İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

GooMass’tan 70 TL Değerinde Videolu Web Site Kurma Eğitimi Bedava

 

14 Günlük İnternetten Para Kazanma Kursu + Web Site Kurma Rehberi

Hem BEDAVA, hem de Türkiye’deki en KALİTELİ ve en DETAYLI web site kurma eğitimi. Üstelik VİDEOLU.

Benzerleri internette 50-70 TL arasında satılıyor. Aslında banzerleri demek çok yanlış olacak çünkü işin uzmanı GooMass yazarları tarafından üyelerine hediye etmek için hazırlanan bu rehber, piyasadakiler içerisinde en iyisi diyebilirim. Bu rehber GooMass’ı satın alanlara hediye olarak veriliyordu. Fakat GooMass yazarları son zamanlarda bu rehberi herkese açık yaptı. Piyasada pek çok web site kurma eğitim seti var. Fakat ben GooMass yazarlarının hazırladığı eğitim videolarını çok beğeniyorum. Çünkü videolarda anlatırken izleyen kişinin bu işlere çok yeni başlamış birisi olabileceğini düşünerek çok sadece bir dille anlatıyorlar. Olabildiğince bilinen internet terimlerini kullanmaya çalışıyorlar. (Örn: “domain” yerine “site adresi” gibi) Bu sebeple yeni başlayanlar için kesinlikle GooMass web site kurma rehberini indirmelerini tavsiye ediyorum.  Web site kurma rehberinde 1 saat’lik eğitim videolarının yanısıra pek çok konuda resimli görsel anlatımlar eklenmiş.

GooMass Nedir?

GooMass internetten para kazanma kitini yeni duyanlar için de biraz ön bilgi verelim. GooMass, internet üzerinden sermayesiz olarak para kazanmanın yollarını öğreten, yazılım arayüzüne sahip bir eğitim kitidir. Aşağıda linkini verdiğim rehbere bakıp GooMass’ın bir web site kurma eğitimi olduğunu zannetmeyin. Bu kit, size site kurmaktan ziyade, kurduğunuz siteyi nasıl bir işyerine, yani size 7/24 para kazandıran bir site haline dönüştürmeyi gösteriyor.

Artık internette zamanınızı boşa harcamayın!

Bir foruma yazdığınız 3-5 cümlenin bile, arama motorları vasıtasıyla yıllar boyunca insanlar tarafından okunduğunu unutmayın. Yazdıklarınızı yine yazmaya devam edin fakat bundan ayrıca para kazanmak istemez misiniz? İşte bu noktada GooMass devreye giriyor. Size nasıl para kazanacağınızı anlatıyor. Sadece site kurarak değil, çeşitli internet reklamlarıyla başkalarının ürünlerini tanıtarak ayda 1000 TL ile 4000 TL arası (kendimde bu iş ile uğraştığım için rakamları kendime göre hesab ettim) evde Pc başında para kazanmanın yolları anlatılıyor. Ayrıca internette biraz araştırma yaparsanız teknik destek konusunda da çok başarılı olduklarını görebilirsiniz. Bizim sitedeki yorumlara da baktığımızda üyeler genellikle memnun olduğunu belirtiyor.   

NOT: İndireceğiniz Web Site Kurma eğitim yazılımı, GooMass Eğitim Kiti’nin küçük bir bonus eğitimidir. Asıl GooMass Eğitim Kiti (98 TL), içeriğiyle çok büyük, kapsamlı ve detaylı bir eğitim setidir.

 Nasıl İndireceğiz

İlk önce buraya tıklayarak açılan sayfanın en altındaki kursa kayıt olun.

Kursa kayıt işlemini tamaladıktan sonra hemen üstündeki indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza GooMassWebSiteKurmaRehberi.rar  adında, yaklaşık 100mb boyuntunda, sıkıştırılmış bir dosya inecek. Bu dosyayı winrar programı ile açın. (dosyaya sağ tıklayarak yeni bir klasöre aç’ı seçin)   yazılımı bilgisayarınıza kurun.

Yazılımı bilgisayarınıza kurduktan sonra masaüstünde oluşan ikona tıklayarak çalıştırın. Aşağıdaki gibi bir yazılım önyüzü açılacak. E-Mail yazan yere biraz önce ücretsiz kursa kayıt olurken girdiğiniz mail adresini yazın. Eğer kayıt olmadıysanız goomass.com’dan ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

4 Yorum

 1. Erdem Erdem 06 Mart 2012

  Teşekkürler.

 2. Bilgi Paylasimi Bilgi Paylasimi 01 Ocak 2013

  Goomass içeriği zengin, güncel bir eğitim setidir. Satış ortaklığı ile geç de olsa, az da olsa kazanırsınız. Ama satış ortaklığı işini hakkıyla yapanlar, daha çok kazanır.

 3. sezgin sezgin 13 Haziran 2015

  Makalede bonus ve bedava sözleri geçiyor. Fakat yükleme yapılmadan önce ücretli olduğu belirtiliyor. Yani seti almak için karar veren ve abone olanlara bedava olduğu anlaşılıyor. Tam da konulara ısınmıştım ve motive oluyordum ki böyle bir davranışın yanlış olduğunu düşünüyorum. Ve soğudum tabii ki. Yanlış mı düşünüyorum ?

  • admin admin Yazar | 28 Haziran 2015

   Boncusların hepsi ücretsiz. Goomass ı satın aldığınızda hepsi içinde geliyor zaten. Goomass bir yazılım. İçinde üst menüde bonuslar diye bir bölüm var. Bonuslara menüden girebiliyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.