İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Google’dan Para Kazanma Yolları

İnternet dünyası hız kesmeden büyümeye devam ediyor ve bu dünyanın içinde savrulup gitmek şöyle dursun, atılan adımları ve yapılan işleri paraya çevirmek de son derece mümkün oluyor. Özellikle internetten para kazanma yolları ve türevlerini araştırırken pek çok farklı seçenek ile karşılaşmak olası… Çünkü internet kullanıcıları, hep birlikte büyütüp popüler hale getirdikleri bu internet ağından artık kazanç kapısı oluşturarak ek gelir sağlayıp ev bile geçindirebiliyorlar. Bunlar cidden mümkün ve olası durumlar olduğu için bu noktalara değinmek gerekiyor. Özellikle de Google’ı iyi tanıyarak ve bu arama motoru üzerinden nasıl para kazanılacağını öğrenerek işe koyulmak da gayet mantıklı ve hoş bir hareket olarak karşımızda duruyor. Çünkü Google, kartlarınızı doğru oynadığınızda size paranın musluklarını açabiliyor. Geriye sadece, bu mecradan nasıl para kazanıldığının bilinmesi kalıyor.

İnternetten Para Kazanmak Artık Çok Kolay

Ciddi anlamda araştırma konusu olan ve gün geçtikçe insanların yaşadıkları hayatı beğenmemeleri, daha rahat para kazanma istekleri ve sıkıcı işlerindense ferah bir hayat sürerek gelir elde etmeleri oldukça mantıklı karşılanıyor. İşte sırf bundan dolayı da internetten para kazanma yolları son zamanların en çok ilgi gören konusu olarak ortada duruyor. Bu şu demek; eğer doğru metotlar uygulanırsa ve olması gereken hamleler yapılırsa oturduğunuz yerden, ekran karşısından rahat rahat paranızı kazanmanız mümkün olabilir. Bunun için sadece biraz ilgili olmak ve para kazanma kanallarını iyi takip etmek gerekiyor. Sonrası ise ciddi anlamda hoş ve güzel bir kapıya açılarak hayatınıza renk getiriyor.

 

Google Resmen Para Dağıtıyor

İnternet üzerinden gelir elde etmek isteyenlerin tanışması gereken ilk mecra doğrudan Google’dır. Çünkü Google, hem uygulamaları, hem arama motoru aktifliği ve hem de diğer markaları ile sektörün ana musluğunu tutuyor. Üstelik bu markanın kendi özgü reklam birimi ile diğer sitelere ve oluşumlara para akıttığı da uzun süredir biliniyor. Yani Google, kendisine reklam için başvuran şirketlerin ya da web sitelerinin reklamlarını yaptırdığı diğer sitelere ya da kendi arama motoruna, tıklanma başına ücret ödüyor. Bu ücret ise reklamın yayınlandığı sitenin sahibine gidiyor. Bu şu demek; Google hem kazanıyor; hem de kazandırıyor. Bu da internetten para kazanma yolları arasından seçilecek yöntemlerden birisi olarak öne çıkıyor.

Farz edin ki bir web sitesi aldınız ya da kurdunuz. Bu siteye amaca uygun içerikler, grafikler ya da görseller ile hizmet edebilirseniz Google da bu sitede reklam yayınlayarak size bu reklamların gösteriminden dolayı bir ödeme yapabilecek duruma geliyor. Olay elbette ki bu kadar basit değil; fakat kesinlikle zor da değil. Tek iş internetten para kazanma konusuna hâkim olmak ve Google’dan para kazanmanın detaylarını tam ve net olarak öğrenmek…

Kaynak: http://www.parakazanmaliyim.com

6 Yorum

 1. ali ali 27 Kasım 2015

  Evet google’dan para kazanmak kesinlikle gerçek.

 2. cemal cemal 22 Şubat 2016

  Elimizden geldigince rahat ve bilgimi gelistirecek is ariyodum tam da bana gore

 3. cemal cemal 07 Mart 2016

  By Kamuflaj ile Para Zamanı Eğitim Seti(29.02.2016)
  Düşünün, bir ürününüz var ve siz bu ürünü bir köşede satıyorsunuz ve önünüzden günde 1000 kişi geçiyor siz bu bin kişiden 10 una ürünü satıyorsunuz ve birkaç yüz dolar kazanıyorsunuz, ama peki bu ürünün birden çok köşede satarsanız ne olur?

  By Kamuflaj takipçilerinin yoğun talepleri üzerine uzun zamandır beklenen By Kamuflaj ile Para Zamanı isimli videolu eğitim seti satışa çıktı. Bu set ile hiç ummadığınız Affiliate Marketing platformlarında para kazanmayı öğreneceksiniz. Kimin ürününü satacağım derdi yok. Hangi ürünü seçmeliyim derdi yok. Ürünleri nereden bulacağım derdi yok. Biz sizin için onlarca platformu bir araya topladık ve bir paket oluşturduk, bu pakette ne mi var. Bu pakette kendi çalıştığım firmalar, kendi kullandığım strateji ve teknikler ve ihtiyacınız olacak anahtar kelime ve reklam öbekleri bulunmaktadır. Ayrıca birden fazla platformda para kazanabilme seçeneğini de beraberinde getiriyoruz. Para Zamanı Videolu Eğitim Setini bonusları ile satın almak için sitemizi ziyaret edin.

 4. metin metin 20 Nisan 2016

  İnterneeten oturdugum yerden para kazanmak gercekten olan bisey bunu bize uygulatan sitelere cook tesekkur ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.