İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Abdullah Talha’dan YouTube’u Gelir Kapısına Dönüştürme Yolunda Yepyeni Bir Çalışma

youtube-rehberi-ufak-resimYalnızca Türkiye’de değil dünya genelinde her gün milyonlarca ziyaretçinin ilgi ile takip ettiği videoların, video sahiplerine yüksek meblağlar olarak geri döndüğünü biliyor muydunuz? Üstelik sadece bir tek video ile şöhret olan, reklam gelirleri ile para kazanan kişilerin sayısı da tahmin edebileceğinizden çok daha fazla. Kısa bir süre önce, Youtube üzerinden para kazanma yollarını aramaya başlamanıza rağmen, hala ne yapacağınızı tam olarak bilmiyorsanız; Youtube’da Zirveye Çıkma Rehberi’ ile aydınlanabilir, kısa süre içerisinde hem popüler bir kişi hem de milyonların ziyaret ettiği bir kanal sahibi olmayı başarabilirsiniz.

Abdullah Talha Karaalioğlu tarafından yoğun bir araştırma süreci sonunda kaleme alınan, hayallerinize kavuşmanız için nitelikli ve faydalı bilgiler ile donatılan Youtube’da Zirveye Çıkma Rehberi, İnstagram, Twitter vb. diğer sosyal platformlarda nasıl para kazanabileceğiniz konusunda da sizlere adeta rehberlik ediyor.

Etkili seo çalışmaları ile Youtube videolarınızın arama motorlarında en üst sırada ve ilk sayfada yer almasını hedefleyen Youtube ve Seo konu başlıklı bölümde neler yapmanız gerektiğine teker teker yer verirken, Video Hazırlama Teknikleri bölümü ile videolarınızı nasıl daha ilgi çekici bir şekilde hazırlayabileceğiniz konusunda sizlere yardımcı oluyor.

Youtube’da Zirveye Çıkma Rehberi dijital medya ve sosyal pazarlama ağlarında başarılı olmanız için hazırlanmış, başucu niteliği taşıyan ve alanında ilk olma özelliğini taşıyan bir eser olarak; Youtube’da abone ve hayran kazanmanıza yarayacak tüm ipuçlarından özgün videolar için dikkat etmeniz gerekenlere kadar birçok konuya yer veriyor.

Toplam 13 bölümden oluşan kitap, 200 farklı konu başlığı ile sizlere dijital pazarlamanın bütün inceliklerini öğretiyor. Kitaptan edindiğiniz bilgileri uygulamak ve para kazanmaya başlamak, sadece sizin isteğinize ve azminize kalıyor.

Daha çok sayıda ziyaretçi kazanmanızın en etkili yöntemlerinden biri olan ‘etkili ve doğru backlink çalışmaları’, kitapta en güzel şekilde ifade bulurken, kısa sürede kanal abone sayınızı arttırmanıza yarayan yöntemler de bilginize sunuluyor. Youtube’dan tüm dünyaya seslenme hayalinizi de önemseyen Abdullah Talha Karaalioğlu, tüm dünyaya canlı yayın ile nasıl bağlanabileceğinize de sizler için kaleme alıyor.

Kısacası yazar, kitabının her sayfasında eşsiz ve sonuç odaklı bilgilere yer vererek, başarıya ve şöhrete giden yolda rehberliğinizi üstleniyor. Youtube üzerinde kazanç elde etmek için satın alabileceğiniz kitabı, dijital ve sosyal medyada başarılı bir isim olmak için de tercih edebilir; Youtube’da Zirveye Çıkma Rehberi ile hayallerinize daha fazla ertelemeden kavuşabilirsiniz.

Kitap, Türkiye’nin dört bir yanında tüm kitap evlerinde satılmaktadır. Aynı zamanda internetten satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Online Satın Al:
idefix: http://goo.gl/pS6FTe
babil: http://goo.gl/GhtjNy

Yazarın Resmi Web Sitesi:
http://abdullahtalha.com

5 Yorum

 1. Ayla Tutan Ayla Tutan 25 Mayıs 2016

  Kitap youtube hakkında çok ince detayları içeriyor bu kalitede beklemiyordum doğrusu.. Youtuber olmak isteyen yada kendini geliştirmek isteyenlerin, dijital pazarlama ile ilgilenen kişilerin mutlaka alması gereken bir kitap.

 2. Murat Murat 09 Haziran 2016

  0536-963-52-67 ararsanız sevinirim

 3. anıl anıl 28 Haziran 2016

  Problem şu ki bu sitelerin hepsi ödemeyi paypal ile yapıyor. ve paypal şu an ülkemize kapalı..

  • admin admin Yazar | 03 Temmuz 2016

   Paypalin pek çok alternatifi var. Fakat ben paypalin tekrar türkiyede faaliyetlerine başlayacağını düşünüyorum. Eminim hükümetle orta bil yol bulurlar.

 4. Tuğrul Tuğrul 28 Eylül 2016

  Kitabı şiddetle tavsiye ederim en çok satılanlar listesinde ve 5.ayını doldurmadan 2.baskıya geçtiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.