İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Oyun oynayarak para kazanma

Çiftlik oyunlarının en karlı olanlarından elit çiftlik oyunu ile hem sanal para hem de gerçek para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken yumurta ve süt üretiminizi arttırıp deponuzu da genişleterek bolca yumurta ve süt satmak. Siteye referans ile üye kazandırarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Site 16 bin kullanıcısına 3450 lira ödeme yapmıştır. Oyunda hızlı bir şekilde para kazanmak istiyorsanız önce yatırım yapmalı ve referans çalışması yapmalısınız. Referansların sattıkları ürünlerden gelen tl’lerin %10 u sizin hesaba yansır. Yani oyunu ciddiyetle oynayan 100 kişi referans yapsanız. Bu oyuncular günde ortalama 1 liradan 100 lira kazandığını varsayarsak, sizin kazancınız günlük 10 lira olacaktır.

 

Nasıl Oynanır?

 

Yumurta ve süt satarak gerçek tl ve sanal para kazanıyorsunuz. 650 elit para ile oyuna başlıyorsunuz. Ayrıca en düşük üretimli tavuğun fiyatı 600 liradır. Oyunda bonuslar var link tıklama ve yorum at bölümleri vardır. Sanal para ile tavuk ve inek alıp üretiminizi arttırmaya çalışıyorsunuz. Depo kapasitesi olduğu için sürekli oyuna girip yumurtalarımızı satmalı ya da depomuzun kapasitesini sanal para ile arttırmalıyız. Ayrıca ticaret puanı olayı vardır. Ticaret puanınız kadar ödeme alabilirsiniz. Ticaret puanı almak için sadece kazandığınız tl leri kullanabilirsiniz.

www.elitciftlik.com/kayit/ketum

4 Yorum

  1. Aylin Aylin 03 Nisan 2017

    Merhaba..verdiğiniz link üzerinden siteye giriş sayfasından kayıt olmaya çalıştım..ancak kayıt bilgilerimi tamamladıktan sonra kaydı kabul et butonuna tıkladığımda buton çalışmıyor..başvuru kaydını kabul etmiyor..üst üste denedim ama yine aynı..bilginiz olsun istedim..play store dan aradım ama oyun orda yok zaten..konuyla ilgili yardımcı olabilirmisiniz?iyi günler..

  2. Seda Seda 06 Nisan 2017

    Nasıl bunu yapmak istiyorum

  3. gökhan gökhan 19 Nisan 2017

    Sütüm online oynayarak para kazanabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.