İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fikir pazarı (Opinion World) Anket Doldurarak Para Kazanma

İngiltere merkezli fakat 36 ülkede faaliyet gösteren Opinnion World,  2013 itibarıyla Türkiye pazarına girdi. Türkiye deki adı Fikir Pazarı‘dır. İlk etapta Türk bir araştırma şirketi gibi görünebilir fakat merkezi İngilterede bulunan tecrübeli bir araştırma şirketidir.  İlk olarak 2013 yılında Türkiyede izlerine görmeye bağladığımız Opinion world anket şirketi artık tam anlamıyla Türkiyede araştırma faaliyetlerine başlamış görünüyor.

opinnion-world

Opinion world, Survey Sampling International, LLC iştirakidir. (Türkiyedeki adı Fikir Pazarı) Herkesin güvenle katılıp anket doldurarak para kazanabileceği büyük bir anket şirketidir. Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere bir çok ülkede çalışmaları bulunuyor.

Fikir Pazarı anket şirketiyle para kazanmak istiyorsanız kayıt olup anketleri doldurmanız yeterlidir. Paranızı doğrudan nakit olarak çekebilirsiniz. Türkiye’den katılan kullanıcılar mutlaka Türkiye sayfasından kaydolmaları gerekir. Aşağıdaki “Türkiye Kayıt Formu” yazan butona tıkladığınızda açılan sayfada sağdaki kayıt formunu kullanarak hızlı bir şekilde kaydolabilirsiniz.
visit_official_site

 Fikir Pazarı (Opinion World)

opinion-world
Uluslar Arası Katılım : ★★★★★
Kullanım Kolaylığı : ★★★★☆
Genel Kullanıcı Oylaması : ★★★½☆

 

 

fikir-pazari-2

4 Yorum

  1. mutlu mutlu 04 Nisan 2015

    Anket yapip para kazanmak istiyorum ama pek fazla guvenemiyorum.

  2. ibrahim ibrahim 11 Mayıs 2015

    Neden üye olurken e posta adresimi kabul etmiyor

  3. diyar diyar 09 Haziran 2015

    Iyi ama geliştirilmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.