İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Youtube’den Para Kazanma

Günümüzde en yaygın olan internetten para kazanma yöntemlerinden biri olan Youtube, üyelerine para kazandırmaya devam ediyor.Bu fırsattan yararlanmak için tabii ki videolarınızda para kazanmayı aktif etmelisiniz .

Günümüzde en yaygın olan internetten para kazanma yöntemlerinden biri olan Youtube, üyelerine para kazandırmaya devam ediyor.Bu fırsattan yararlanmak için tabii ki videolarınızda para kazanmayı aktif etmelisiniz. Bir çok ünlü youtuberlarda bu yöntemle iyi bir kazanç elde etmiştir.

Peki Nasıl İyi Bir Youtuber olunur ?

Öncelikle iyi bir youtube kanalına sahip olmalısınız, Dikkat çekecek bir kanal adı ve kanalınız için özel bir logo tasarlamalısınız, kaliteli videolar çekmelisiniz, kaliteli bir video çekmek için masraftan kaçınmamalısınız, zaten kanalınızda devamlı aktif olup kanalınıza video atarsanız bu yaptığınız masrafların karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz Youtube’da en çok neler izleniyor araştırmalısınız. Daha fazla izlenme almanız için değişik kategorilerden akıcı bir şekilde video atmalısınız, videoyu izleyen videodan sıkılmamalı, videolarınızda konuştuğunuz kelimeleri doğru telaffuz etmelisiniz ses tonunuzu iyi ayarlayıp konuşmayı saçma sapan bir yere çekmemelisiniz. Açıklayıcı bir şekilde konuşmalısınız, Videonuz altındaki yorumlarda size gelen tavsiyeleri mantıklı bulduysanız yerine getirmelisiniz. Aynı zamanda size küfür,hakaret içeren yorumları kâle almamalısınız, Youtubeda ki diğer kullanıcıların attığı videolarıda takip etmelisiniz. Video çekerken samimi olmalı ve argo , küfür ve benzeri hareketlere yaklaşmamalısınız.

Nasıl Para Kazanabilirsiniz ?

Youtube’dan para kazanmak için para kazanma butonunu aktif edip youtube hesabınızı adsense ile ilişkilendirdikten sonra videolarınıza reklam vermelisiniz, ve bunun için Google’dan ekstra bir kazanç elde edebilirsiniz.Böylece hedefinize adım adım ulaşabilir ve youtuberlığı ek iş olarak değil kendi işiniz olarak yapabilirsiniz.Unutmayın hiç kimse başarı merdivenini elleri cebinde tırmanmamıştır…

5 Yorum

  1. Erol Boss Erol Boss 23 Aralık 2016

    Ben hazirim hadi baslayalim

  2. Recep Recep 13 Nisan 2017

    Bende bunda sonra yotupta kaliteli videoları paylaşmayı düşünüyorum. Bir video para kazanmam için izleme sınırı nedir bana bunun için bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.