarsınız. Kullanıcılar sitenize gelmeye başladıktan sonra bu müşterileri doğru değerlendirirseniz para kazanmak için pek çok yol vardır.

 21. aykut aykut 20 Ocak 2015

  çok iyi bir paylaşım, bu sistemi  kullanan biri olarak hala öğrenmeye devam etmekteyim,ama emeksiz yemek olmuyor malesef bu iş ne kadarda evden para kazandırsada belli bir emek vermek gerekiyor ve sürekli bilgiler güncel tutmak önemli, en azından be no şekilde yapmaya çalışıyorum

 22. Abdulkadir dk Abdulkadir dk 10 Mart 2015

  Bende bu ise atilmak istiyorum peki bu kitapla ne kadar sürede kazanc elde edebilirim ???

 23. Yıldız Çağlayan Yıldız Çağlayan 13 Mart 2015

  İnternetten bir çok çeşit para kazanma yolları var diyen deneyimli arkadaşlar, bana ulaşabilir mi ? İlginiz için teşekkürler. Makale güzel ama bu işi tam öğrenip öyle yapmak gerekiyor sanırım, kafam çok karıştı :) Bol kazançlar .. http://www.facebook.com/yldz.cglyn.39

 24. willson paul willson paul 21 Mart 2015

  Eğer bir kredi ihtiyacınız varsa? Olmak istiyor musunuz
  maddi açıdan istikrarlı? Genişletmek istiyorsanız,
  işe? Biz kredi oto kredisi şirketi teklif
  önemli ölçüde azalır ticari krediler, bireysel krediler
  faiz rahat ve% 3
  müzakere. Bu özel teklif mümkün olacak
  zamanında ödemek. Bize geri eğer olsun lütfen
  Daha fazla bilgi için, ilgi, beni e-posta
  willsonloans@hotmail.com

 25. mustafa mustafa 14 Nisan 2015

  http://mustifanclup.futurenet.club/
  Arkadaşlar paylaşımlardan arkadaşlıklardan tıklamalardan beğenilerden hatta mesajlaşmalardan bile para kazanacağınız bir sistem. Hızla yaygınlaşıyor bir an önce mustifanclup linkinden üye olun ve kazanmaya başlayın detaylar için bana yazabilirsiniz. Tıkladığınızda “geri dön” ibaresi çıkabilir onun sağındaki “bağlantıya git” tıklayın çıkan sayfanın sağ üst köşesinde “kaydol” var oraya tıklayıp kaydolun inanın bana teşekkür edeceksiniz..

 26. Sana Monica Sana Monica 13 Temmuz 2015

  Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? İletişim Poskonnyy Alexey kredi Şirketi biz vb bireyler, firmalar, sigorta, yaşam süresi fırsatı kredisi veren herhangi bir mali zorluk ya da yatırım kredisi ihtiyacı misin ya da faturalarınızı ödemek için bir kredi ihtiyacım yok ayrıca burada olduğu gibi arama tüm mali sorunlar geçmişte yapmak. Biz % 2 faiz oranı ile herhangi bir para mezhep kredinin her türlü sunuyoruz. Ben size mali sorun olduğunu çözmek için kredinin her türlü size yardımcı olmaya hazır olduklarını bildirmek için bu büyük orta kullanmak istiyorum. Bize e-posta: alexyposkfirm@gmail.com

  Lütfen bu e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz: alexyposkfirm@gmail.com

 27. SABAN SABAN 12 Eylül 2015

  blog sitemden para kazanabilmem için,ayrıca bir web sitesi açmam gerekiyormu

 28. Yarcan Yarcan 06 Mart 2016

  İyi gün herkes, benim adım ben Türkiye’nin vatandaşlarını duyuyorum Yarcan Aysun olduğunu. Ben bir ev satın almak ve iş kurmak için kredi ile bana yardımcı Sky Finans Şirketi Bay Morgan Robert takdir istiyorum.
  Eğer bir iş başlatmak için bir kredi gerekiyor mu?
  Eğer faturalarınızı ödemek için bir kredi gerekiyor mu?
  Tıbbi kredi ihtiyacınız var mı?
  Eğer kişisel kredi ihtiyacınız var mı?
  Eğer kredi ile herhangi bir mali yardım ihtiyacınız var mı?

  Cevabınız evet iletişim stone.b.f.ltd@gmail.com bugün ise
  Onlar düşük faiz oranıyla size kredi verebilir.
  E-: stone.b.f.ltd@gmail.com

 29. sfnrozkn sfnrozkn 06 Nisan 2016

  nereden ve nasıl üye olucaz bilgi verirseniz sevinirim

 30. Eşref Yılmaz Eşref Yılmaz 04 Mayıs 2016

  Arkadaşlar Goomass eğitim setini bilmem ben başka bir eğitim setini aldım ve çok basit vir mantığı var dediği şey mesela bir host firmasinin tanıtımını sosyal imleme sitelerinde yapmak veya forum sitelerinde denedim ve en ufak para kazanamadim bu benim beceriksizligimde olabilir kabul ediyorum ama sonuçta uzay matematiği değil bu….Demek istediğim şu ki aylar boyunca araştırıp kafa yordugum bu sistem, gayet zor ustunde çok durulması gereken bir sistem belki de vardır çok kazanan tabi de yok doktor kadar kazanacaksınız tarzında cümleler kulağa çok hoş geliyor ve cezbediyor ama kendi acimdan söyleyim gayet zor bir sistem..Ben öğrenciyim ve benim 117 liram gitti ben sizin de iyi düşünmeniz için böyle uzun uzun yazdım colugunuzun çocuğunuzun kardeşinizin faydasına olacak para (en azından çok kolay para kazanılıyormus lan hadi alak diyerek) çöpe gitmesin.. Tabi belki de bu işten çok da para kazanabilirsiniz Allah bilir..Soru sormak isteyen facebooktan sorabilir üstümde siyah bir mont var sola doğru bakıyorum :) :) amacım size faydalı olmak

 31. Eşref Yılmaz Eşref Yılmaz 05 Mayıs 2016

  Yazımı niye yayınlamadıniz sorması ayıptır? Yanlış bir şey mi yazdım?Hakaret mi ettim?Sadece tecrübelerimle ilgili bir şey paylaşmak istedim. Tabi goomass mıdır nedir onu satmak için insanların en ufak farklı yönde düşünmesini istemiyorsunuz galiba…O YAZIM YAYINLANMAZSA bu sitenin elimden geldiğince kötü şekilde reklamını yapicam ama Facebook ama forum ama şu bu haberiniz olsun…YA DA NİYE YAYİNLANMADİGİNA DAİR MANTİKLİ BİR SEY AT BANA

  • admin admin Yazar | 03 Temmuz 2016

   Yorumlar spam olmadığı sürece yayınlanır. Sadece biraz beklemeniz yeterli. 24 saat PC başında yaşamıyoruz.

 32. Esra çag Esra çag 23 Haziran 2016

  Bende evden satış yapmak istiyorum ne yapmam gerekiyor

 33. Danny Curl curl Danny Curl curl 03 Eylül 2016

  Ben özel kredi, işletme kredisi, doğum kredisi, yurt içi kredi, ev yenileme kredisi, çok az faiz oranından yeni ev, genel amaçlı kredi satın almak için kredi teklif, özel bir kredi borç veren duyuyorum. sorularınız için şirket e-posta yoluyla bizimle irtibata geçin: (cashnetcity@gmail.com)

 34. ender a. ender a. 14 Eylül 2016

  iyi günler herkeze! Bende uzun zamandir network ile urasiyorum avrupada yasiyorum ve artik kendimize ayit bir affiliate programi kurduk. Ciddi sekilde kazanc mümkün. Suan ayda 2 Milyon Dollar bizlen calisan arkadaslara dagitiliyor. Ve bu isi herkez yapabilir 12 yasindaki cocuk bile :) Türkiyede bu isi baslattik ve büyüyoruz eger seninde dikatini cektiyse özel size kazanmanin yolunu gösterecegim
  Skype üzeri mümkündür
  .Saygilar Ender ender088@hotmail.com

 35. Semra Semra 12 Ekim 2016

  Ben ev hanimiyim acaba bende yapabilirmiyim goomas egitim kitabını aldim diyelim.anlasilirmi anlayabilirmiyim birde illa bilgisayar olmasi sartmi cep telefonuyla reklam tanıtımı yapilirmi bende internetten para kazanmak istiyorum cevaplarsaniz sevinirim Teşekkürler :)

 36. Fırat Fırat 27 Aralık 2016

  Bende evden reklam yapmak ve satış yapmak istiyorum

 37. Gürcan AKPINAR Gürcan AKPINAR 07 Temmuz 2017

  CRYP TRADE CAPITAL uluslararasi coin piyasasi yatirim ortakliği şirketinde

  https://goo.gl/SgEzKI

  3 yönlü kazanç sağlamak mumkün

  1.kazanç yatirim miktariniza gore %17 ile % 29 aylik oranlarda

  2.kazanç tavsiye programindan yararlanma şeklinde % 7 ile başlamak kaydiyla

  ??3.kazanç şekli belirli bir ciro limitine veya kariyer diye adlandirilan basamaklari aşinca şirketin verdiği prim şeklinde

  Bu 350 $ dan 720 bin dolara kadar devam eder

  REALITESI ni VE 4 AYLIK KÃR ORANLARI ni almanya toplantilarinda açiklamaya devam ediyor

  suslu otelllerde gözboyama ihtiyaci duymadan yapilan ve katilim mecburiyeti olmadan

  300 kisilik toplantilar duzenleyebilen primleri aninda ödeyen ve networkerine aşiri derecede saygili

  böyle bir sirketi tavsiye etmekten ve calismaktan mutluluk duyuyorum.

  Yatirimci arkadaslara ve baska sirketlerde network gayreti gosteren iyi niyetli temiz girisimci insanlara

  sevgi ve saygilarimi sunar basarilar dilerim

  Burdan Üye Olabilirsiniz https://goo.gl/SgEzKI

  isterseniz üyelik açıp bakabilirsiniz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.