İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sende Bu Slogana Gel “YAZARAK KAZAN”

Gün geçtikçe Ülkemizde yaşanan olumsuzluklar ve bu olumsuzlukların getirdiği bazı etkenler biz insanoğlunun yaşamını muhakkak etkilemektedir. İnsanoğlunun en önemli faktörlerinden biri olan “geçinmek” faktörü gittikçe zorlaşmaktadır. Bu yüzden ek gelir elde etmek isteyenler için önemli bir gelir kapısı olan yazı yazma yöntemidir. Bu yöntem;  Araştırma kabiliyeti yüksek olan, yazı yazma becerisine güvenen, okuma isteği olan, SEO ( Search Engine optimization – arama motoru optimizasyonu) uyumlu yazılar yazan ve dil bilgisi kurallarına hakim birileri iseniz  makale yazarak para kazanabilirsiniz.

Sizler makale yazarak para kazanabileceğiniz birçok yöntemin olduğunu unutmayınız. Evet şimdi  gelelim makale yazarak para kazanmanın  en önemli bir kaç maddesine.
1) Günümüzde teknolojik iletişimlerden en önemlisi olan İnternet ortamına girerek SEO içerikli yazı ihtiyacı olan İnternet sitelere üye olmaktır. Üye  kabulünden sonra farklı alanlarda yazdığınız yazıları ekleyerek satabilir veya bu sitelerde yazı ihtiyaçları için sipariş veren site sahipleri ile anlaşarak makalelerinizi yazabilir ve bu yazdığınız makalelerden para kazanabilirsiniz.
2) İnternet’te yerlerini almış kariyer sitelerine ( eleman online, kariyer.net, eleman bul. com v.s) girerek orada metin yazarı ilanlarına başvurarak yazdığınız yazılar ile para kazanabilirsiniz.
NOT: Burada dikkat etmeniz gereken en önemli konu şudur, yazdığınız yazılarda anlaşmaya vardığınız  site sahibinin güvenilir olması ve ödemenizi düzenli yapıyor olmasıdır. Verdiğiniz emekleri hiçe sayarak yazınızı alıp para ödemeyen  insanlar olabileceğini asla ama asla göz ardı etmemelisiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.