İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Clicksense (Yabancı Anket) & Türkçe Forum Bölümü Mevcut.

Clicksense’te yabancı anket firmalarının anketlerine katılabilirsiniz. Kaydolduktan sonra “Offers” bölümünden yabancı anket firmalarına katılabilirsiniz. TR deki anket firmalarından daha kazançlıdır. Sadece tek bir anket şirketi değil 3-4 tane anket şirketi ve ek olarak diğer reklam firmalarıda bir arada. Ayrıca  “Surveys” yazan yeşil butona tıkladığınızda anlaşmalı anket firmalarını görebilirsiniz.

clickcense4

Anketlerin yanısıra pek çok ek görev ile kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Dilerseniz sizde kendi refferal bağlantınızla eklediğiniz üyelerdende kazanç elde edebilirsiniz. Kaydolduktan sonra Türkçe forum bölümü ekranınızda açılır. Tüm kazanç yollarını diğer türklerle bu forumda tartışabilirsiniz.  Clicksense aslında çok uzun süredir mevcut. TR deki kullanıcılar için en önemli özelliği ise Türkçe forumu olması.

Clicksense her ne kadar yabancı bir firma olsa da neredeyse her dilde paylaşım yapılabilen forumları mevcut. Türkçe forumda bunlardan birisidir. Forum bölümüne tıkladığınızda en altta “Turkish” forumunu görebilirsiniz. Türkçe forumda aklınıza takılan bütün sorulara yanıt bulabilirsiniz. Ödeme görüntülerine Türkçe forum sayfasındaki “Ödeme görüntüleri” isimli başlıktan ulaşabilirsiniz.

clickcense

 

ClixGrid

Clicksense sadece anket doldurarak para kazanma ile sınırlı değil. Örneğin Clicxgrid puzzle hem eğlencelidir, hem de kazançlıdır. Puzzle üzerindeki karelere her tıkladığınızda bir sitenin reklamı açılıyor fakat sizde 10usd kazanma şansı elde ediyorsunuz. Yani bir çeşit reklam izle para kazan mantığı.

clickcense2

Clicksense’in burada yazmadığım pek çok özelliği mevcut. Kendi türkçe forum bölümünden diğer detaylara bakabilirsiniz.

 Clicksense (Anket & Görev)

ClixSenseLogo2
Uluslar Arası Katılım : ★★★★★
Kullanım Kolaylığı : ★★★☆☆
Genel Kullanıcı Oylaması : ★★½☆☆

 

 

4 Yorum

 1. muhammet muhammet 13 Temmuz 2016

  clicksense te para kazanmak için sabırlı olmak gerek buna emin olun. bloğumda internetten para kazanmak isteyenler için eğitim setleri var isteyen bakabilir

 2. Oguzhan Oguzhan 27 Temmuz 2016

  Nasil basvurabilirim

 3. Sevgi Sevgi 02 Ağustos 2016

  Clicksense güvenilir firma fakat oranları pek tatmin edici değil
  Tek bir firma ile çalışılması mantıksız geliyor bana

 4. Gül özay suner Gül özay suner 07 Eylül 2016

  Para kazandıran oyun sitesi.goldenmines. Rusça olan siteyi Google çeviri ile kolayca oynayabilirsiniz.odeme alt limit on rubledir.yirmidort saatte bir bonus alarak bonus miktarını yüze ulaştığında bir cüce alirsiniz ve o sizin adınıza maden toplar sizde istediğiniz zaman satarak para kazanırsınız. Referans sistemiyle de daha çok kazanırsınız.

  http://golden-mines.biz/?i=296132

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.