İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Anketlio’nun Anketlerini Doldur veya Network Ağı Kur.

Network ağı ile birlikte anket doldurma platformu, kendi doldurduğunuz anketlerden kazanın, üye yaptığınız kişilerin doldurdukları anketlerden para kazanın, network ağınızdan kazanın.

Not: Sahte açılan hesaplar ve bu hesaplarla ilişkili olduğu düşünülen hesaplar silinmektedir. Birden fazla hesap açmaya çalışmayın. Ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki anlatım videosunda görebilirsiniz.

1999 yılında kurulan Dijital Yaşam, anketlio isimli ünlü araştırma platformu ile Türkiyede binlerce kişiye anketler göndererek sizleri araştırmalarına ortak ediyor. Sizlerin bu ortaklıkta öncelikli kazancınız network ağı olacaktır, ayrıca anketlerden edinilen gelirde kazancınıza eklenecektir.

5 adet aktif Gold üye eklerseniz aylık kazanç limitiniz 1000 TL’ye yükseliyor.  (Anketlerden elde edilen gelir hariç) bu limit gold üye sayısı arttıkça katlanarak artıyor. (bu kazanç limitlerini üye olduktan sonra “kazanç planı” sayfasında detaylıca görebilirsiniz)

Hayır ben sadece anket doldurarak kazanacağım derseniz zaten anketler içinde ayrıca geliriniz olacaktır. Ama asıl kazanç sizin doldurduğunuz anketlerden değil, sizin üye yaptığınız kişilerin doldurduğu anketlerden geliyor. Burası önemli çünkü orta vadede siz çok çaba sarf etmeden otomatik bir gelir olmasını istiyorsanız size asıl büyük çaplı gelir getirecek şey bu kurduğunuz piramittir. Yani küçük değil büyük düşünmelisiniz.

Aşağıdaki kazanç planına dikkat edin. İlk 4 kişi sizin piramitin temelini oluşturuyor ve sonrasından asıl bu altınızdaki kişilerin yaptığı üyelerin doldurduğu anketlerden, ve onlarında altındakilerden doldurulan anketlerlerle birlikte katlanarak devam ediyor.

 

5
Sadece kendi doldurduğunuz anketlerden gelir elde etmek isterseniz, anket başına verilen ücretlerde sizin üyelik tipinize göre değişmektedir.

Ekran Alıntısı
Anketlio hem anketlerden para kazanabileceğiniz hem de tavsiye ettiğiniz ve üye yaptığınız alt üyelerden de kazanabileceğiniz bir platformdur. Bizim tercih etmemizin sebebi orta vadede pasif gelir oluşturabileceğimiz bir network ağı olmasıdır. Dilerseniz digpara.com  sponsorluğu ile üye olarak bizim grubumuza dahil olabilirsiniz. Üye olma aşamasında referans kodu yazan bölüme 0004083 yazmanız yeterli olacaktır. Bu kod digpara.com ağacının kodudur. Yüzlerce üyemizin olduğu gruba sizde katılabilirsiniz. Anketlio hakkında detaylı bilgiye http://anketlio.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: Teknik konularda yardım, üye oluşturma ve Network stratejileri çalışmaları sadece Gold üyelerle birlikte yapılmaktadır. Standart üye iseniz lütfen mesaj yazmayınız. Gold üyeler sponsor yardımı için lütfen sadece anketlio sayfanızdaki sponsor bağlantısından mesaj yazınız. Bizim sitemizdeki iletişim bölümünden yazmayınız. Sistemi tam anlamak için aşağıdaki seminer videolarımızı mutlaka izleyiniz.

 

Sistemde 3 Tür Anket mevcuttur;

1-) Standart Premium Anketler: Standart Üyeler ve Gold Üyeler doldurabilir. Anketin Nakit Kazanç tutarının %100’ü oranında sadece anketi dolduran üyeye aktarılır.

2-)Standart Anketler: Standart Üyeler ve Gold Üyeler doldurabilir. Anketin Nakit Kazanç tutarının %100’ü oranında anketi dolduran üyeye aktarılırken Anketi dolduran üyenin bir üst sponsoruna (yani sizin üye olmanıza refarans olan kişiye veya siz birini üye yaptıysanız bu siz oluyorsunuz.) Anket Nakit kazanç tutarının %25’i oranında Nakit Kazanç aktarılır.

3-)Premium Anketler: Sadece Gold Üyeler doldurabilir. Anketin Nakit Kazanç tutarının %100’ü oranında Anketi dolduran üyeye aktarılırken Anketi Dolduran üyenin ** ilk 5 sıra üst sponsorlarına teker, teker Anket Nakit Kazanç Tutarının %100’ü oranında Nakit Kazanç Aktarılır ve ** 6,7,8,9 ve 10. üst sıra sponsorlarına da teker, teker Anket Nakit Kazanç Tutarının %80’i oranında Nakit Kazanç Aktarılır.
Örneğin: Bir Premium anketin Nakit Kazanç Tutarı 5 TL olsun. Anketi dolduran üye dahil yukarıya doğru 5 üst sıra sponsorların hepsi 5 er TL alırken 6,7,8,9 ve 10. üst sıra sponsorları da 4 er TL alacaklardır. Yani şirketimiz 5 TL Nakit Kazancı olan bir Premium anket için toplamda 50 TL yani tam 10 katı Nakit Kazanç aktarmış oluyor.

Geniş bir kazanç planı mevcut. Hangi konumda ne kadar maaş alacağınıza “Kazanç Planı” sayfasındaki derinlik aktivasyonu başlığı altında görebilirsiniz. Herkese hayırlı kazançlar diliyorum. Sponsor yardımı için lütfen sadece anketlio sayfanızdaki sponsor bağlantısından mesaj yazınız. Bizim sitemizdeki iletişim bölümünden yazmayınız. Bizim gönderdiğimiz seminerler, sponsor yardımı ve mesajlar sizin alt üyelerinize de gitmesi için alt üyelerinize profil bilgileriniz mail adreslerini vs. doğru doldurması gerektiğini anlatınız. Gold-Platin ve Safir üyeliğe yükselen  üyeler arasında whatsapp grup kuracağız. Bu sebeple telefon numaralarınızı profil bilgilerinize eklemeyi unutmayınız. Bol kazançlar.

Anketlio (Anket + Network)

3

 

Referans No:
0004083
Sponsor Desteği:
Sadece Ankelio Sponsor Sayfasından
 Site:
 www.anketlio.com
w(Üye olmadan önce mutlaka yukarıdaki izleyiniz)

 

 

14 Yorum

 1. Ismaıl Ismaıl 26 Temmuz 2016

  Arayıp daha geniş bilgi verirmisiniz

  • admin admin 07 Ağustos 2016

   İsmail bey yüzlerce üye olduğu için herkesi tek tek arayamıyoruz fakat gold üyelerle iletişim halindeyiz. Diğer standart üyeler içinde seminerlerle olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Asıl işim bir ithalat şirketinde satın almadayım, ek iş olarak yapıyorum bu sebeple o kadar fazla vakit olmuyor.

 2. Aslı Aslı 29 Temmuz 2016

  Bu iş biraz tehlikeli değil mı? 17.000 tl kazanıcak kadar kendimi geliştirdim varsayalım. O 17.000 tl den devletin haberi olursa dediğiniz gibi tacir sanılırsak ya da bir şekilde başımız belaya girerse nolucak? Şu zamanda kim ayda 17.000 kazanıyor ki? Böyle bir şeyin olmayacağının garantisi var mı?

  • admin admin 07 Ağustos 2016

   Aslı hanım herşey yasal. Kazandığınız paradan vergi alınıyor zaten. Ama siz vergi mükellefi olmuyorsunuz. Çalıştığınız şirkete %20 stopaj vergisi ödüyorsunuz. Devlet daha para sizin elinize geçmeden vergisini sizden kesiyor. Aynı memuriyet gibi. Bizde 2009 yılından beri bu şekilde çalışıyoruz. Sadece devlete ödediğimiz vergi 40 bin tl’yi geçti.

 3. AHMET YÖRÜK AHMET YÖRÜK 24 Kasım 2016

  ABİ AĞZINA EMEĞİNE SAĞLIK. SANA ULAŞMAK İSTİYORUM MAİL ADRESİME BIR MAİL ATABİLİRMİSİN RİCA ETSEM ? BİLİYORUM ÇOK YOĞUNSUN, BENDE SENİN GOLD ÜYEN SAYILIRIM ARTIK :) UZUN ZAMANDIR NETWORK İŞİNE GİRESİM VAR EN CAZİP OLANI BU OLDU BENİM İÇİN. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.. NUMARAM 05412801858

 4. buket buket 10 Aralık 2016

  tc kimlik no istiyor güvenemedim

 5. yusuf yusuf 26 Aralık 2016

  Arkadaslar iyi geceler herkese
  Anketlio sitesine 3 gün önce gold üye oldum , üye oomadan önce siteyi araştįrdım bana şartları uyugn geldi, dikkat etmeniz gereken nokta şu; eger gold üye olucaksanız ve baska insanlarıda gold üye yapabilicekseniz gayet iyi kazanclar elde edebiliceğiniz bir iş fırsatı bu site fakat sadece siz üye oluptanbaskalarįnı üyenyapamaz iseniz boşuna zaman ve para kaybetmeyin derim sizlere http://www.anketlio.com/?r=0012525 bu benim referans numaram üye olan arkadaslara kendi network ağlarını gelistirmelerindenyardímcı olabilirim , hayırlı geceler

 6. Songul Songul 27 Mart 2017

  Kayıt nasıl olunuyor bende ankator olmak istiyorum

  • GÜLAY GÜLAY 02 Mart 2018

   SONGÜL HANIM BENDE EV HANIMIYIM VE EK GELİR OLSUN DİYE BU SİTEYE ÜYE OLDUM YAPACAĞINIZ ŞU http://www.anketlio.com/?r=0018412 yazıp mailinizle üye olmak iyi çalışmalar dilerim

 7. TümHizmetler TümHizmetler 04 Ağustos 2017

  TümHizmetler’in size özel oluşturduğu linkleri (IFRAME veya API) sosyal medyada, sözlüklerde, kendi blogunuzda, telefon uygulamalarınızda veya websitelerinizde paylaşarak bu linkler üzerinden yüksek primler kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.tumhizmetler.com/

 8. TümHizmetler TümHizmetler 04 Ağustos 2017

  TümHizmetler’in size özel oluşturduğu linkleri (IFRAME veya API) sosyal medyada, sözlüklerde, kendi blogunuzda, telefon uygulamalarınızda veya websitelerinizde paylaşarak bu linkler üzerinden yüksek primler kazanabilirsiniz. Hizmetlerimizin başvuru formlarını rahatlıkla sitenize entegre edebilirsiniz!

  Hizmetlerimizde görmüş olduğunuz bütün aboneliklerin başvurularını online olarak toplayabilirsiniz. Sizlerden gelen başvurular anında ilgili markanın müşteri hizmetleri tarafından aranır. Aktivasyon, kurulum, evrak, sözleşme gibi bütün işlemler TümHizmetler tarafından tamamlanır. Sizler getirmiş olduğunuz müşterilerden hak ediş kazanırsınız. Detaylı bilgi için https://www.tumhizmetler.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.