İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Modapedia Satış Ortaklığı ile %7 Komisyon Kazanabilirsiniz !

Modapedia.com, tüm ürünler için satış ortaklarına %7 komisyon ödüyor. Genellikle kadın aksesuar, saç uzatma, saç kozmetiği ve saç aksesuar ürünleri satışı yapan modapedia.com’dan satış ortaklığı linkinizle yapacağınız toplam sepet tutarı üzerinden %7 komisyon alacaksınız. Müşteri hangi ürünü satın alırsa alsın, komisyonlar toplam sepet tutarı üzerinden hesaplanıyor. Modapedia satış ortaklığı üyelik sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Üye olmak tamamen ücretsizdir.

Modapedia İle En İyi Nasıl Para Kazanabilirim?

Banner reklamcılık, toplu e-mail pazarlama gibi yöntemler günümüzde arama motoru pazarlaması kadar etkili bir satış yöntemi değildir. Günümüzde etkili olan pazarlama kanallarından sosyal medya ve arama motorlarını doğru bir şekilde kullanarak satış ortaklığı yapabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Satış ortaklığı sisteminin temelini oluşturan “Tavsiye” yöntemi ile satış dönüşümlerinin yaklaşık 7 kat arttığını söyleyebiliriz. Fakat önemli olan satış ortaklığını yaptığınız ürünü satın almak isteyen doğru ziyaretçilere ulaşmaktır.

Aşağıdaki satış yöntemleri satış ortaklığı ile satış yapmanın en iyi yollarındandır.

 

Arama Motorlarından Satış

 

1- Başlangıç için Modapedia.com’da kendinize pazarlayacak bir ürün bulun. (Seçtiğiniz ürüne özel bir satış bağlantısı oluşturabilir veya belirli bir kategoriye ortaklık bağlantısı oluşturabilir veya doğrudan anasayfa bağlantı oluşturabilirsiniz)

2- Daha sonra bu ürünleri tanıtacak makaleler hazırlayın. Hazırladığınız makaleler sattığınız ürünü tanıtan veya rakip ürünlerle karşılaştırma yaptığınız bir makale olabilir veya ürünü detaylıca analiz ettiğiniz bir sayfa olabilir. Müşterileri ikna etmek ve ürünleri nasıl pazarladığınız sadece sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Etkili satış ortaklığı makalelerinin nasıl hazırlanacağı konusunda yardım veya eğitim almak isterseniz Goomass eğitimlerini tavsiye ederiz. Detaylı bilgi için www.goomass.com u ziyaret ediniz.

3- Hazırladığınız makale google’da veya başka bir arama motorunda hangi arama sorgusunda çıkmasını istiyorsanız o kelimeleri 5-6 kez makalede içinde kullanmaya özen gösterin. ( genelde ürünün ismi ve cinsi anahtar kelimedir. Fakat ürünün ilgili olduğu başka anahtar kelimelere de makaleler yazabilirsiniz. )

Anahtar kelimenizi özellikle başlıkta mutlaka kullanın. Makalenize SEO uygulayın. Bu konuda yardım almak için sitemizdeki SEO eğitimlerine veya Goomass eğitimlerine bakabilirsiniz.

4- Hazırladığınız makaleyi ortak olduğunuz ürünü satmaya teşvik edici bir kompozisyon olarak tasarlayın. Ürünün bir kullanıcısı olarak yazabilirsiniz veya ürün özelliklerini, fiyatını ve kullanıcı yorumlarını analiz ederek diğer rakip ürünlerle karşılaştırma yaptığınız bir sayfa oluşturabilir ve satış ortağı olduğunuz ürünü öne çıkarabilirsiniz. Makalenizi yazarken yazı aralarına satış ortaklığı linkinizi ekleyerek kullanıcıyı ürünün sayfasına göndermeye çalışın. Fakat müşteri mutlaka kendi isteği ile ürün satış sayfasına gitmelidir. Ürünü satın alması için müşteriyi zorlamayın ve bu tarz girişimlerde bulunmayın. Sadece ürünü net ve objektif bir şekilde kullanıcıya anlatın.  Okuyucunun size güvenmesini sağlayın.

Hangi Anahtar Kelimeleri Kullanmalıyım?

Bu tamamen sattığınız ürüne göre değişir. Müşterinin sattığınız ürünü internette nasıl arayacağını düşünün ve anahtar kelimelerinizi buna göre kullanın,

Örneğin; bir fön makinesi satın almak isteyen bir müşteri arama yaparken “fön makineleri, saç kurutma makinesi” gibi anahtar kelimelerle arama yapacaktır. Sizde anahtar kelimelerinizi bu mantık çerçevesinde çoğaltabilirsiniz.

Makalemi nerede yayınlayacağım?

Müşterilerin sizi bulabilmesi için makalenizi yayınlamanız gerekir. Makalenizi herhangi bir yerde yayınladığınıza en fazla 1-2 gün içinde arama motorlarında görünmeye başlayacaktır.

Dilerseniz kendi satış ortaklığı bloğunuzu veya kendi web sitenizi oluşturabilirsiniz.  Fakat bu şart değildir. Yazılarınızı herhangi bir forumda yeni konu açarak veya kendiniz bir blog/site kurarak yayınlayabilirsiniz. Örneğin Blogger‘dan ücretsiz blog edinebilirsiniz. (forumun ilgili kategorisinde olmasına özen gösterin.)

İsterseniz ünlü sitelerin blog bölümlerinde de yayınlayabilirsiniz. Biz site kurmanızı öneriyoruz. Site kurmak için Hostmonster‘dan yıllık host satın alın. Eğer kendiniz site kurma konusunda zorluk çekiyorsanız bu sayfadaki ücretsiz site kurulum hizmetine bir göz atın.

Ayrıca tanıtım makalelerinizi yayınladığınız sayfalarınıza çeşitli reklam platformlarından reklam verebilirsiniz. Sayfanızı facebook veya instagram gibi ağlarda paylaşabilirsiniz.

Yukarıda anlattığımz yöntem uzun vadede pasif bir gelir elde edebileceğiniz, yani bir süre sonra otomatik işleyen bir sistemdir. 100 farklı ürün için bunu yaptığınızda bir süre sonra her bir ürün için günlük 1-2 sipariş geleceğiniz düşünürseniz ortalama aylık kazancınızı hesaplayabilirsiniz.

Forumlardan ve bloglardan satış yaparak nasıl para kazanırım?

Hiç makale yazmakla uğraşmadan doğrudan forum ve bloglardan satış yaparak para kazanabilirsiniz. Örneğin modapedia.com’daki bir fön makinesine satış ortağı oldunuz. Google da “fön makinesi” şeklinde bir arama yaptığınızda pek çok forum, tartışma veya facebook sayfası çıkacaktır. Bu sayfalar yorum yazarak ortak ortak olduğunuz ürünü tanıtabilir ve yine aynı sayfada satış ortaklığı linkinizle ziyaretçi edinebilirsiniz. Uzun vadede onlarca üründe yüzlerce forum ve konu hakkında bunu yaptığınızda ciddi bir gelir elde edebilirsiniz.

Instagram’da Satış Ortaklığı

Instagram’da bir sitenin ana sayfasının bağlantısını paylaşabiliyorsunuz. Fakat belirli spesifik linklerin paylaşımına izin vermiyor. Ama bu instagram’da satış ortaklığı yapamayacağınız anlamına gelmez.

Öncelikle bir site kurup modapedia.com’daki satış ortağı olacağınız ürünlerin hepsini bu siteye kopyalıyorsunuz. Resimler ürün açıklamaları vs. Sizin siteniz üzerinden bir ürüne tıklayıp satın almak isteyen potansiyel müşteriler sizin satış ortaklığı bağlantınıza tıklayarak ürün resmi sitesine gidecektir.

Siz instagram’da reklamınızı yaparken kendi sitenizin adresini yazacaksınız. Yani müşteriler önce sizin sitenize gelecek ve sizin sitenizdeki satış ortaklığı bağlantısına tıkladıktan sonra asıl ürün sitesine gidecek. Bu sayede %7 komisyonu siz alacaksınız.

6 Yorum

 1. Celal Cenk Celal Cenk 20 Mart 2016

  EVİNİZ VEYA İŞYERİNİZDEN GÜNDE 10 SAAT BİLGİSAYARINIZI AÇIK TUTARAK  PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ ? MEMURLAR EV HANIMLARI EMEKLİLER ÖGRETMENLER ÖGRENCİLER İNTERNETİ KULLABİLEN HERKES BİZİMLE CALISABİLİR .ÖNEMLİ NOT İŞİMİZ SATİŞ VE PAZARLAMA DEGİLDİR DETAYLI BİLGİ İCİN TIKLAYINIZ…. http://goo.gl/cqf7u5

 2. ali ali 22 Mart 2016

  Online para kazanmanın en güvenilir yolu clixsense.com 
  Bilgisayar başındayken facebook’u yenileyerek geçirdiğiniz iki dakikalık aralıklarda bile bakabileceğiniz ve bunun üzerinden ayda 30-50 lira da olsa para kazanabileceğiniz bir site. 
  nasıl mı? sitedeki “task” görevleriyle ve şansınıza göre denk gelecek anketler ile.

  siteye daha 1 aylık üyeyim. son 2 haftanın günlük kazanç tablomu paylaşayım sizinle:

  alttaki ise üye olmamdan bu yana paypal hesabıma aktardığım miktar:

  beraber kazanmak için referans linkimi paylaşıyorum:
  http://www.clixsense.com/?8931912
  referansımdan üye olmak size ne kazandıracak?
  -Normalde referanstan üye olmanız size bişey kazandırmaz. ama ben gelirimizi arttırmak adına kampanya yapıyorum!
  Referansımdan üye olanların bana kazandırdığı miktarın yarısını kendilerine paypal üzerinden iade edeceğim!
  Mesela benim referansım ile üye olup task yapıp 10 dolar kazandınız sizin kazancınız üzerinden %10 referansınıza gider, yani bana. Ben bu 1 doların yarısını size iade edeceğim.
  Ayrıntılı bilgi almak isteyen arkadaşlar bana gmail ile ulaşabilirler 

  acazxs@gmail.com

 3. TümHizmetler TümHizmetler 04 Ağustos 2017

  TümHizmetler’in size özel oluşturduğu linkleri (IFRAME veya API) websitenize koyarak Hizmetlerimizde görmüş olduğunuz bütün aboneliklerin başvurularını online olarak toplayabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.tumhizmetler.com/

 4. METE HAN METE HAN 02 Mart 2018

  Nerede cacık site varsa toplamışlar..! Bu sitelerin yarısından çoğuna üyeyim ve para kazanmak bir yana sizin en güzel zamanlarınızı hiç uğruna çalıyorlar..! Clixsense den para kazanırsınız ama task işi hep yalan dolan ve zamanınıza yazık..! Ben cf de level 3 üm. Yani task yapabilmeniz için ilk önce level almanız gerek ve en son level 3 tür. Ama tasklarda 1 görev yapabilmeniz için en az 10 soru cevaplıyorsunuz ve bu sorularıda kafanıza göre cevaplamıyorsunuz. Yani görevin konusu internette mesela linkedin’le ilgili ceo ismi , üyeler, adresler vs gibi en az 10 soruya cevap arıyorsunuz..! tabi tüm cevaplarınız doğru olursa taska devam edersiniz 5 dolar kazanana kadar 5 saat pc başında telef olursunuz işin özü bu kısaca..! Gerçek para kazanma yöntemini buldum ancak burada paylaşmayacağım çünkü teröristlere akıl vermek istemiyorum..! interneti pkk sempatizanlarının da kullandıklarını unutmayın..! bu sebepten dolayı paylaşmıyorum ..!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.