İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ücretsiz Hemen Başla. Blog Yazarı Ol ve İnternetten Para Kazan.

 

İstediğiniz her konuda blog yazarak evden çalışabilirsiniz. Bilmeyenler için blog yazarak internetten para kazanma sistemini açıklamalı bir şekilde anlatalım.

Evinizden Çaşarak Ek Gelir Sahibi Olabilirsiniz
Evinizden Çaşarak Ek Gelir Sahibi Olabilirsiniz

 

Sadece Blog Yazarlığı ile Geçinebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda hobi olarak görülen blog yazarlığı artık bir meslek haline geldi. Son zamanlarda pek çok gazete ve ulusal kanallarda blog yazarlığı ve internetten para kazanma üzerine haberler görüyoruz. Bu makaleyi yazmak benim için de artık şart oldu. Eğer sizde internetten para kazanmak istiyorum diyorsanız blog yazarak kendinize ek gelir imkânı sağlayabilirsiniz. Blog nedir önce onu açıklayalım.

Blog teknik bilgi gerektirmeden kendi istedikleri şeyleri, istedikleri şekilde yazan bir çeşit ağ günlüğü de diyebileceğimiz web siteleridir. Blog ‘‘web’’ ve ‘‘log’’ kelimelerinin birleşmesinden oluşan weblog kelimesinin türemesidir. Kişinin paylaşmak istediği herhangi birşeyi kendine özgü bir sayfa üzerinde, kendine ait bir yorumla yazmasıdır. Blog, bir nevi sitelerin kalbidir.

Blogların bu kadar önemli olmasının sebebi nedir?

Bloglar ücretsiz ve çok basit olduğu için blog yazarları tarafınca önemlidir. İnternetin inanılmaz gücü sayesinde yazdığınız bir bloğu, bir günde binlerce insan okuyabilir. Bloglarınız içerisinden bu binlerce insana, satış ortaklığı veren ürünleri tanıtarak hiç ürün sahibi olmadan internetten ürün satabilir veya bloglarınızda reklamlar yayınlayabilirsiniz. Yada herhangi bir ürün satan kişi, sattığı ürünü internette blog yazarak rahatlıkla tanıtabilir. Blog yazarak internetten para kazanma sistemi bu sebeple çok tercih edilen popüler bir meslek halini aldı. Günümüzde ünlüler bile sırf kariyerli ve havalı olduğu için kendi bloglarını oluşturuyor. Siz neden yazmıyorsunuz? 

Blog sitesi kurmak ve blog yazmak ücretsizdir. Ücretsiz bir blog kurmak isterseniz, blog kurma makalemize bakabilirsiniz. Bloğunuzda istediğiniz konulardan yazabilirsiniz. İsterseniz bir magazin bloğu oluşturun, isterseniz teknoloji. İlgi duyduğunuz herhengi bir konu seçin. Bu hobi alanlarınızdan biri de olabilir. Yazdıklarınız Google gibi arama motorlarında çıktığında inanılmaz bir okuyucu kitleniz oluşacak. Hergün bloğunuza binlerce kişi gelecek ve sonrasında otomatik para kazanacaksınız. Siz gece uyurken dahi bloğunuzda ziyaretçileriniz olacaktır. Yani uyurken bile para kazanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bir de popülerlik var tabi. Bloglar, diğer sitelerden farklı olması sebebi ile her gün güncellenir. Güncelleme olayını biraz açacak olursak günde en az 1 tane yeni konu ekleyin ama şu hatayı da yapmayın, yarın işim var yazı ekleyemem bugün elimde 5 yeni konum var ben bunların hepsini ekleyim, yarın öbür gün bir şey eklemem demeyin. Çünkü blog sitelerin önemli özelliği her zaman güncel olmasıdır. Yani bir haftalık işi 1 güne sığdırmayın. Bloglar bu özellik sebebi ile internet pazarlamacılarının en çok tercih ettiği bir sistemdir. İnternet pazarlamacılarının ilgi duyduğu her alanda para var demektir.

Blog nasıl yazılır? Ne kadar zamanda, Ne kadar kazandırır?

Kendinizi bir internet portalının editörü olarak düşünün. Bir kaç aylık çalışmadan sonra size ayda en azından 1000-1500 TL kazandıracak bir bloğunuz olacaktır. Samimi söylüyorum bu kazanca geldikten sonra artık işiniz gücünüz bu olacak. Emin olabilirsiniz. Çevremde pek çok insan hali hazırda işlerini bıraktı ve blog yazıyorlar.

Elbette burada dikkat edilmesi gereken çok önemli noktalar vardır. Seçtiğiniz konu, kazanacağınız paranın miktarını belirlemede hayati bir önem taşır. Bu konuda profesyonel blogcu olan GooMass yazarları gerçekten çok başarılılar, çokta iyi kazanıyorlar ve en güzeli de profesyonel blog yazarı olmak isteyen herkese eğitim veriyorlar. Buradan resmi sitelerine bakabilirsiniz. Hata yapmadan doğrudan profesyonelce bu işe başlamak istiyorsanız kesinlikle böyle bir yardım almanızı öneririm. Bir aylık yolu, bir kaç günde ilerlemek varken deneme yanılma metoduyla öğrenmek pek akilane değildir. Sonuçta bu işiniz olacak. Her işe sermaye yatırımı yapıldığı gibi, bu iş için de sermaye olarak, kendinize bilgi yatırımı yapacaksınız. Sonra bu bilgiyi nakite çevireceksiniz.

Bilgi Yatırımı Nedir?

 • Bloğunuza nasıl ziyaretçi çekeceksiniz?
 • Bloğunuzun arama motorlarında en üst sıralarda çıkması için neler yapmalı neler yapmamalısınız?
 • Bloğunuzda hangi konularda makale yazalısınız?
 • Hiç tecrübeniz olmadığı bir konuda nasıl makale yazarsınız?
 • Bloğunuzda para kazanacağınız ürünleri nerden bulacaksınız?
 • Hiç ürün sahibi olmadan, başkalarının ürünlerini, sadece tanıtım yazıları ve fotoğrafları ile satıp, nasıl komisyon kazanacaksınız?

Size internetin gücü hakkında şöyle bir örnek vermek istiyorum. Örneğin Google’da 2012 modası şeklinde bir arama yaptığınızda ilk sayfada çıkan siteler/bloglar, konu ile ilgili internet basınıdır ve ne yazıyorlarsa, bu sitelerin yazdıkları 2012 modasını doğrudan etkiler. Bu bloglardan bir tanesi size ait ise, siz ne yazıyorsanız moda o’dur. tabi bunun gibi binlerce konu var. Günümüzde internet çok güçlüdür. İnsanlar bilgi için ilk olarak internete başvururlar. Özellikle bir ürün satın alamdan önce internette araştırırlar. Eğer makalelerinizi Google gibi arama motorlarında nasıl üste çıkaracağınızı öğrendiyseniz artık kimse sizin internetten para kazanmanızın önüne geçemez.

Bloglarınızın arama sorgularında üst sıralarda çıkmasında etkli olan temel faktör güzel blog yazmaktır. Konu hakkında çok bilgili olmak şart değildir. Güzel yazmak için biraz dilbilgisi yeterlidir.

İsterseniz Sadece Makale Yazarak Kazanın…

İnternette bu işlerin kompedanı olmuş bazı blog yazarları makalelerini başka bloglara/sitelere satıyor, bazıları ise ücretli olarak makale satın alıp bloğunda kendi yazmış gibi yayınlıyor. 15-20 dakika gibi bir sürede yazılan bir makale yaklaşık 10-15 TL civarında satılıyor. İnternetten para kazanmak isteyen blog yazarları isterse reklam veya ürün satışı ile uğraşmadan doğrudan makalesini satarak para kazanabilir. Burada çok para kazanmak için tabiki yine makale yazım teknikleri öne çıkıyor. Bu aşamada GooMass eğitim kitinde videolar bölümünde bulunan “İçerik özgünleştirme” videolu eğitimi mutlaka izlemenizi öneriyorum. Bu videoda çok özel bir makale yazım tekniği anlatılmaktadır. Bu teknikte başkalarının makalelerini özel bir yöntemler özgünleştirip nasıl bloğunuzda yayınlayacağınız gösteriliyor ve gerçekten çok işe yarıyor. 

Forumlarda çok denk gelirsiniz. Hatta İngilizcede çok popüler, “unboxing” diye bir tabir vardır. Yani bir ürün aldığınızda bunu videolu veya resimli bir şekilde tanıtırsınız. Blog yazarak satış ortaklığı da buna benzer. Fakat bir ürün hakkında yazmak için o ürünü satın almış olmanız gerekmez. Tabiki bu işin para kazanma bölümüdür. Blog yazarlığı demek ürün tanıtımı demek değildir. Günümüzde pek çok kişi eğlence veya sesini duyurmak için blog yazıyor. Bazılarıda bunu çok havalı buluyor. Pek çok ünlünün kendi blogları var.

Blog yazarak satış ortaklığını birleştirip sitenizde başkalarının ürünlerini satarak komisyon kazanmak için, bu sistemin Türkiye’deki öncülerinden olan GooMass internetten para kazanma eğitimi sanırım tam size göre olacaktır.

GooMass Neler Vaat Ediyor?

Blog yazmaya başlamak için ücretsiz hizmet sağlayan sitelerin birinden faydalanabilirsiniz. Yukarıda blog kurma makalemizin linkini verdim. resimli açıklamalarla dakikalar içerisinde bloğunuzu kurup işe başlayabilirsiniz. Yalnı bir konuya daha değinmek istiyorum.

Bir deneyip bakayım para kazanılıyorsa yaparım gibi bir mantıkla giderseniz başarısız olursunuz. Tam anlamıyla kendinizi vermezseniz olmaz.

Çünkü bu işte başarılı olabilmek için biraz emek gerekiyor. Bloğunuzu geliştirdikçe, açıklamaları uyguladıkça birkaç dakika içinde tüm dünya sizin yazılarınızı ürünlerinizi orada paylaştığınız her şeyi tanımaya başlayacaktır. Öyle bir site düşününki milyonlarca ziyaretçisi olsun herkes her aradığını bulsun ve sizin sitenizden faydalansın, site içerisinde nerede ne olduğunu kolaylıkla bulabilsin yani site içerisinde kaybolmasın. İşte bunu yapmak artık sizin elinizde. İlk başlangıçta büyük para kazanamasanızda istikrarlı bir şekilde devam etmelisiniz. Zaten az veya çok ilk kazancınızı cebinize koyduğunuzda inanılmaz bir motivasyon gelecek. İnternetten gelen para ilk başta size piyango vurmuş gibi gelebilir fakat sonradan anlayacaksınız ki bu iş içinde zaman ve emek gerekiyor. Fakat en güzeli de PC başında kahvenizi yudumlayarak, patron dırdırı olmadan ve çalışma saati olmadan rahatça çalışmak.

90 Yorum

 1. Mersin Web Tasarım Mersin Web Tasarım 01 Ocak 2012

  Güzel bir yazı olmuş, tebrikler…

  • e-kazanç e-kazanç 15 Aralık 2015

   sizce blog oluşturarak ne kadar para kazanılabilir aylık 500,1000.1.500 hayır ayda tamı tamına  2000 tl kazanabilirsiniz hatta ve hatta eğitim setimizdeki dersleri ve örnekleri dikkatli bi şekilde okuyup kavrayarak vaktinizi tamamen bu işe adarsanız aylık 10 000 tl gibi paralar kazanabilirsiniz evet yanlış duymadınız eğer ben bu işi profosyonel olarak yapıp para kazanmak istiyorum derseniz sadece bir defalığına 25 tl ödeyip setimize ulaşabilirsiniz ve aklnızda hiç bir soru işareti kalmasın güvenli bir şekilde setimize ulaşabilir ve sipariş verip sizde kazanmaya başlayabilirsiniz ürünümüzden memnun kalınmadığı taktirde %100 geri iade edilebilir. Link:http://bit.ly/1OulSd2

   • Bulent Bulent 30 Mayıs 2017

    Yazdığınız yorum/ilan on para etmez bir dilbilgisi ile yazılmış. Ne nokta ne de virgül var. Blog yazarlığı için en gerekli olan şeyden bizzat siz acizsiniz. Vereceğiniz tavsiyenin ölçüsünü buradan anlayabiliyorum.

   • Mehmet Mehmet 17 Ağustos 2017

    O kadar iddalısıki bu kadar iddaya karşı satış rakamı çok komik geldi. O paraya bunun satışını yapcana yazında bahsettin gibi aylık 10000 lirayı neden kendin kazanmiyorsun?

   • ...... ...... 23 Aralık 2017

    Her ay 10 bin ya bir neyse birşey demym abi herhalde bu yöntmle herkestn 25 tl toplaya toplaya sen her ay 10 bin alıyorsn

 2. kadir kadir 20 Ocak 2012

  insanlara birşeyleri göstermek öğretmek mükemmel birşey
  Bilişim yüzyılında teknolojiden faydalanmak lazım insanlarada göstermek lazım
  gerçekten ihtiyaç var

 3. zeynep zeynep 03 Mart 2012

  bloğla para kazanılır mı.ne kadar fiyatı bloğ açmanın.tşkrlr

 4. ayse ayse 06 Nisan 2012

  blog açtıgım zaman kazancımızı nasıl görücez bunun için ne yapmamız gerekiyor yada kazanıp kazanmadıgımızı nasıl bilicez ekstra bir ücret filan ödemek gerekicekmi

  • admin admin Yazar | 06 Nisan 2012

   Hayır. Extra bir ücret gerekmiyor. Üye olduğunuz affiliate ağlarından kazancınızı takip edebilirsiniz. Affiliate ağları genelde 15 günde 1 ödeme yapar. Yani istediğiniz an para çekemezsiniz. Belirli günlerde ödeme yapılıyor.

 5. nakliyat nakliyat 28 Mayıs 2012

  ücret gerekmiyor. Üye olduğunuz affiliate ağlarından kazancınızı takip edebilirsiniz. Affiliate ağları genelde

 6. dusuncelı dusuncelı 04 Haziran 2012

  blog işinden gelen ödemeleri biz nereden alacağız?ve ödemeyi tam olarak bize kim yapacak?

  • admin admin Yazar | 04 Haziran 2012

   Hangi affiliate ağı ile çalışıyorsanız o şirket ödeme yapar. Örneğin adtriplex ağının ürünlerini pazarlıyorsanız adtriplex sitesinden ödeme alırsınız.

 7. dusuncelı dusuncelı 04 Haziran 2012

  BEN BU İŞE BİRAZDA KENDİMİ GELİŞTİRMEK AMACIYLA BAŞLAMAK İSTİYORUM TAM OLARAK BİR MAKALE YAZDIĞIM ZAMAN NEREYE YOLLAMAM GEREKİYOR BİLMİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM :)

  • admin admin Yazar | 04 Haziran 2012

   Pek çok internet sitesi makale satın alıyor fakat ben kendi sitenizi oluşturup yayınlamanızı ve kendi sitenizden para kazanmanızı öneririm. Çünkü nihayetinde satacağınız kişilerde bu makalelerden para kazanıyor. Ne onlar siz kazanmayasınız?

   • veli veli 14 Mayıs 2016

    peki nasıl kazanılıyor

   • nezaket nezaket 16 Şubat 2018

    blok yazmak istiyorum yardımcı olurmusnuz

 8. bilgi bilgi 14 Haziran 2012

  blog açmanın en kısa yolu http://www.blogger.com burada yazacağınız yazıların ardından google adsense gibi kurumlardan reklam alıp para kazanabilirisiniz. en basit blog kazancı bu şekilde işler. sitelere makale gönderip para kazanmak her zaman risklidir.

 9. Şapşal Dedektif Şapşal Dedektif 23 Temmuz 2012

  Gerçekten çok faydalı bir yazı olmuş. Teşekkürler

 10. ÇELEBİ KAPTAN ÇELEBİ KAPTAN 21 Ekim 2012

  Ben de blog yazmaya yeni başladım şimdilik kazancım dostlar. Bakalım  siz bloğumu ziyaret edip beğenecek misiniz ? http://celebikaptan.wordpress.com  ziyaretlerinizi ve yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum 

 11. hepzarar hepzarar 04 Mayıs 2013

  milleti niye kandırıyorsunuz blog açarak para kazanılır diye o kadar bu işe yatırım yapan site varken ne blogu açmayı planlıyorsunuz aklınıza gelen fikirleri önce internetten araştırın böyle site yada blog varmı yoksa boşuna zaman kaybından birsey tavsiye etmemiş olursunuz okuyanlara internette para kazanmayı düşünüyorsanız yapılmayanı yapmaya çalışmaya bakın sohbetmi dolu müzikmi dolu alışverişmi dolu aklıma gelenler bunlar yoksa ben blog açayımda para aksın zor öyle bir fikir gelmeliki aklınıza ayştanın elektriği bulması gibi:) yoksa boşa zaman kaybından birsey olmaz sizin için en kıymetli şey zamandır zamanınızı boşa harcamayın benden tavsiye 

  • admin admin Yazar | 30 Temmuz 2013

   Tabiki blog açarken doğru sektörü tercih etmek büyük fayda sağlar. Biz burada ücretsiz bir şekilde açılabileceği için blogspot’u önerdik. Fakat host almak isteyenler içinde hosting önerisi sayfada mevcuttur.

  • Bulent Bulent 30 Mayıs 2017

   Aynştayn?!!! Elektrik???
   Hocam sen muhteşem bir şey bulmuşsun bence.

 12. Hakan Hakan 16 Temmuz 2013

  Blog kurma ve internetten para kazanma konusunda iyi bir yazı olmuş. 

 13. Serdar Serdar 31 Ağustos 2013

  blog kurmak için ve internetten para kazanmak için güzel ve bilgi verici bir yazı olmuş. uzun vadede büyük getiriler sağlayabilir diye düşünüyorum.

 14. trendoloji trendoloji 14 Eylül 2013

  Öncelikle bu güzel yazı için tebrikler. Bende kendi blogum’da bir kaç farklı konuda yazılarımı paylaşıyorum. özellikle üst segment cep telefonlarından bahsettiğim blogum’da yabancı dil ve diğer başlıklara da yer vermeyi planlıyorum.Ancak blog yazıları çerçevesinde  başkalarının yazdıklarını satın alarak bir trafik sağlamak tüfek çıktı mertlik bozuldu gibi bir durumu çağrıştırıyor. yani paran varsa 200 tane yazı al yapıştır gitsin. Bu bağlamda (blogumda da yazmıştım) İnternet’te ”yazarak kazanın” başlığıyla yazılarınıza para veren websiteleri mevcut. Yanlış demiyorum ama ahlaki açıdan ne derece doğru bilemiyorum. Burada açığa vurmaya çalıştığım şey şu; yazılı içeriğin değeri sizin yazı başına aldığınız 20 tl den daha fazla. bu böyle olmasaydı kimse sizin yazılarınıza para ödemezdi. Sizin 20 tlye gümüş fiyatına sattığınızı altına dönüştürdüklerini unutmayın. Yani yazmak blogunuz için altın dokumak  iken. başkalarına gümüş diye vermeyin. Yazılarınıza çok güveniyorsanız oturun kendi için yazın. Arkadaşlarınıza ve sevdiğiniz insanlara yazılarınızı vermeniz başka bir durum ve buna karşı değilim. Ama firmalara satılan yazılar paranın gücüyle alınmış bilgi bütünüdür. http://www.trendoloji.com hepinize iyi yazılar dilerim 

 15. hülya hülya 22 Aralık 2013

  blogumu internette bulamıyorum,blogum almanya,amerika,sırbistan gibi ülkelerde görüntülenmiş çok faza değil tabi :D 1 haftada 111 görüntülenme var nasıl gidiyorum bilmiyorum ama hiç indexlenmemişim ne yapacağım ya azıcık yardım edin neyi yanlış yapıyorum ben?

  • admin admin Yazar | 16 Ocak 2014

   Sitene özgün yazılar eklemelisin. Kopya yazılar eklersen siten google arama sonuçlarında görünmez.

 16. Fikir Ticareti Fikir Ticareti 11 Mart 2014

  Blog yazarligini merak edenler icin guzel ve aciklayici bir yazi olmus…

 17. Ksnsnsn Ksnsnsn 17 Temmuz 2014

  İŞİN GENEL TANIMI

  Makaleler sadece bir konu hakkında yazılmamaktadır. Oyun, sağlık, mesleki, kadın, moda, teknoloji vb. birçok kategoride makale yazımı istenmektedir. Makale yazımını okullarda yazdığınız kompozisyonlar gibi de görebilirsiniz. Yazılan makaleye uygun bir başlık, giriş, gelişme ve sonuç bölümleri ile makale yazmak genel olarak yeterli olmaktadır.

  Bu noktadaki küçük bir fark yazacağınız bu kompozisyonların kelime sayısını ve içerisinde kullanılmasını istediğimiz kelime/kelime öbeklerini biz belirliyoruz. Bilmediğiniz bir konuda interneti kaynak olarak kullanabilirsiniz. Yalnız bu kullanım diğer sitelerden yazıları kopyalamak veya aynı şekilde makale içerisine yazmak olarak algılamayınız. Klima konusunda bir makale yazacaksanız ve bilginiz yok ise klima hakkında bilgileri internetten önce okuyunuz gerekli bilgilendirmeyi sağladıktan sonra genel bir şekilde kendi anlatım ve yorumlama biçiminiz ile makalenizi yazınız. Burada bizim için önemli olan makalelerin sizin cümleleriniz ve düşünceleriniz ile yazılmış olmasıdır. Aksi takdirde yazdığınız makale hiçbir şekilde bizim ihtiyacımızı karşılamayacaktır. Yazdığınız makaleler çeşitli internet sitelerinde yayınlanacaktır. Yalnız kişisel veya firmamızın adına hiçbir bilgi bulunmayacaktır. Bu şekilde yazarın gizliliği korunurken hiçbir şekilde isim dahi yazılmamaktadır.

  Sizden hiçbir şekilde ahlaka aykırı bir makale yazmanız istenmez/ talep edilmez. Sizlerden kesinlikle yarışmalara katılacak kalitede makaleler beklemiyoruz. Bizim beklentimiz kendi düşünceleriniz ile oluşturacağınız makalelerdir.

  KURALLAR
  1) Kesinlikle başka sitelerden kopya olarak içerik alınmayacaktır. Makaleler özel bir program ile kontrol edilmektedir. Bu nedenle yapılan kopyalar, kopya yapılan site adresine kadar bulunabilmektedir. 2) Makaleler Microsoft Word dosyasında hazırlanacaktır ve önceden e posta adresine iş istiyorum diye bir mail atacaksınız,sonrasında işiniz bitince tekrar mail yoluyla teslim ediceksiniz. Bunun haricinde notepad, opensource ya da başka bir programlar ile hazırlanması ya da teslim edilmesi söz konusu değildir. 3) Makaleler içerisinde geçmesini istediğimiz kelimeler kesinlikle eksiksiz bir şekilde kullanılacaktır. Ayrıca konu dışına çıkılmayacaktır
  50 kelimede: 1 Başlık
  100 kelimede: 2 Başlık
  200 kelimede: 2 Başlık
  300 kelimede: 3 Başlık Kullanılmalıdır..
  Anahatar kelime ile ilgili her makalenin içerisinde 1 adet mutlaka belirlenen anahtar kelimemiz geçecek. En fazla 3 adet geçebilir.
  Anahtar kelimeni ” araba ” ise makale içinde ” arabalar ” olarak geçmemelidir. Anahtar kelime tek başına olmalıdır.
  Anahtar kelime makale başında kullanılmamalıdır. Mümkünse makalenin ortalarında kullanılmalıdır. Aşağıdaki örnekleri incelerseniz söylemek istediğimi daha net anlayabilirsiniz.
  YANLIŞ Örnek; Araba fiyatlarında bu yıl %20 zam bekleniyor. Galericiler bu duruma sevinsede zam ile satışlarının düşmesine üzülecek gibi görünüyorlar.
  DOĞRU Örnek; 2014 yılının gelişiyle her şeye zam gelmeye başladı, başta Araba fiyatları olmak üzere, bu yıl %20 zam bekleniyor. Galericiler bu duruma sevinsede zam ile satışlarının düşmesine üzülecek gibi görünüyorlar.
  4) Makale kelime sayısı minimum bizim verdiğimiz sayıda olacaktır. 5) Makaleler Microsoft Word dosyasında hazırlandıktan sonra altı kırmızı veya yeşil olarak çizili olan yazım ve imla hataları giderilmiş olarak teslim edilecektir. Bunun için makale yazımı bittikten sonra F7 kısa yolu ile rahatlıkla kontrol yapılabilmektedir. 6) Makalelerde geçmesini istediğimiz kelimeler/Kelime öbekleri aksi belirtilmedikçe kalın ve italik olarak işaretlenecektir. 7) Makale sipariş teslim süresi sizlere belirtilecektir ve herhangi bir aksama olmaması için sizlerden iş disiplini göstermeniz istenecektir. Belirtilen saatlerde teslim edilmeyen makaleler teslim alınmayacağı gibi cezai işlem uygulanacaktır. Bu nedenle sizin ve bizim mağduriyetimizi önlemek adına bu teslim sürelerinin dikkate alınması gerekmektedir.
  8) Günde en az birtane makale yazmak zorundasınız yoksa cezai işlem uygulanmaktadır.
  FİYATLANDIRMA
  50 kelime- 0,25₺
  100 kelime-0,50₺
  200 kelime- 1₺
  300 kelime-1,50₺
  500 kelime- 2₺
  Alacağınız yeni iş sahipleri için ekstra bir komisyon alıyorsunuz. Sistemimize nekadar çok kişi getirirseniz bir okadar daha çok kazanırsınız.
  ÖDEMELER
  Ödemeleriniz 15 günde bir olmak üzere ayın 30’u ve 15’inde verdiğiniz İBAN numarasına yatar ve sabahı hesabınızda olur.Bunlar da bakiyelerinize anlık olarak eklenmektedir. Bu nedenle çalışma performansınız ve iş disiplininiz size daha fazla kazanç getirecektir. Bakiyelerinizi panelinizden de anlık olarak takip edebileceksiniz.
  Belirtilen kurallar dâhilinde makalelerinizi örnekteki gibi bir şekilde teslim etmeniz gerekmektedir. Başlıklar kalın ve büyük harflerle yazılmalıdır. Makale yazımınız bittikten sonra panele kaydetmeniz gerekmektedir. Her işin dikkate almanız gereken notları bulunmaktadır. Bu notlar daha kolay şekilde yazmanız içindir. Yapacaklarınız bunlardan ibarettir.
  Ödemenizin yapılması için sizlere sunucağımız çalışan no ile iban numarınızı
  yazartakipsistemi@gmail.com

  İletişim adresimiz
  Mail: yazartakipsistemi@gmail.com
  Skype: yazartakipsistemi
  Mail adresine göndermeniz yeterli olur.
  İşi daha iyi anlayabilmeniz için sizlere bir örnek makale oluşturduk.
  Örnek Makale ve sipariş şu şekildedir ; Siparişimiz 1 adet 200 kelimelik nakliyat makalesi yazılacaktır. Anahtar kelime: Destan nakliyat
  NAKLİYAT SORUNLARINIZA KURUMSAL ÇÖZÜMLER
  İnsanların ev taşıma derdi genellikle büyük bir sorun gibi gözükmektedir. Ayrıca taşımacılık için tercih ettiğiniz firma kaliteli bir hizmet vermiyor ise işleriniz daha da zorlaşacaktır. Genellikle sigortalı olarak verilen bu hizmetin taşınan mallarınıza zarar geldiğinde bazı bahaneler ile kendilerini aradan çıkarmaya ve haklı olmaya çalışırlar. Destan nakliyat işini özverili bir şekilde yaparak taşımacılık konusunda hizmet kalitesini koruyarak, birçok kişinin veya firmanın zararsız bir şekilde taşınmasını sağlamıştır. Son günlerde yüksek katlı binalara teknolojinin de yardımı ile asansörlü taşımacılık hizmeti de ülkemizde aktif olarak kullanıma açılmıştır. Bu sayede eşyalarınızı taşıyan personel grubu daha rahat bir şekilde 5. ve üzeri katlara da sorunsuz, güvenli olarak eşyalarınızı çıkartmaktadır. Fiyat konusunda en uygun rakamları tercih eden Destan nakliyat sizlere uygun fiyata kaliteli hizmet sunabilmenin içerisindedir. Sahip olduğu geniş hacimli araçları sayesinde eşyalarınızın boyutunu ve sayısını belirtmeniz ile size en uygun aracı sunarak 1 seferde bütün eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktadır.
  Nakliyat Konusunda Sıkıntılarınız Olmasın Nakliyat konusunda insanların en büyük korkusu eşyalarına ve taşınan değerli mallarına bir zarar gelmesindendir. Destan nakliyat bu konuda geçmişten günümüze kazandığı tecrübeler ile eşyalarınızı en güvenli şekilde taşıtmanızı sağlıyor. Sigorta güvencemiz ile eşyalarınıza doğabilecek tüm zararlara karşı taşıma süreci boyunca sigorta kapsamında tutuyor. Size de sadece ceketinizi alıp yeni evinize veya işyerinize gitmek kalıyor. Uygun fiyatları ve cazip ödeme koşulları ile sizi maddi anlamda sıkıştırmak yerine cebinizin dostu olmak istiyoruz. Taşımacılık konusunda ihtiyaçlarınızı öncelikle bizimle paylaşırsanız hizmetlerimiz arasında kesinlikle sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çözümümüz olduğunu görebilirsiniz.

  • Bulent Bulent 30 Mayıs 2017

   Önce siz, de/da nerede ayrı, nerede birleşik yazılır, onu öğrenin bence.

 18. Serdar Serdar 11 Kasım 2014

  Merhaba sitenize reklam alıyorsanız iletişime geçiniz.

  • admin admin Yazar | 16 Mart 2015

   Reklam için iletişim bölümünü kullanınız.

  • Ahmet Ahmet 05 Temmuz 2015

   biz de sitemize reklam almak istiyoruz. ilgilenirseniz eğer. Türkiye’nin ilk ve tek psikolojik danışma ve rehberlik öğrenci dergisi Dergi p.Dr. sitesi. İletişim: ahmetburakcuruk@gmail.com

 19. süleyman katmer süleyman katmer 12 Aralık 2014

  arkadaşlar para kazanmak ek gelir elde etmek isteyenler mail adresinden ulaşsınlar sitenin blog yazarlığı için …. sabah ve akşam olmak üzere iki adet blog için özgün makale  yazacaktır . 1 özgün makale 500 kelime ortalama olacak ve seo ‘ya ungun olmalıdır . ben yazarım diyen arkadaşlar iletişime geçsinler bütçeler mail vasıtasıyla konuşulur 

  • emre emre 14 Şubat 2017

   teklifinişzle ilgileniyorum. Eğerki hala bir yazara ihtiyacınız varsa ben hazırım

  • Erdoğan Usluer Erdoğan Usluer 27 Haziran 2017

   İyi günler
   Belirlediğiniz konularda ben de makale yazabilirim.
   Teşekkürler.

 20. para para para para para para 10 Ocak 2015

  Blog yazarak para kazanmak artık kolay değil.

  Makale yazıp satmak daha kazançlı yeni başlayanlar için

 21. ceyda ceyda 27 Ocak 2015

  Merhaba
  Bende 8 yıllık bir blogger’im adsenseden reklam alamaıyorum adsense dışında reklam alabilirmiyim bi fikriniz varmı şimdiden teşekkür ederim

  • admin admin Yazar | 03 Temmuz 2016

   Satış ortaklığı yap.

 22. ünsal06 ünsal06 28 Mart 2015

  Merhabalar. Devlet kurumunda memurum . Uluslararası ilişkiler mezunuyum . Aynı zamanda Bilgisayar mühendisliği 2.ci sınıfta okuyorum . yazarlık konusunda 2 yıllık bir deneyimim var . yazılım ve web site tasarım kodlar konusunda da bilgi sahibiyim . ek gelir sağlayabileceğim bir iş arıyorum. Cevabınızı mail yoluyla iletirseniz sevinirim . iyi günler .

 23. reyhan reyhan 15 Mayıs 2015

  merhaba evde oturan ,ve sadece görev olarak kocan denilen bayan arkadaş lara öncü olmak beraber hem konuşmak hemde çözüm yolları aramak adına bir çok bayan arkadaşa ulaşmak istiyorum evet para da önemli ben bayanların kocalarının eline degil. çok ğüçlü karekterler olarak bunu hep birlikte yaşayalım hep birlikte çözelim bizlerde varız diyelim en önemli konuşarak vede paylaşarak daha kolay .

  • yesemin yesemin 16 Ocak 2018

   Reyhan hanım,teklifiniz için ilgileniyorum,lütfen yardımcı olun saygılarımla yasemin

 24. Seher Seher 06 Haziran 2015

  Web Tasarım öğrencisiyim. Lakin hosting filan almayı bilmiyorum. Bu yazılarınız ne yaptığımız zaman geçerli olacak. Ne yapmam lazım? Lütfen yardımcı olunuz… 

 25. YAZ PARA KAZAN YAZ PARA KAZAN 10 Haziran 2015

  http://www.yazparakazan.com sitemize üye olup uzmanı olduğunuz konularda yazarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sitemize üyelik kesinlikle ücretsiz olup yazdığınız yazıya göre para kazanırsınız. Sitemize üye olanların sadece yapmaması gereken başka bir yayın kuruluşundan alınan copy / paste yazılar olmaması. Ayrıca yazılarınız http://www.yazparakazan.com/blog sayfamızda yayınlanır. Buradan sosyal medya paylaş butonlarını kullanarak sosyal medya da yazdıgınız yazıları veya begendiğiniz yazıları paylaşabilirsiniz. Tüm herkesi sitemize bekler iyi yazmalar ve bol kazançlar dileriz.

 26. Bahar Sezer Bahar Sezer 14 Ağustos 2015

  Blog yazarlığı ile para kazanmak istiyorum. Öğretmenim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 27. Taha Taha 26 Ağustos 2015

  Guzel makale elinize saglik .

 28. Sohbet Sohbet 23 Ekim 2015

  tek kelimeyle harika bilgilendirme olmuş. ek gelir isteyenler için ideal bir yapım ola bilir bence.

 29. sirios sirios 19 Kasım 2015

  güzel başarılı bir paylaşım olmuş.

 30. sirios sirios 08 Aralık 2015

  yararlı bilgiler  eminim çoğu kişinin işine yarayacaktır.

 31. onur onur 18 Aralık 2015

  arkadaşlar makale yazacagım bi site yazarmısınız nasıl kayıt yaparım oraya bulamadım 

 32. erol erol 07 Şubat 2016

  affiliate nedir? Affiliate ağlarına üye nasıl olunur

 33. Bahar acar Bahar acar 15 Şubat 2016

  Merhabalar
  Mkalele yazarak, ek gelir kazanmak istiyorum.Her konuda fikir olusturabiilirim.

 34. simgr simgr 22 Nisan 2016

  güzel bir yazı olmuş.ben şuanlık sitemi para kazanma amaçlı kullanmıyorum belki ilerde düşünebilirim.ama düşüncelerimi belirtmeyi,hissettiklerimi aktarmayı, bol görselle akıcı tavsiyelerde bulunmayı,kısacası yazmayı seviyorum.Sitemde her şeyden biraz var isterseniz ziyaret edebilirsiniz :) İYİ GÜNLER

 35. Nurcan Nurcan 11 Mayıs 2016

  Merhaba ankara da ikamet ediyorum bende evde blog yazı yazarak para kazanmak istiyorum bu işi anlamadım ama tam bana göre bir iş hem yazı yazmayı seviyorum hemde hergün internete giriyorum zaten lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim bana bu işi inandırıcı şekilde anlatacak birisi beni arar bilgi verirse sevinirim 0543 476 83 57

 36. chip tuning chip tuning 31 Mayıs 2016

  Elinize, yüreğinize sağlık…
  Güzel, faydalı bir paylaşım…

 37. sert sert 16 Haziran 2016

  yazdıkların mevla konusunda afaki olmuş ayrıca tnıtm yazısı reklam kokan haraketler bunlar azcık güzel bilgi ver insanlara kınıyorum seni

  • admin admin Yazar | 03 Temmuz 2016

   Evt herkesin farklı bir fikri var. Demokrasi böyle olur işte.

   • lale lale 07 Temmuz 2016

    Ben bu ise tam olarak nasil baslayacagimi ve kazanacagimi anlamadim.Makaleler siparis yöntemi ile yaziliyor?2 Tl mi kazaniliyot bir uzun makaleden?Bir de tüm bunlari akilli telefon ve ya tablet üzerinden yapabilir miyim?

 38. nazik nazik 04 Temmuz 2016

  lutfen bana yardimci ola bilirmisiniz.Ben kendime blog acdim.Ama ondan sadece meqale yazarak nasil para kazana bilirim ve kazandigim parayi nasil ala bilirim.Odeme nasil yapiliyor.Onceden tewekkurler.Cevaplarsaniz sevinirim.

 39. nur aydın nur aydın 10 Ekim 2016

  yazarak kazanmak istiyorum yazılarımın okunacağını biliyorum

 40. Neslihan Neslihan 29 Ekim 2016

  Anlamadığım bir şey var blog sitesini açtık yazıları yazdık zengin içerikle doldurduk gezi yemek vsvs parayı kim niye bize yatırıyor? YouTube mantığı mı belli bi ziyareti geçince para mı kazanıyoruz tık başına ?

 41. Muhammed Eren Sala Muhammed Eren Sala 13 Kasım 2016

  Merhabalar, ben blog yazmaya yeni başladım, bana önerebileceğiniz, kolaylıklar veya püf noktalar varmıdır.

 42. muhammed aksut muhammed aksut 24 Kasım 2016

  Geçimin zor olduğu bu günlerde her insan normal olarak kendine yeni ek işler arıyor.Bende bu yollardan çok defa geçtim.Ama kendime uygun daha doğrusu gerçekten emeğimin karşılığı alabilecek bir sistem bulamamıştım.Öğrenciydim ve malesef hep daha fazla paraya ihtiyacım oluyordu.Sonra anket doldurarak para kazananılabilen bir sistemin varlığından haberdar oldum.İnanın çok saçma geldi.Sitelere üye oldum anketler doldurdum ama yinede emeğimin karşılığını alamadım.Çünkü işin argo bir tabirle kurnazlığını bilmiyordum.Ve bu kurnazlığı gerçekten pek güvenemeyerek aldığım bir sistemden öğrendim.Şuan gercekten iyi meblalarda paralar kazanıyorum.Bu yazıyı benimle aynı kaderi paylaşan insanlar için gerçekten samimi bir şekilde yazdım.Bence bu eğitim setini sizde edinin dostlar ben buraya linkini bırakıyorum.Kendinize güvenin yeter..   http://www.kisa.link/zt7

  • ömer ömer 09 Şubat 2018

   sizle iletişime geçmek istiyorum. bu iş konusunda fikirlerinizi almak istiyorum.size nereden ulaşabilirm.

 43. Mert Mert 26 Kasım 2016

  Güzel bir yazı olmuş. Bende blog yazarlığı konusunda ilgi alanıma giren futbol hakkında bir başlangıç yaptım. Zamanınız olur ise http://www.derbianaliz.blogspot.com adresini incelemenizi rica ediyorum. Görüşlerinizi bilmek isterim.

 44. hastaliktakip hastaliktakip 08 Aralık 2016

  Değerli blog yazarları blogumu açtığım zaman dikkate alınarak çok ama çok kısa bir zamanda (2 ay oldu blogumu açalı) reklam teklifleri almaya başladım. Gerek bumerang üzerinden gerekse mail yoluyla şahsi olarak irtibata geçerek birçok reklam teklifi almaya devam ediyorum , sizlere faydalı olması açısından blogumu inceleyebilirsiniz bana faydalı olması açısından da yorumlar kısmına blogumla ilgili eleştirilerinizi yazabilirsiniz, kesinlikle cevap veririm … Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar diliyorum… blog adresim https://hastaliktakip.blogspot.com.tr/

  • Mehmer Mehmer 10 Haziran 2017

   Blog siteni inceledim kardeşim gayet faydalı buldum . Ben de yazarlığa giriş yapmak istiyorum . Yardımcı olur musun ? mehmetnazr@hotmail.com . Iyi gunler.

 45. Fatmanur Genç Fatmanur Genç 09 Aralık 2016

  Bende uzun süredir makale yazarlığı yapıyorum. Güven sorunu yaşıyorsanız güvenilir yerlerde yazmaya başlayın. Son 6 aydır http://www.yazkazan.net ile çalışıyorum.

 46. Ziraatçi Ziraatçi 19 Aralık 2016

  Arkadaşlar merhaba.Şimdi size oldukça hoş getirisi olan bir oyunu tanıtmak istiyorum. Çiftlik bank evinizde,işyerinizde,cebinizde ve hatta arkadaşlarınız ve aileniz ile vakit geçirirken bile oynayabileceğiniz bir çiftlik oyunudur.Bu oyunda aldığınız tavuk,inek ve arıların diğer çiftlik oyunlarına göre tek bir farkı vardır.O da bunların size ürettiği yumurta,bal,süt gibi ürünlerin “TL” ye çevrilmesidir.Sizde evinizin rahatlığında çiftlik bank oynayabilir eğlenirken kazanabilirsiniz.Oyuna ilk başlayan tüm üyelerimize 15 TL değerinde
  altın hediye edilir.Bu altın ile kendinize bir adet manisa tavuğu alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.Daha fazla kazanmak için daha fazla hayvan alabilir veya oyuna arkadaşlarınızı davet ederek üye olan arkadaşlarınızın yatırımına ömür boyu % 5 ortak olmuş olursunuz.Ancak bu % 5’lik kazancınız arkadaşınızdan değil şirket tarafından sizlere bonus olarak verilir.Şimdiden iyi oyunlar, bol kazançlar.
  Ücretsiz üyelik için : https://www.ciftlikbank.com/Login/main/31122

 47. gülsüm gülsüm 08 Şubat 2017

  peki kendi yazdığımız blogdan nasıl para kazanacağız yani hesapmı açmak gerekiyor nasıl oluyor?

 48. Kurye Kurye 12 Şubat 2017

  Merhaba http://www.guncelforum.org/ adresinde bir sayfa gördüm siteye son eklenenler yazıyordu tıkladım baktım çok güzel yapmış adamlar bu sayfada aynı blog sayfası gibi ama blog deil sanırım bu sayfanın ne oldugunu yazarmısınız aynısından kurucam bende niyetlendimde..

  • Batuhan Batuhan 14 Mayıs 2017

   Özgün makale yazmak zor bir iş. Esasında zaman gerektiriyor. Bilgiustam 10 yılı aşkın bir süredir uğraşıyorlar. Daha da eksikleri çok. Bizlerde bu yolda uğraşıyoruz. Sitemize bakınız. Bilgi Âlisi

 49. şebnem şebnem 20 Haziran 2017

  merhaba.blogger.com’dan ücretsiz blog oluşturarak para kazanabilir miyiz?yoksa para kazanma sadece ücretli açılan bloglarla mı oluyor?

 50. portal keyfi portal keyfi 14 Eylül 2017

  Blog yazarken farklı ve özgün içerikler üretilmesi çok önemli olduğundan kişisel blogum olan portalkeyfi.com’da da buna dikkat ediyorum. Bu arada güzel bir yazı olmuş, kutlarım. 

 51. ekrem ekrem 06 Mart 2018

  blogların bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum

 52. esra esra 30 Temmuz 2018

  internetten para kazanmak gerçekten görüldüğü gibi zor bir iş değil fakat kolayda değil elbette ama aklınıza ne iş geliyorsa illaki dükkan kirası işçi masrafı araç masrafı mazot masrafı vs vs ama internette harcadığınız kuruş tabi dikkatli harcanırsa çok daha verimli olur diye düşünüyorum

 53. pelin pelin 01 Ağustos 2018

  internetten para kazanmak kolay değil emek istiyor 24 saat istiyor yani iki hamlede para kazanma hayallerine girmesin kimse

 54. Erdem Erdem 21 Ağustos 2018

  Merhaba, bende bu konu ile ilgileniyorum ve tecrübelerimi paylaşmak için bir blog açtım. sizlerde bu siteden destek alabilirsiniz.
  http://www.tiptoenews.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.